Головна тема

Вуглецевий податок ЄС, що спонукатиме до інноваційного розвитку

Вуглецевий податок ЄС, що спонукатиме до інноваційного розвитку

За даними ВООЗ, індикатори впливу стану довкілля на здоров’я, розроблені цією організацією, свідчать про надзвичайно низьку екологічну якість життя в Україні. Її населення має високі втрати працездатності з причин, пов’язаних зі станом довкілля, що негативно впливає на людський капітал та економічний розвиток. Загрозлива ...

На чесних і відкритих конкурсах

На чесних і відкритих конкурсах

Приватизація державних підприємств — дуже важлива справа. Адже цей процес передбачає збільшення кількості робочих місць та залучення інвестицій. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду 12 серпня, коментуючи проєкт розпорядження КМУ про передачу в управління Фонду держмайна 211 об’єктів державної власності.

Читати все

Новини

Цитата Дня


Цитата дня «Ми об’єднуємо в один показник динаміку захворюваності й кількість випадків і рахуватимемо, виходячи з кількості нових випадків на 100 тисяч населення за попередні 14 днів. Це зрозуміліший показник».

МАКСИМ СТЕПАНОВ:
Міністр охорони здоров’я про нову оптимальну форму карантину

Цифра Дня

Цитата дня
24%
становить середній рівень завантаженості лікарень, визначених для лікування хворих на COVID-19

Статті

 • На чесних і відкритих конкурсах

  На чесних і відкритих конкурсах

  Приватизація державних підприємств — дуже важлива справа. Адже цей процес передбачає збільшення кількості робочих місць та залучення інвестицій. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду 12 серпня, коментуючи проєкт розпорядження КМУ про передачу в управління Фонду держмайна 211 об’єктів державної власності.

 • Уряд опрацьовує напрями державної підтримки АПК в 2021 році

  Уряд опрацьовує напрями державної підтримки АПК в 2021 році

  Пріоритетні напрями урядовці формували на базі численних зустрічей з аграріями, використовуючи розробки комітетів Верховної Ради.

 • На Полтавщині форму освітнього процесу визначить епідситуація

  На Полтавщині форму освітнього процесу визначить епідситуація

  Уже зовсім небагато часу залишилося до 1 вересня, коли школярі країни мають сісти за парти і розпочати черговий рік навчання. Проте цього року карантинні обмеження готують багато сюрпризів і для системи освіти, і для батьків, і для дітей. «Урядовий кур’єр» аналізує, як триває підготовка до початку шкільних уроків.

  Олександр ДАНИЛЕЦЬ
 • Про успіхи окупації тільки очима Кремля

  Про успіхи окупації тільки очима Кремля

  Згоден, результати засилля російської пропаганди на окупованих територіях Криму та Донбасу не сприяють жартам. Однак, схоже, цілком доречним буде невибагливий анекдот. Лікар-окуліст після спроби перевірити зір у пацієнта насамперед порадив йому… вивчити алфавіт.

  Павло КУЩ
 • Сільгоспвиробники одержують нову техніку й кредити

  Сільгоспвиробники одержують нову техніку й кредити

  Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства значно розширило перелік української сільгосптехніки, вартість якої держава компенсує аграріям. Це відбувається нині в межах реалізації бюджетної програми «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва».

 • Індекс споживчих цін у липні 2020 року¹

  Індекс споживчих цін у липні 2020 року¹

  За повідомленням Державної служби статистики України, індекс споживчих цін (індекс інфляції) у липні 2020 року щодо червня становив 99,4%, за період січень — липень 2020 року — 101,4%. За період січень 1998 року — липень 2020 року — 1379,3%.

 • Кадрові питання

  Кадрові питання

  Президент України

  звільнив:

  призначив

 • Дайте бізнесу правила, решту він зробить сам

  Дайте бізнесу правила, решту він зробить сам

  Президент Української зернової асоціації Микола Горбачьов вважає, що розвиток зернового бізнесу, зокрема експорту, неможливий без приватно-державного партнерства

 • Уряд змінює стратегію боротьби з COVID-19

  Уряд змінює стратегію боротьби з COVID-19

  Через погіршення епідемічної ситуації уряд запроваджує щоденну роботу державної комісії ТЕБ та НС і посилює заходи контролю за дотриманням правил карантину. Про це на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке на початку нового тижня відбулося під його головуванням, повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

 • Зелене світло вам у дорогу!

  Зелене світло вам у дорогу!

  На в’їзді до Чернігова стоїть сигнальний пристрій, який попереджає водіїв, про перевищення дозволеної швидкості руху їхніх автомашин у реальний момент. Якщо автомобіль рухається зі швидкістю менш ніж 50 кілометрів на годину, пристрій висвічує її зеленим кольором, якщо понад 50 — червоним. Це, як стверджують фахівці, дисциплінує водіїв і, побачивши на табло цифри червоного кольору, вони зменшують швидкість. Як дізнався пізніше у чернігівському підприємстві «АТІЛОС», яке випускає ці та інші технічні засоби керування дорожнім рухом, пристрій працює поки що в експериментальному режимі для доведення основних технічних характеристик та поліпшення функціональних можливостей.

  Олександр КРЮЧКОВ