Веб-студія Amillidius вже 7 років надає весь пакет послуг з digital marketing, хоча починалося все зі створення й оптимізації сайтів. Сьогодні ж «Аміллідіус» — це професійна команда фахівців, які знаються на всіх напрямах і тонкощах інтернет-маркетингу — від залучення клієнтів до боротьби з негативом. Якщо ваш бізнес поки далекий від Інтернету або розкрутка є, але просувається дуже повільно, вам варто звернутися в «Аміллідіус». Відгуки про нього визначають працівників компанії як хороших і відповідальних фахівців, які виконують усі завдання якісно і в обумовлені терміни. Тож клієнти цієї веб-студії більше не хвилюються за розвиток свого бренду в мережі — ця справа під наглядом надійних людей.

Amillidius відгуки

Історія Amillidius від заснування до наших днів

Веб-студія Amillidius була заснована в 2010 році і займалася створенням та просуванням сайтів у пошукових системах. Два роки це було основним напрямком компанії, але в 2012 році було ухвалено доленосне рішення про розширення спектру послуг. Спочатку до пакету послуг додалися PR та SMM. Через рік фахівці як слід освоїли роботу з контекстною рекламою в Google і Яндекс, і в 2013 клієнтам Amillidius стала доступна послуга PPC.

А в 2015-му, враховуючи накопичений досвід і знання, керівництво компанії вирішило всерйоз зайнятися власною стратегією підтримки якості позитивної видачі за брендованими запитами і відгуками про компанії. Інакше кажучи, колектив став більше часу приділяти управлінню репутацією бренда — SERM. Пропозиція з успіхом вийшла на ринок, і вже скоро перші клієнти отримали явне поліпшення за кількістю нових користувачів та угод — стратегія відмінно працювала. Це й досі є головною місією компанії Amillidius — охороняти репутацію своїх партнерів, якщо на неї відбуваються несправедливі нападки. Наразі веб-студія надає всі послуги з інтернет-маркетингу і постійно розвивається сама та допомагає своїм клієнтам.

Amillidius послуги

Які послуги надає Amillidius своїм клієнтам

Компанія Amillidius працює з усіма видами онлайн-просування: управління репутацією, розкрутка в соцмережах, оптимізація сайтів, реклама в мережі. Давайте докладніше розберемося, що і як працює, як приносить користь вашому бізнесу. Можливо, в якійсь області у вас є недоробки, які зможе усунути саме Amillidius. Відгуки людей, які з ним співпрацюють, схвальні — команду цінують за професіоналізм та оперативність.

SERM — управління репутацією

Найважливіший напрям діяльності Amillidius — це SERM. Search Engine Reputation Management дозволяє за допомогою різних прийомів й інструментів майже повністю контролювати матеріали в пошуковій видачі. Простіше кажучи, SERM спрямований на те, щоб потенційні клієнти при пошуку вашої компанії в пошукових системах бачили позитивні або нейтральні статті — замість негативу, який цілком могли замовити конкуренти.

Управляти репутацією має таке важливе значення, тому що користувачі орієнтуються на посил тих відгуків, які знайдуть. Від цього залежить оберуть вони пропозицію вашого бізнесу чи звернуться до когось іншого. SERM включає в себе як публікацію інформативного контенту про вашу організацію, так і роботу з коментарями інших людей. При правильному виконанні ви отримуєте позитивні тексти на перших сторінках пошукових систем, а весь негатив опускається назад, де його, найпевніше, навіть не прочитають. В очах користувачів будується імідж авторитетної компанії, і вони перетворюються в постійних клієнтів.

Amillidius репутація

Online-PR — реклама бізнесу в мережі

Онлайн-реклама — це як наступний після SERM крок. Паперові проспекти відходять у минуле — ваша цільова аудиторія вже давно перейшла в мережу, і там набагато простіше донести до них вашу пропозицію і провести рекламну кампанію товару або послуги. Але при цьому піар також робить більший наголос на загальний позитивний образ бренду: сюди входить і робота з існуючими ресурсами (компанії і сторонніми), вивчення трендів і думки користувачів. Сигналом того, що online-PR рухається успішно, є поява нових передплатників на вашому сайті або представництвах у соціальних мережах.

Варто відзначити, що всі напрямки так чи інакше пов'язані і переплітаються між собою. Є загальні алгоритми дій, інструменти та підхід до деяких моментів. Так, в онлайн-піар автоматично включається контекстна реклама, а також оптимізація сайту та робота в соцмережах. І при цьому такі послуги можна надавати окремо. Хоча найефективнішим, звичайно ж, є повний їх комплект, який опрацює всі напрямки, зміцнить репутацію і приверне нових клієнтів.

PPC — контекстна реклама в пошукових системах

Найчастіше рекламне оголошення розміщується на якийсь майданчик на тривалий період часу і коштує відповідно. Куди зручнішою і прогресивнішою на цьому фоні виглядає контекстна реклама — PPC має безліч переваг, які роблять її більш продуктивною, порівняно з іншими. PPC —  це ті самі рекламні посилання на перших рядках пошукової системи, коли ви шукаєте якийсь товар, а також ті, що «переслідують» вас на деяких сайтах у вигляді оголошення про смартфон, який ви шукали.

Головний момент — це ціна, оплата проводиться тільки за перехід по рекламному посиланню. Плюс оголошення показується саме вашій цільовій аудиторії, оскільки в ньому застосовуються ключові запити. Наступний плюс — практично миттєвий відгук, за яким можна зробити висновки, наскільки «вдалим» є оголошення, і оперативно його за необхідності виправити. Тож контекстну рекламу можна сміливо назвати більш швидкою й оптимальною за рахунок тонких налаштувань та орієнтації безпосередньо на ЦА.

SMM — просування в соціальних мережах

Social Media Marketing — SMM — це масштабна робота з усіма існуючими соцмережами, адже кожен користувач інтернету зареєстрований хоча б в одній із них і є потенційним клієнтом для тієї чи іншої сфери послуг. Перший крок SMM — це створення тематичного співтовариства вашої марки. А далі: робота з дизайном і загальним стилем, створення цікавого контенту, залучення передплатників, спілкування з аудиторією, розвага користувачів, що є все та ж робота над репутацією, таргетована реклама, детальна статистика тощо.

Сюди ж відноситься галузь SMO — Social Media Optimization. Але вона спрямована на залучення відвідувачів із соцмереж на ваш головний сайт. Для цього розміщуються посилання на матеріали ресурсу, на ньому, в свою чергу, додаються кнопки соцмереж, створюється адаптивна версія, щоб користувачі мобільних пристроїв не зазнавали труднощів при переході на сайт. Зручність використання і просування в мережі зробить сайт більш популярним, а потім відбудеться і зростання замовлень.

Amillidius очищення репутації

WEB-розробка — створення сайтів

Тут не потрібно бути багатослівним: в століття прогресу й активного розвитку інтернет-технологій не мати власного сайту — означає втратити тисячі клієнтів, які кожен день заходять в мережу. Офіційний сайт — це ваша візитка, обличчя бренду. Наявність власного ресурсу автоматично додає компанії статусності, адже користувачі думають: «якщо у фірми немає сайту, то вона дрібна, несерйозна, ненадійна тощо. Створивши сайт, з ним потрібно також активно працювати: запускати рекламу, просувати в соцмережах, регулярно публікувати корисний для читачів контент, оптимізувати, додавати віджети, стежити за швидкістю завантаження і зручністю використання. Окрему увагу варто приділити і SEO-оптимізації, щоб займати перші місця у видачі пошукових систем.

SEO — пошукова оптимізація сайтів

Search Engine Optimization — пошукова оптимізація і просування сайту. Без SEO вибитися в перші рядки пошукової видачі Google і Яндекс практично неможливо, якщо тільки ваша послуга не є єдиною в своєму роді. Але оскільки це малоймовірно, то варто звернути увагу на пошукову оптимізацію, щоб не опинитися на якій-небудь 5 або 10 сторінці — до них взагалі хтось добирається?

Перші позиції у видачі гарантують вам відвідування користувачем саме вашого сайту. Адже саме перебування на самому початку свідчить про престижність фірми і викликає довіру ще до заходу на сам ресурс. Головна фішка SEO — у зборі ключових запитів, які зазвичай вводять потенційні замовники в пошукові системи, і впровадження їх в тексти статей та описів. Є свої ідеальні відсотки кількості, щоб опинитися в очах самої пошукової системи надійним інформаційним джерелом. Це і впливає на місце в пошуковому рейтингу.

Ставлення до Amillidius — відгуки клієнтів

Відгуки про Amillidius можна знайти на тематичних форумах, де збираються маркетологи і звичайні користувачі для обговорення нових віянь маркетингу і, власне, компаній, які надають послуги. Amillidius отримує багато схвальних відгуків про свою роботу. Клієнти веб-студії відзначають досить швидкі результати і явне поліпшення своїх справ від цієї співпраці. Багато фірм залишилися на плаву саме завдяки компанії Amillidius — конкурентна боротьба може сильно вплинути на рейтинг організації, а команда Amillidius ретельно за цим стежить і не дозволяє чужим атакам зашкодити своїм партнерам. Багато постійних клієнтів рекомендують саме цю компанію учасникам форумів і співтовариств для плідного просування бізнесу в інтернеті.

Amillidius поліпшення репутації компанії в інтернеті

На завершення

Як бачите, до сфери інтернет-маркетингу належить широка низка різноманітних заходів, які працюють на вашу справу. Самому впоратися з усіма процесами і встежити за всіма новинками просто нереально. Якщо ви хочете отримати відчутний результат, то слід звертатися до тих, хто спеціалізується на digital marketing. Тоді всі роботи будуть проводитися правильно і приноситимуть максимум вигоди. Тож цілком логічно, що варто стати партнером веб-студії Amillidius — відгуки про неї клієнтів свідчать про якісні послуги.

Ставши клієнтом компанії Amillidius, ваш бізнес легко увіллється в ринок представників інтернет-послуг і швидко набуде популярності. Команда буде підтримувати позитивну репутацію бренду, захищатиме ваше ім'я від нападок конкурентів. Застосування сучасних та ефективних технологій гарантує швидке досягнення результату: збільшення кількості клієнтів і, відповідно, продажів. Професійний підхід співробітників Amillidius до своєї роботи викликає повагу клієнтів, адже вони точно знають, що отримають кращий сервіс від колективу, який любить і розбирається в своїй справі.