Головна тема

Головний ресурс відбудови — конфісковані активи

Головний ресурс відбудови — конфісковані активи

«32 роки тому на референдумі щодо незалежності нашої держави понад 90% українців відповіли «так». Ідею вільної України підтримали в кожному регіоні, в кожному населеному пункті. Наша боротьба за відновлення власної держави та справжньої незалежності тоді тільки починалася.
Сьогодні ми творимо нову історію України. Ми знаємо ...

Укріплення важливі для фронтових областей

Укріплення важливі для фронтових областей

Під час наради глава держави заслухав доповіді міністра оборони Рустема Умєрова та його першого заступника Олександра Павлюка. Також доповідали представники військових адміністрацій, місцевої влади та військові командувачі.
Учасники обговорили питання фортифікаційного облаштування опорних пунктів та спорудження укріплень на основних оборонних рубежах, зокрема на авдіївському, мар ...

Читати все

Новини

Цитата Дня


Цитата дня «Ми, європейці, повинні активізуватися, побудувати надійну оборону континенту і зміцнити нашу позицію як ключові опори в НАТО».

КАЙСА ОЛЛОНГРЕН:
Міністр оборони Нідерландів про те, щокраїни Європи мають зміцнювати свої збройні сили та бути готовими до бою

Цифра Дня

Цитата дня
77 млн тонн
зернових та олійних культур вже зібрали аграрії України з 10,3 тис. га. П’ять областей повністю завершили жнива

Статті

 • Укріплення важливі для фронтових областей

  Укріплення важливі для фронтових областей

  Під час наради глава держави заслухав доповіді міністра оборони Рустема Умєрова та його першого заступника Олександра Павлюка. Також доповідали представники військових адміністрацій, місцевої влади та військові командувачі.
  Учасники обговорили питання фортифікаційного облаштування опорних пунктів та спорудження укріплень на основних оборонних рубежах, зокрема на авдіївському, мар’їнському, куп’янсько-лиманському напрямках, а також у прикордонних регіонах, що межують із країною-агресором та білоруссю.

 • Кадрові питання

  Кадрові питання

   Президент України

  звільнив

 • Кількість аварійних бригад потрібно збільшити

  Кількість аварійних бригад потрібно збільшити

   У нараді щодо ліквідації наслідків негоди в Одеській, Миколаївській, Кіровоградській, Київській, Полтавській та Черкаській областях узяли участь профільні міністри, керівники регіонів та представники міської влади Одеси.
  Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко повідомив, що до ліквідації наслідків негоди долучалися рятувальники, комунальники, поліцейські та нацгвардійці. Зокрема, надано допомогу водіям і пасажирам автомобілів, які застрягли на дорогах, розгорнуто пункти обігріву.

 • Стійкість людей потрібно підтримувати

  Стійкість людей потрібно підтримувати

   «Стійка нація починається з конкретної людини. Тому завдання уряду — створити умови для її розвитку, реалізації всіх потенційних талантів і можливостей»,—зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Міжвідомчої координаційної ради з упровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я у 2023 році.
  Серед учасників — представники центральних органів виконавчої влади, керівники ОВА, народні депутати, представники Офісу Президента, Координаційного центру з психічного здоров’я Кабінету Міністрів та міжнародні партнери.

 • Про присвоєння Стародубцевій Л. В. другого рангу державного службовця

  Про присвоєння Стародубцевій Л. В. другого рангу державного службовця

   Розпорядження від 28 листопада 2023 р. № 1085-р

 • Тисячі людей ліквідують наслідки негоди

  Тисячі людей ліквідують наслідки негоди

   Розпочинаючи вчорашнє засідання уряду, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що нині до викликів повномасштабної війни додалися погодні негаразди, адже Україна опинилася в зоні дії потужного циклону.За його словами, заздалегідь було сформовано цілодобовий штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на дорогах. Він активно працює, акумулюючи зусилля усіх критичних служб.До ліквідації наслідків негоди залучено понад тисячу одиниць техніки Агентства відновлення і ДСНС, працюють тисячі працівників, розгорнуто майже тисячу пунктів обігріву.

 • Голод не може бути зброєю проти свободи

  Голод не може бути зброєю проти свободи

   Відкриваючи саміт, Президент України Володимир Зеленський зазначив, що напередодні Дня пам’яті жертв голодоморів росія випустила по нашій території ударні БпЛА «шахед». «Саме сьогодні, перед цим Днем пам’яті, такий терористичний удар означає, що путін пишається, що наслідує найбільших убивць ХХ століття. Якби він міг улаштувати Україні ще один Голодомор, він би це зробив», — сказав глава держави.

 • Мусимо перемогти заради пам’яті предків та наступних поколінь

  Мусимо перемогти заради пам’яті предків та наступних поколінь

   На початку вчорашнього засідання Кабінету Міністрів Прем’єр-міністр Денис Шмигаль розповів, що мав дуже плідну дружню зустріч із Прем’єр-міністром Литви Інгрідою Шимоніте.
  «Говорили про формулу миру Президента Володимира Зеленського, відновлення України, енергетичну безпеку та конфіскацію заморожених російських активів», — зазначив він.

 • Формула жіночого лідерства

  Формула жіночого лідерства

   Український жіночий конгрес — платформа, яка визначає порядок денний у сфері гендерної рівності для органів державної влади, громадських організацій, медіа. Цьогорічний захід проходив під гаслом «Жіноче лідерство. Час відновлення. Час відбудови». Його мета — домогтися паритетної участі чоловіків і жінок у процесах відбудови України.

 • Із чого складається перемога

  Із чого складається перемога

   Війна з погляду людини цивільної — це безперервні героїчні зусилля мільйонів людей на фронті і в тилу. Але для людини військової будь-яка війна складається з етапів і окремих частин — воєнних операцій. Наприклад, стратегічна військова операція — операція, виконання якої має істотний вплив на перебіг усієї війни. Виконання стратегічних завдань впливає на загальну стратегічну обстановку, яка стосується всіх Збройних сил України, всієї території України або більшої її частини.