Головна тема

Визволення вшановують, захист триває

Визволення вшановують, захист триває

Напередодні п’ятої річниці визволення Маріуполя від проросійських незаконних збройних формувань у соціальних мережах провели опитування серед містян щодо спогадів і вражень про ті пам’ятні події. Найбільше респондентів (218) запевняють, що відчували радість, а деякі (13) були в захваті, чимала частина маріупольців (119) не ...

На часі — інтерактивний гендерний паспорт столиці

На часі — інтерактивний гендерний паспорт столиці

18 червня в Київській міській державній адміністрації пройде Перший соціально-економічний форум «Соціальні права як механізм розвитку гендерно збалансованого людського капіталу». У його межах  фахівці державних інституцій, експерти та представники громадськості планують обговорити найважливіші та найгостріші соціальні проблеми. Серед них соціальні права: національні реформи, виклики та ...

Ринок чекає на коноплі

Ринок чекає на коноплі

Коноплі для України — майже те саме, що рис для японців. Абсолютно адаптована рідна культура. І ґрунт сприятливий, і вирощувати нескладно, і врожаї рясні. З давніх-давен українські коноплі цінували у всьому світі. Що може бути кращим, ніж натуральні мотузки й канати з конопель, екологічний одяг, місткості ...

Читати все

Новини

Цитата Дня


Цитата дня «Налагодити ефективне функціонування архітектури військової юстиції — один із пріоритетів для мене. Загибель військових — не статистика, а глибока рана для країни, яка ще довго не загоїться».

ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ:
Президент про врахування досвіду для унеможливлення подібних трагедій у майбутньому

Цифра Дня

Цитата дня
1 млрд євро
з дохідністю 6,75% річних залучив на зовнішньому ринку запозичень Мінфін у ході розміщення семирічних євробондів

Статті

 • На часі — інтерактивний гендерний паспорт столиці

  На часі — інтерактивний гендерний паспорт столиці

  18 червня в Київській міській державній адміністрації пройде Перший соціально-економічний форум «Соціальні права як механізм розвитку гендерно збалансованого людського капіталу». У його межах  фахівці державних інституцій, експерти та представники громадськості планують обговорити найважливіші та найгостріші соціальні проблеми. Серед них соціальні права: національні реформи, виклики та перспективи міжрівневої взаємодії; бізнес, влада і громада: через соціальну відповідальність до добробуту киян та гендерний паритет як запорука доступності до суспільних благ і розвитку потенціалу нації.

  Любомира КОВАЛЬ
 • Ринок чекає на коноплі

  Ринок чекає на коноплі

  Коноплі для України — майже те саме, що рис для японців. Абсолютно адаптована рідна культура. І ґрунт сприятливий, і вирощувати нескладно, і врожаї рясні. З давніх-давен українські коноплі цінували у всьому світі. Що може бути кращим, ніж натуральні мотузки й канати з конопель, екологічний одяг, місткості для сміття та навіть запчастини для авто!

  Олена ІВАШКО
 • Художник Роман Мінін: «Я просто створюю казку про Донбас»

  Художник Роман Мінін: «Я просто створюю казку про Донбас»

  Ім’я українського художника Романа Мініна добре відоме в Україні та за кордоном. Його роботи продаються на престижних аукціонах, він створює мистецтво для західних музеїв. Роман живе і працює у Харкові, хоч родом із Донеччини, яку залишив у 2007 році.

 • Рівненщина — діамант у короні України

  Рівненщина — діамант у короні України

  Ви зібралися в довгоочікувану відпустку або маєте кілька вільних від роботи днів  і напружено обмірковуєте, який маршрут обрати? За кордон? А якщо часу обмаль і коштів не вистачає? Ви із заздрістю дивитеся  на тих, хто може дозволити собі таку розкіш? А чи замислювалися ви над тим, що чимало закордонних туристів приїжджають до нас, а потім у себе вдома із захопленням розповідають про прекрасний відпочинок в Україні, природні, історичні, архітектурні та культурні багатства нашої країни?

 • Такі ось люди на землі

  Такі ось люди на землі

  Ці історії трапилися майже одночасно. Обидві на одну тему — про собак, але з різними фіналами.
  Із сумської обласної поліції повідомили, що в кінологічному центрі ГУНП почала працювати лабрадор Майя, яка спеціалізується на пошуку і виявленні зброї, набоїв та вибухівки. Здавалося б, не така вже й подія, бо чотирилапих помічників не один десяток і навіть не сотня. Але історія Майї виявилася настільки щемливою і світлою, що кожен, хто прочитав розповідь, мимоволі пройнялися особливою повагою і симпатією не тільки до собаки.

  Олександр ВЕРТІЛЬ
 • А літо усміхнеться не до всіх…

  А літо усміхнеться не до всіх…

  Прочитав у вашій газеті публікацію «Оздоровлення дітей улітку: про що мовчить статистика» і готовий підписатися під кожним словом, — замість привітання сказав під час зустрічі директор дитячого оздоровчого закладу «Країна мрій» в Острозькому районі на Рівненщині заслужений працівник освіти України Іван Дячук.

  Інна ОМЕЛЯНЧУК
 • Країні потрібен потужний середній клас

  Країні потрібен потужний середній клас

  Прем’єр-міністр Володимир Гройсман із робочою поїздкою побував на Рівненщині. В обласному центрі глава уряду відвідав ТОВ «Т-Стиль», засноване в 2008 році на базі льонокомбінату. Нині в компанії, яка об’єднує п’ять подібних фабрик, працюють півтори тисячі фахівців. На обладнанні найкращих світових виробників вони виготовляють сучасні трикотажні тканини різного типу. Шиють із них такий одяг так, що й іноземці заздрять: модний, стильний, із конкурентною ціною. Самі й реалізують: підприємство має 25 власних магазинів — майже в кожному обласному центрі й столиці на Хрещатику, ще два — у Варшаві та Вроцлаві.

  Інна ОМЕЛЯНЧУК
 • Укрзалізниця масово будує переходи життя через залізничні колії

  Укрзалізниця масово будує переходи життя через залізничні колії

  Нині в експлуатацію введено вже п’ять таких переходів: в Ірпені, Білій Церкві, Києві, Добропіллі та Львові. Переходи життя, як їх називають в УЗ, вже допомогли скоротити смертність під колесами поїздів вдвічі. Першими встановлювати безпечні переходи почали на території Південно-Західної залізниці — у найбільш густонаселеному регіоні країни, де залізничне полотно на багатьох ділянках перетинає великі міста. Позитивний досвід перейняли філії Львівської та Донецької залізниці. 

 • Головна правозахисниця РЄ збирається до окупованого Криму

  Головна правозахисниця РЄ збирається до окупованого Криму

  Рада Європи та Москва досягли домовленості про візит комісара РЄ з прав людини Дуні Міятович до окупованого Росією Криму. Згідно з повідомленням агентства ТАСС, домовитися вдалося під час засідання міжвідомчої комісії РФ у справах РЄ. Називають також дату візиту Дуні Міятович до Криму: 7—11 жовтня.

  Вікторія ВЛАСЕНКО
 • Як в Умані дійшли до кожного

  Як в Умані дійшли до кожного

  Умань справедливо можна назвати містом соціальним. Адже підтримка сімей з дітьми, людей з інвалідністю, літніх громадян та інших вразливих категорій — одне з найголовніших завдань у роботі виконкому міської ради, міського голови Олександра Цебрія та всього депутатського корпусу. У місті створено розгалужену мережу соціальних та реабілітаційних закладів, постійно впроваджують інноваційні види соціальних послуг дітям, молоді та людям старшого віку. Торік Умань була в п’ятірці міст, які одержали міжнародний статус кандидата престижної світової ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді». Сесія міської ради затвердила план дій з упровадження ініціативи до 2020 року та план моніторингу й оцінки його реалізації.