ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 10 жовтня 2014 року                                          м. Київ                                                                     № 1651

Про утворення дільничних виборчих комісій з виборів  народних депутатів України закордонних виборчих дільниць  закордонного виборчого округу
на позачергових виборах
народних депутатів України 26 жовтня 2014 року

Розглянувши подання політичних партій, депутатські фракції яких зареєстровані в Апараті Верховної Ради України сьомого скликання, а саме фракції політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода" та фракції Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", а також Комуністичної партії України, Ліберальної партії України, ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Політичної партії "Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)", Політичної партії "Об’єднання "САМОПОМІЧ", Політичної партії "ПРАВИЙ СЕКТОР" та Міністерства закордонних справ України щодо кандидатур до складу дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України закордонних виборчих дільниць закордонного виборчого округу на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року, відповідно до пункту 1 частини другої статті 13, частини третьої статті 24, частин другої, третьої статті 26, частин першої – тринадцятої статті 29, частини третьої статті 107 Закону України "Про вибори народних депутатів України", керуючись статтями 11  13, пунктом 17 статті 19 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна  виборча комісія  ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Утворити дільничні виборчі комісії з виборів народних депутатів України закордонних виборчих дільниць закордонного виборчого округу на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року згідно з додатком. 

2. Дільничним виборчим комісіям з виборів народних депутатів України закордонних виборчих дільниць поінформувати громадян про свій склад, місцезнаходження та режим роботи у визначений цими комісіями спосіб.

3. Цю постанову надіслати Міністерству закордонних справ України для оприлюднення відомостей про місцезнаходження (адресу приміщення) та режим роботи дільничних виборчих комісій, утворених згідно з пунктом 1 цієї постанови, відповідними закордонними дипломатичними установами України з урахуванням місцевих умов країн перебування та Міністерству оборони України.

4. Цю постанову оприлюднити в газетах "Голос України", "Урядовий кур’єр" та на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Голова Центральної виборчої комісії   М. ОХЕНДОВСЬКИЙ

Додаток
до постанови Центральної виборчої комісії
від 10 жовтня 2014 року № 1651

СКЛАД

дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України закордонних виборчих дільниць закордонного виборчого округуна позачергових виборах народних депутатів України

26 жовтня 2014 року
Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900001
Австралія Посольство України в Австралії 60 Маркус Кларк Стріт,
м.
 
Канберра, Австралійська Столична Територія, 2601

          Голова комісії – Джиджора Наталія Валеріївна, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Лисевич Михайло Веніамінович, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Чуприна Сергій Іванович, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Аббасова Гульнара Ескендерівна, 1984 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Банкрофт Лариса Володимирівна, 1969 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Богатирьова Марина Сергіївна, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Десятников Антон Сергійович, 1972 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Десятникова Олена Сергіївна, 1971 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Майданов Віктор Михайлович, 1972 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Марінов Ельвіра Володимирівна, 1968 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Матвєєва Тетяна Анатоліївна, 1966 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Подмайстрович Тамара Олександрівна, 1948 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Сірош Ганна Олександрівна, 1983 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Хома Тетяна Станіславівна, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Щербаков Вадим Петрович, 1977 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Янкевич Інна Василівна, 1970 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900002
Республіка Австрія
Посольство України в Республіці Австрія
1180, м. Відень, Нааффгассе, 23

          Голова комісії – Саламаха Леонід Петрович, 1985 року народження – від Комуністичної партії України.

          Заступник голови комісії – Кузимків Любомир Зіновійович, 1986 року народження – від Політичної партії "Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)".

          Секретар комісії – Зятик Ольга Орестівна, 1983 року народження – від Політичної партії "Об’єднання "САМОПОМІЧ".

          Члени комісії:

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900003
Азербайджанська Республіка
Посольство України в Азербайджанській
Республіці AЗ1069, м. Баку-69, вул. Юсіфа Везірова (Чеменземінлі), 49

          Голова комісії – Гасанов Ільгар Самандар огли, 1960 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Бірчанська Ірина Бенціонівна, 1966 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Байрамова Турадж Панах кизи, 1979 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Бойко Ганна Валентинівна, 1986 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Гараєв Заур Яшарович, 1987 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Денисенко Денис Борисович, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кулієв Руслан Гатамович, 1981 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Мітіна Наталія Іванівна, 1973 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Погонець Богдана Ярославівна, 1974 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Тоніцой Катерина Андріївна, 1988 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Федюкіна Тетяна Віталіївна, 1977 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Шарапанівська Валерія Юріївна, 1994 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900004
Алжирська Народна Демократична РеспублікаПосольство України

в Алжирській Народній Демократичній Республіці
19, вул. Фрер
Бенхафід, Гідра, 16405, м. Алжир

          Голова комісії – Прилипа Ірина Анатоліївна, 1974 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Матияш Олена Іванівна, 1987 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Рябокучма Тетяна Олександрівна, 1974 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Абдельазіз Марієм Абдельлатифівна, 1991 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Гриценко Олена Миколаївна, 1969 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Ремаілі Сафія Махфудовна, 1983 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Ремаілі Хемісі Махфудович, 1989 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Савченко Світлана Федорівна, 1981 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Хамдауі Ніна Іванівна, 1957 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Черніков Вадим Вікторович, 1964 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900005
Аргентинська Республіка
Посольство України в Аргентинській
Республіці
м. Буенос-Айрес, вул. Конде, 1763, 1426

          Голова комісії – Кащак Назарій Іванович, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Саликіна Ірина Василівна, 1961 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Слотило Галина Степанівна, 1949 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Бабан Вікторія Анатоліївна, 1989 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Гладун Михайло Степанович, 1953 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Дружинін Сергій Олегович, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Корбутяк Ганна Петрівна, 1960 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кочут Іван Степанович, 1985 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Купецький Роман Володимирович, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Курушин Антон Львович, 1984 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Курушина Віра Омелянівна, 1954 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Мусяла Галина Євгенівна, 1966 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Поточак Юрій Михайлович, 1969 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900006
Королівство Бельгія
Посольство України в Королівстві Бельгія
30-32, авеню Альберт Ланкастер, 1180, м. Брюссель

          Голова комісії – Сливка Василь Васильович, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Бодров Володимир Георгійович, 1972 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Кувикліна Надія Іванівна, 1974 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Безугла Дарія Михайлівна, 1983 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Бекетов Сергій Олександрович, 1983 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Давидова Любов Василівна, 1961 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Згадзай Катерина Олегівна, 1983 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Іллін Владислав Олегович, 1989 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Куява Тетяна Миколаївна, 1988 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Новікова Людмила Миколаївна, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Оратівська Лілія Миколаївна, 1974 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Пясецький Младен Владиславович, 1991 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Сливка Оксана Михайлівна, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Трохимчук Ольга Іванівна, 1995 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Фарштей Олег Васильович, 1964 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Юрченко Богдан Анатолійович, 1991 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900007
Республіка Білорусь
Посольство України в Республіці Білорусь
 220002, м. Мінськ, вул. Старовіленська, 51

          Голова комісії – Комісарук Віктор Сергійович, 1958 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Лехка Оксана Василівна, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Дегтярьова Вікторія Григорівна, 1977 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Беч Світлана Степанівна, 1966 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Бойко Марина Анатоліївна, 1967 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Дакал Наталія Володимирівна, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Змеул Лариса Леонідівна, 1968 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Змеул Сергій Анатолійович, 1973 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Іванова Ольга Олександрівна, 1974 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Нестерович Галина Михайлівна, 1960 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Носік Євгенія Олександрівна, 1992 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Пастухова Наталія Дмитрівна, 1957 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Плодзідим Мирослава Михайлівна, 1972 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Русакович Олена Леонідівна, 1969 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Самільчук Тетяна Юріївна, 1968 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Ткачук Ірина Олександрівна, 1981 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900008
Республіка Білорусь
Генеральне консульство України в Бресті
 224030, м. Брест, вул. Воровського, буд. 19

          Голова комісії – Скалійчук Валентин Вікторович, 1974 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Вертепова Наталія Михайлівна, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Тершовчин Ліля Юріївна, 1982 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Антонова Лариса Володимирівна, 1967 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Бень Ігор Євгенович, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Глинський Тарас Іванович, 1979 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Дибалюк Сергій Іванович, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Ільницька Оксана Михайлівна, 1979 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Клундук Світлана Володимирівна, 1966 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Козятинський Вадим Борисович, 1968 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Ребрук Наталія Леонідівна, 1996 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Ребрук Світлана Сергіївна, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Ткач Альберт Валерійович, 1989 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Чернічко Ольга Андріївна, 1962 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці №  900009
Республіка Болгарія
Посольство України в Республіці Болгарія
 1618, м. Софія, жк "Овча купел", вул. Боряна, 29

          Голова комісії – Конова Ольга Василівна, 1964 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Охотник Сніжана Василівна, 1974 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Антоненко Алла Олександрівна, 1981 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Андрущенко Алла Федорівна, 1982 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Георгіева Надія Нодарівна, 1989 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Іванова Емма Ленівна, 1974 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Карпович Юлія Валентинівна, 1985 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кралімаркова Олена Леонідівна, 1972 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Мельников Сергій Олександрович, 1968 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Мельникова Олена Євгенівна, 1969 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Мішовська Ярина Василівна, 1964 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Німечко Наталя Геннадіївна, 1959 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Свіленська Ірина Дмитрівна, 1959 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Хріпкова Кристина Олександрівна, 1986 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Янюк Галина Андріївна, 1959 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900010
Республіка Болгарія
Консульство України у Варні
 м. Варна, вул. Добрі Войніков, 8

          Голова комісії – Міндова Інна Валеріївна, 1977 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Федотов Володимир Юрійович, 1991 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Жекова Ольга Валеріївна, 1981 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Алі Сніжана Василівна, 1972 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Волкова Євгенія Едуардівна, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Григорук Світлана Романівна, 1995 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Куваєва Тетяна Сергіївна, 1986 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Луговська Тетяна Валентинівна, 1973 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Раю Вікторія Леонідівна, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Сєрик Олександр Володимирович, 1984 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Топузлієва Оксана Федорівна, 1972 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Шевченко Ольга Олегівна, 1996 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900011
Федеративна Республіка Бразилія
Посольство України у Федеративній
Республіці Бразилія
71615-040, Бразилія, Федеральний Округ,
м. Бразиліа, СППЗ, квадра 5, конжунто 4, буд. 2

          Голова комісії – Мелашенко Ольга Іванівна, 1961 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Тафтай Володимир Володимирович, 1974 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Трикозенко Ірина Вадимівна, 1956 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Гунько Андрій Анатолійович, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Королюк Наталя Михайлівна, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Королюк Ярослав Сергійович, 1996 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Михайленко Тетяна Миколаївна, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Огородник Дмитро Ігорович, 1985 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Парубій Ольга Борисівна, 1981 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Сілкін Євген Іванович, 1982 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Стафійчук Альона Купріянівна, 1983 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Ткач Каріна Вінідіктівна, 1977 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900012
Соціалістична Республіка В’єтнам
Посольство України у Соціалістичній
Республіці В’єтнам
м. Ханой, р-н Бадинь, вул. Ле Хонг Фонг, буд. 6

          Голова комісії – Сотніченко Наталія Іванівна, 1974 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Іщенко Тетяна Петрівна, 1970 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Султанський Павло Павлович, 1987 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Березовська Ольга Олексіївна, 1982 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Дрожжина Євгенія Володимирівна, 1983 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Дьомін Вадим Петрович, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Іщенко Віталій Олегович, 1994 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Іщенко Олег Володимирович, 1971 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Чан Антон Зунгович, 1994 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Чан Сондіо Зунгович, 1984 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900013
Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії
Посольство
України у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної

Ірландії
60 Холланд Парк, м. Лондон, Даблю 11 3 СДжей

          Голова комісії – Андрощук Тарас Олександрович, 1981 року народження – від Політичної партії "Об’єднання "САМОПОМІЧ".

          Заступник голови комісії – Гундер Орися Ярославівна, 1966 року народження – від ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА".

          Секретар комісії – Щедріна Ольга Юріївна, 1987 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Болонний Богдан Ігорович, 1987 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Борозна Марина Вячеславівна, 1977 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Вовнянко Тетяна Анатоліївна, 1974 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Гарасим Оксана Зеновіївна, 1967 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Давидов Олег Андрійович, 1989 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Єгупова Анна Євгенівна, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Коваленко Людмила Анатоліївна, 1959 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Куць Ольга Михайлівна, 1986 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Михайлик Олег Дмитрович, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Отчич Оксана-Лілія Йосипівна, 1957 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Панченко Світлана Віталіївна, 1964 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Равлюк Наталія Іванівна, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Райт Олена Петрівна, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Федюк Оксана Миколаївна, 1979 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Фіялковський Володимир Степанович, 1979 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900014
Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії
Генеральне консульство України в Единбурзі
Шотландія,
м. Единбург, 8 Віндзор Стріт, ІЕйч7 5ДжейАр

          Голова комісії – Силантьєв Сергій Олександрович, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Данильчук Марія Миколаївна, 1989 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Кушнір Ірина Юріївна, 1989 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Ануфрієва Ольга Сергіївна, 1993 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Горейко Оксана Тарасівна, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Дзіковська Мирослава Олегівна, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Каменев Костянтин Вікторович, 1971 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Корнієнко Богдан Сергійович, 1984 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Костенко Ольга Леонідівна, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Оснач Ганна Василівна, 1957 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Юрченко Єлизавета Станіславівна, 1989 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900015
Республіка Вірменія
Посольство України в Республіці Вірменія
0037, м. Єреван, Арабкір, 29 вулиця, буд. 5/1

          Голова комісії – Гудратян Саак Меружанович, 1963 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Кобзіста Тетяна Іванівна, 1969 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Григорян Оксана Петрівна, 1970 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Білян Давид Арамаісович, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Григорян Самвел Гарникович, 1966 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Загородна Людмила Григорівна, 1964 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кіракосян Яна Араратівна, 1991 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Мерангулян Ваграм Едуардович, 1972 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Саакян Наріне Аршавірівна, 1973 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Торосян Олена Арсентіївна, 1949 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Шахназарян Гайк Самвелович, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Яремчук Олена Олександрівна, 1973 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900016
Грецька Республіка
Посольство України в Грецькій Республіці
2, вул. Стефану Делта, Філотеї, м. Афіни, 15237

          Голова комісії – Іванів Олег Іванович, 1977 року народження – від ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА".

          Заступник голови комісії – Малюк Сергій Миколайович, 1968 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Гуріна Олена Вікторівна, 1973 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Александрівський Сергій Валерійович, 1992 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Дідик Ганна Ігорівна, 1962 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кадикало Софія Іванівна, 1959 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Колесник Тетяна Андріївна, 1954 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Копилова Яна Станіславівна, 1993 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кукуріна Наталія Арсенівна, 1970 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кучірко Анатолій Володимирович, 1983 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Ревага Данило Богданович, 1992 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Савраніс Олег Іполітович, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Середа Оксана Володимирівна, 1966 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Удод Валентина Володимирівна, 1981 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Умриш Зоряна Михайлівна, 1970 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Хіміч Олена Анатоліївна, 1972 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900017
Грецька Республіка
Генеральне консульство України в Салоніках
м. Салоніки, вул. Кундуріоту, 2, 54625

          Голова комісії – Аракелова Ірина Михайлівна, 1967 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Жигадло Вадим Васильович, 1987 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Праведна Анастасія Вікторівна, 1989 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Авізовська Світлана Сергіївна, 1974 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Вороніна Ірина Петрівна, 1984 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Гокунь Єлизавета Климентівна, 1981 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Гошовський Іван Володимирович, 1988 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Клименко Антон Богданович, 1990 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Плоскінна Віта Вікторівна, 1971 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Поліщук Юлія Юріївна, 1977 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Попова Белла Семенівна, 1983 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Сарбаш Роман Анатолійович, 1984 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Сенчук Наталія Михайлівна, 1989 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Топалоглу Олена Василівна, 1981 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900018
Грузія
Посольство України в Грузії0162, м. Тбілісі, просп.
Іллі Чавчавадзе, буд. 76Г

          Голова комісії – Таниш Віра Петрівна, 1983 року народження – від ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА".

          Заступник голови комісії – Сидорук Тетяна Олександрівна, 1977 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Побережна Катерина Петрівна, 1985 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Авкопашвілі Валентина В’ячеславівна, 1963 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Бочоришвілі Лариса Федорівна, 1965 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Досмішвілі Лариса Володимирівна, 1961 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Закрутченко Тетяна Василівна, 1958 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кібальник Світлана Миколаївна, 1969 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кіпароідзе Лаврентій Іванович, 1973 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кіпароідзе Лєван Іванович, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Король Людмила Володимирівна, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Курило Сергій Анатолійович, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Логвиненко Анастасія Олегівна, 1979 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900019
Грузія
Консульське агентство України у Батумі6010, Аджарська АР,
м. Батумі, вул. Мелікішвілі, 71

          Голова комісії – Небеснюк Віктор Євгенович, 1986 року народження –від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України.

          Заступник голови комісії – Джинчарадзе Ліана Тамазіївна, 1979 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Джинчарадзе Марина Тамазіївна, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Бух Вікторія Анатоліївна, 1969 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Думбадзе Світлана Геннадіївна, 1964 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Качур Ольга Йосипівна, 1957 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Концевенко Надія Володимирівна, 1963 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Мкртичан Наталія Самсонівна, 1954 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Мурашова Яніта Анатоліївна, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Панська Ольга Сергіївна, 1966 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Тормозова Євгенія Олександрівна, 1982 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Хінікадзе Тетяна Любомирівна, 1958 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Шевченко Вікторія Вікторівна, 1977 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900020
Королівство Данія
Посольство України в Королівстві Данія
Толдбодгаде 37 А, 1235 Копенгаген К

          Голова комісії – Якубів Володимир Євгенійович, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Ціпак Андрій Миколайович, 1985 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Козіна Наталя Євгенівна, 1985 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Байрачна Злата Миколаївна, 1983 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Бассе Тетяна В’ячеславівна, 1982 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Борисенко Олександр Віталійович, 1986 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Дмитрієва Марія Олександрівна, 1990 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Донська Ксенія Юріївна, 1982 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Дудник Олег Миколайович, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Лебедєва Валерія Анатоліївна, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Манько Наталія Петрівна, 1973 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Піддубняк Ігор Олексійович, 1970 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Слинько Наталія Вікторівна, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Сьоренсен Гелена Олексіївна, 1968 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Штурмов Олександр Анатолійович, 1990 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Яних Олена Олександрівна, 1973 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900021
Естонська Республіка
Посольство України в Естонській Республіці
15170, м. Таллінн, вул. Лахе, 6

          Голова комісії – Богів Олег Володимирович, 1963 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Вайтман Михайло Миколайович, 1964 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Сенчик Галина Григорівна, 1956 року народження – від ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА".

          Члени комісії:

          Добровольська Ніна Миколаївна, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Дубровін Віта Миколаївна, 1971 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Іванченко Лілія Петрівна, 1963 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Лейбюк Володимир Юрійович, 1950 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Лейбюк Лідія Іванівна, 1949 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Осипчук Юлія Миколаївна, 1977 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Пастак Дар’я Федорівна, 1983 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Понеділок Ігор Володимирович, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Пріходько Андрій Петрович, 1949 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Рейса Геннадій Анатолійович, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Саморукова Надія Михайлівна, 1963 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Сауліна Раїса Андріївна, 1948 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Сидорова Ірина Геннадіївна, 1981 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Чикальська Лілія Павлівна, 1966 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900022
Арабська Республіка Єгипет
Посольство України в Арабській
Республіці Єгипет
50, вул. 83, Мааді, м. Каїр

          Голова комісії – Чемерис Андрій Вікторович, 1981 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Гриценко Ярослав В’ячеславович, 1986 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Кірік Лідія Василівна, 1971 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Аджамагбо Ольга Петрівна, 1965 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Бомбела Тетяна Леонідівна, 1986 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Вайдич Віталій Володимирович, 1982 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Гаврюшенко Оксана Володимирівна, 1984 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Савків Юрій Анатолійович, 1985 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Соліман Ахмед, 1979 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Ткаченко Олександр Васильович, 1979 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900023
Держава Ізраїль
Посольство України в Державі Ізраїль
62594, м. Тель-Авів, вул. Ірміягу 50

          Голова комісії – Натансон Леонід Маркович, 1969 року народження – від ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА".

          Заступник голови комісії – Жихарева Ольга Володимирівна, 1964 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Красовський Михайло Валерійович, 1990 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Амдур Ігор Володимирович, 1989 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Гайліс Віра Вікторівна, 1986 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Гольцман Ростислав Леонідович, 1972 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Дем’янчук Аліна Анатоліївна, 1981 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Должко Оксана Василівна, 1961 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кишинський Олексій Леонідович, 1983 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Курбанов Віталій Рудольфович, 1982 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Левін Геннадій Володимирович, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Мялковська Олена Миколаївна, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Новіцький Сергій Вікторович, 1983 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Рябоненко Роман Васильович, 1972 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Ткаченко Тетяна Миколаївна, 1977 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Трегубова Людмила Олексіївна, 1982 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Швець Анна Анатоліївна, 1990 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900024
Держава Ізраїль
Консульство України в м. Хайфа
вул. Пал-Ям, 2, м. Хайфа, 31000

          Голова комісії – Цемкало Євгеній Сергійович, 1990 року народження – від ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА".

          Заступник голови комісії – Кислова Віра Антонівна, 1943 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Китайчик Клавдія Абрамівна, 1939 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Барташинська Мара Абрамівна, 1946 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Белоконенко Тетяна Анатоліївна, 1969 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Бондарева Алла Герцівна, 1941 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Гапонова Євгенія Зельманівна, 1939 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Зуєва Інна Мойсеївна, 1948 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Корчна Світлана Леонідівна, 1951 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Мазуренко Антон Володимирович, 1982 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Міндліна Світлана Андріївна, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Панченко Володимир Васильович, 1959 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Перкаль Іра Борухівна, 1945 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Тригулова Емма Хаяілівна, 1936 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Фрішман Давид Давидович, 1942 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Швець Раїса Аронівна, 1949 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900025
Республіка Індія
Посольство України в Республіці Індія
110057, м. Нью-Делі, Васант Віхар, Е-1/8

          Голова комісії – Білогуб Вікторія Володимирівна, 1971 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Панков Олександр Олександрович, 1974 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Гончар Наталія Михайлівна, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Акрам Марина Вікторівна, 1969 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Бакай Ірина Іванівна, 1967 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Малік Тетяна В’ячеславівна, 1974 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Мартинюк Єлизавета Володимирівна, 1990 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Мілюкова Світлана Володимирівна, 1972 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Мішра Ольга Василівна, 1985 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Олійник Інна Віталіївна, 1992 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Перелигіна Олександра Сергіївна, 1984 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Римаренко Ольга Петрівна, 1987 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900026
Ісламська Республіка Іран
Посольство України в Ісламській
Республіці Іран
м. Тегеран, вул. Ванак, буд. 120

          Голова комісії – Хобот Олена Анатоліївна, 1977 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Гуменюк Поліна Олександрівна, 1981 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Пчельніков Денис Сергійович, 1988 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Бабич Олена Михайлівна, 1985 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Лозовик Тетяна Валентинівна, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Майєр Ірина Вікторівна, 1986 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Панова Лариса Юріївна, 1963 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Харитончук Світлана Степанівна, 1969 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Хашем Олена Геннадіївна, 1973 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Шпортько Валентина Іванівна, 1953 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Шумило Наталія Іванівна, 1987 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Ярошенко Юлія Анатоліївна, 1988 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900027
Ірландія
Посольство України в ІрландіїЕлгін роуд, 16,
Болсбрідж, м. Дублін 4

          Голова комісії – Крикавський Андрій Ігорович, 1988 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Круцик Микола Романович, 1969 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Буліч Людмила Гнатівна, 1979 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Божко Ілля Борисович, 1982 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Варавва Євген Ігорович, 1989 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Градовий Олег Степанович, 1969 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Дьоміна Наталя Володимирівна, 1982 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Коваленко Анна Олексіївна, 1988 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Ковальов Андрій Дем’янович, 1968 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кушнір Наталія Віталіївна, 1990 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Пащенко Ольга Володимирівна, 1988 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Столярчук Олена Степанівна, 1991 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Філоненко-Джуді Лариса Яківна, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Холявінська Леся Володимирівна, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900028
Королівство Іспанія
Посольство України в Королівстві Іспанія
28043, м. Мадрид, вул. Ронда де ла Абубілья, 52

          Голова комісії – Вовк Іван Федорович, 1964 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України.

          Заступник голови комісії – Миколаїв Лілія Богданівна, 1987 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Савчак Христина Богданівна, 1985 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Антошків Катерина Володимирівна, 1989 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Горін Оксана Богданівна, 1994 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кметик Ігор Дмитрович, 1977 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кметик Світлана Валеріївна, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Копчак Оксана Ярославівна, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Корчаковський Сергій Ігорович, 1992 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Мельник Оксана Любомирівна, 1982 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Мельник Олег Зіновійович, 1978 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода";

          Михайлюк Галина Казимирівна, 1963 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Модрицький Андрій Романович, 1974 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Палько Мар’яна Омелянівна, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Пірановський Назарій Дарійович, 1984 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Прокоп’юк Оксана Леонідівна, 1971 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Чопик Юрій Степанович, 1964 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900029
Королівство Іспанія
Генеральне консульство України в Барселоні
08034, м. Барселона, вул. Нумансія, 185

          Голова комісії – Бейцар Іван Степанович, 1968 року народження – від ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА".

          Заступник голови комісії – Єфімов Ігор Олександрович, 1959 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Школьна Світлана Василівна, 1963 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Дзюбан Ольга Данилівна, 1959 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Єфімов Олег Олександрович, 1967 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кисель Наталія Миколаївна, 1949 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Лаврентієва Ольга Степанівна, 1959 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Литовченко Валерія В’ячеславівна, 1970 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Мединський Роман Іванович, 1968 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Пелячек Роман Олегович, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Роговик Сергій Олександрович, 1971 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Сірман Надія Романівна, 1973 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Теребенець Наталія Леонідівна, 1969 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Фадєєва Наталія Олександрівна, 1973 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Хрипунова Вероніка Валеріївна, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Черешнюк Михайло Васильович, 1948 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Шандор Максим Михайлович, 1966 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900030
Королівство Іспанія
Консульство України в м. Малага
29016, м. Малага, вул. Маестранса, 23

          Голова комісії – Білосевич Михайло Іванович, 1952 року народження –від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України.

          Заступник голови комісії – Архіпенко Алла Павлівна, 1961 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Макара Любов Василівна, 1952 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Берник Василь Миколайович, 1981 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Васильців Ярослав Федорович, 1960 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Гончарюк Андрій Іванович, 1970 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Зорянський Володимир Олександрович, 1970 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Калинчук Володимир Іванович, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Лопаткіна Степанія Іванівна, 1951 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Мигас Олександр Миколайович, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Рибак Любов Мирославівна, 1960 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Симів Ольга Володимирівна, 1972 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Сідлінський Роман Петрович, 1973 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Сорохан Василь Васильович, 1971 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Терновецький Віталій Степанович, 1989 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Харлашин Олександр Володимирович, 1981 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Юрчишин Роман Йосипович, 1959 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900031
Італійська РеспублікаПосольство України в Італійській Республіці
вул. Монте Прамаджоре, 13-00141 м. Рим

          Голова комісії – Козодой Людмила Миколаївна, 1956 року народження – від ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА".

          Заступник голови комісії – Пеленська Наталія Йосипівна, 1972 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України.

          Секретар комісії – Захарчук Оксана Степанівна, 1988 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Баранюк Оксана Іванівна, 1967 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Беднарчук Андрій Богданович, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Боровик Володимир Олександрович, 1983 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Вислоцька Ольга Іванівна, 1990 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Духновська Наталія Олександрівна, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Ємчук Олег Любомирович, 1968 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Карпушевич Юлія Миколаївна, 1987 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Матящук Лідія Богданівна, 1973 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Міщенко Юлія Сергіївна, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Паук Віра Василівна, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Ступко Любов Миколаївна, 1973 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Татарин Олеся Василівна, 1969 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Тріль Мар’яна Богданівна, 1985 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Шкодзінська Оксана Орестівна, 1979 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Янчишин Віталій Юрійович, 1985 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900032
Італійська Республіка
Генеральне консульство України в Мілані
вул. Людовіко ді Бреме, 11-20156, м. Мілан

          Голова комісії – Васік Орест Степанович, 1962 року народження – від ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА".

          Заступник голови комісії – Ігнатов Едуард Євгенович, 1974 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Васік Марія Миронівна, 1963 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Гоголь Роман Іванович, 1969 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Гоголь Світлана Іванівна, 1973 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Дутка Віктор Стефанович, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Дячишин Марта Богданівна, 1986 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Катаранчук Єлєна Іванівна, 1974 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Лисак Марія Андріївна, 1982 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Микалюк Катерина Сергіївна, 1982 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Рудий Ігор Дмитрович, 1971 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Федик Ірина Михайлівна, 1981 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Федорків Ігор Михайлович, 1958 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Чернишков Денис Владиславович, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Шандрівська Наталія Теодозіївна, 1972 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Яцюк Андрій Володимирович, 1988 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900033
Італійська Республіка
Генеральне консульство України в Неаполі
м. Неаполь, Діловий центр, вул. Дж. Порціо, 4-БЗ

          Голова комісії – Олійник Людмила Андріївна, 1957 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Кулай Вероніка Леонідівна, 1969 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Кріль Зоряна Зіновіївна, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Бех Галина Вікторівна, 1960 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Вахула Юрій Ярославович, 1979 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Данилейчук Марія Романівна, 1988 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Докупіль Оксана Олександрівна, 1984 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Дорош Ігор Олегович, 1988 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Заботіна Інна Олександрівна, 1989 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Коваль Петро Володимирович, 1963 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Курман Василь Євгенович, 1970 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Оленюх Наталія Михайлівна, 1974 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Першикова Олена Володимирівна, 1967 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Токарчук Людмила Зіновіївна, 1965 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Холявіцька Оксана Олександрівна, 1986 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Ярошовець Алла Володимирівна, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900034
Йорданське Хашимітське Королівство
Посольство України в
Йорданському Хашимітському Королівстві м. Амман, р-н

Аль-Сагель, вул. Тараса Шевченка, буд. 6

          Голова комісії – Нелуп Ганна Вадимівна, 1991 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Лукасевич Анастасія Зіновіївна, 1989 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Масоха Людмила Вікторівна, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Аль-Краіні Наталія Володимирівна, 1962 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Аль-Санорі Ірина Михайлівна, 1970 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Коваленко Лариса Василівна, 1966 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Колесникова Катерина Вікторівна, 1987 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Масоха Олег Володимирович, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Рудяченко Юлія Володимирівна, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Сергієнко Анжела Миколаївна, 1967 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Соловйов Тимур Юрійович, 1987 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Теріакі Лейла Махмудівна, 1979 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900035
Республіка Казахстан
Посольство України в Республіці Казахстан
010000, м. Астана, вул. Кенесари, буд. 41

          Голова комісії – Скрипнік Володимир Миколайович, 1955 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Рубан Святослав Ігорович, 1990 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Кернозенко Олена Миколаївна, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Данилюк Людмила Олександрівна, 1984 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Іваницька Світлана Олександрівна, 1960 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Краснай Іван Йосипович, 1964 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Краснай Лязат Алдабергенівна, 1964 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Мазуріна Ірина Вікторівна, 1984 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Мазуріна Любов Олександрівна, 1958 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Пушкаренко Дар’я Віталіївна, 1992 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Рахімова Ірина Геннадіївна, 1984 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Семененко Сергій Миколайович, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Токар Петро Васильович, 1953 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Шеремета Йосиф Йосифович, 1945 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900036
Республіка Казахстан
Генеральне консульство України в Алмати
050002 м. Алмати, вул. Макатаєва, буд. 13-а

          Голова комісії – Дорошенко Галина Филимонівна, 1971 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Бобошко Світлана Миколаївна, 1964 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Лозицька Олеся Миколаївна, 1985 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Бастьєн Юлія Олександрівна, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Волкова Тетяна Геннадіївна, 1974 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Жуган Олег Миколайович, 1971 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Матвієнко Оксана Михайлівна, 1974 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Нікішина Любов Георгіївна, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Потороча Яна Ігорівна, 1977 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Радіонов Ігор Миколайович, 1981 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Сокурова Світлана Володимирівна, 1967 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Столярик Володимир Григорович, 1983 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Федосєєва Ірина Володимирівна, 1972 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Шевченко Валентина Віталіївна, 1966 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900037
Канада
Посольство України в Канадіпровінція Онтаріо, м. Оттава,
Сомерсет Стріт Вест, буд. 310, Кей2Пі 0Джей9

          Голова комісії – Паук Олександр Ярославович, 1987 року народження – від ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА".

          Заступник голови комісії – Полатайко Назар Яремович, 1971 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Забара Людмила Миколаївна, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Безверхнєв Ярослав Геннадійович, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Бунісевич Наталія Василівна, 1973 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Гордійчук Раїса Миколаївна, 1956 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Закраявська Світлана Михайлівна, 1965 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Морозова Оксана Ярославівна, 1974 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Олійник Зоя Андріївна, 1947 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Решетняк Михайло Юрійович, 1983 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Степанюк Наталія Володимирівна, 1985 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Франчук Сергій Степанович, 1958 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Чубинський Микита Володимирович, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Чушак Альона Юріївна, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Шадрін Георгій Олександрович, 1948 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Шевченко Ганна Сергіївна, 1994 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Шевченко Олеся Андріївна, 1973 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900038
Канада
Генеральне консульство України в Торонтопровінція Онтаріо,
м. Торонто, Лейкшор Бульвар Вест, буд. 2275, к. 301, М8В 3У3

          Голова комісії – Матвієнко Вадим Леонідович, 1974 року народження – від ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА".

          Заступник голови комісії – Музичка Богдан Володимирович, 1952 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Сокол Алла Дмитрівна, 1974 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Божагора Ігор Йосипович, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Божагора Степан Йосипович, 1963 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Волинець Володимир Пилипович, 1982 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Гейчук Ганна Олексіївна, 1977 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Лаптєва Наталія Анатоліївна, 1983 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Майка Петро Ігорович, 1987 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Марцинів Наталія Якимівна, 1965 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Нечипоренко Вікторія Георгіївна, 1962 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Пилипчук Святослав Васильович, 1991 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Поляков Святослав Богданович, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Рибак Роман Дмитрович, 1960 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Стадник Мирослава Миколаївна, 1989 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Табачук Ольга Євгенівна, 1960 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Юзва Оксана Богданівна, 1970 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900040
Киргизька Республіка
Посольство України в Киргизькій Республіці
720001, м. Бішкек, вул. Ахунбаєва, 201

          Голова комісії – Степаненко Ігор Михайлович, 1963 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Жижко Дмитро Генадійович, 1982 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Грубий Олександр Євгенович, 1961 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Барабанова Лариса Григорівна, 1950 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Бірюков Олександр Миколайович, 1991 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Ветренко Ірина Олексіївна, 1956 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кобець Тетяна Віталіївна, 1987 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Осаволюк Сергій Леонідович, 1974 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Прокудін Юрій Вікторович, 1958 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Щедровська Олена Фаритівна, 1967 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900041
Китайська Народна Республіка
Посольство України в Китайській
Народній Республіці
м. Пекін – 100600, р-н Саньлітунь,
вул. Дун Лю Цзє, буд. 11

          Голова комісії – Бур’ян Сергій Геннадійович, 1967 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Сердечна Валентина Іванівна, 1963 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Николишин Олександр Ігорович, 1985 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Літовка Валерія Сергіївна, 1991 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Нечаєва Марія Олегівна, 1994 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Николишин Богдан Ігорович, 1994 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Олійник Віктор Миколайович, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Островік Юлія Олександрівна, 1992 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Самсонов Віталій Олександрович, 1986 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Топоркова Інна Ігорівна, 1989 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Устенко Дарина Леонідівна, 1989 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Хівренко Роман Костянтинович, 1989 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900042
Китайська Народна Республіка
Генеральне консульство України
в Шанхаї
м. Шанхай – 200336, вул. Сєнься 88, Сан Плаза
західний корпус, офіс 402

          Голова комісії – Шутов Андрій Юрійович, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Янкова Ольга Валеріївна, 1986 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Якименко Ольга Сергіївна, 1986 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Асавлюк Іван Михайлович, 1983 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Джейн Тетяна Василівна, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Зеленюк Олександр Олександрович, 1991 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Морозова Кристина Сергіївна, 1988 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Протченко Олена Вікторівна, 1991 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Сокол Юлія Ігорівна, 1990 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Тризуб-Кук Оксана Ярославівна, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Чжен Ольга Ливанівна, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Якименко Олексій Сергійович, 1986 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900043
Республіка Кіпр
Посольство України в Республіці Кіпр
м. Нікосія, 2415, р-н Енгомі, вул. А. Міаулі, буд. 10

          Голова комісії – Леоненко Світлана Михайлівна, 1974 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Горпініч Володимир Святославович, 1987 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Москаленко Надія Леонідівна, 1977 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Возіян Ганна Іванівна, 1979 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Григель Регіна Мареківна, 1994 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Дворовенко Лариса Павлівна, 1971 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кисіль Таміла Сергіївна, 1985 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кривко Анастасія Сергіївна, 1986 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Паска Олег Дмитрович, 1965 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Плаксіна Світлана Юріївна, 1984 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Пронін Вадим Ігорович, 1981 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Яценко Михайло Юрійович, 1985 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900044
Республіка Корея
Посольство України в Республіці Корея
51 Чангмун-ро, Йонгсан-гу, м. Сеул, індекс 140-809

          Голова комісії – Джебян Ігор Едуардович, 1987 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Бєлова Оксана Олександрівна, 1977 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Музика Ольга Іванівна, 1988 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Камнєв Валерій Вікторович, 1962 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Корякін Антон Валерійович, 1987 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Левицький Олександр Олегович, 1988 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Михайлова Кароліна Ігорівна, 1985 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Михайловська Аліна Андріївна, 1990 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Олійник Сергій Анатолійович, 1969 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Тітенок Анна Андріївна, 1993 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Шагінян Іван Леонідович, 1977 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Ющенко Олександр Володимирович, 1957 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900045
Республіка Куба
Посольство України в Республіці Куба5-та авеніда,
4405, між вулицями 44 і 46, Мірамар, м. Гавана

          Голова комісії – Киричок Оксана Михайлівна, 1978 року народження –від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Фещенко Наталія Валеріївна, 1974 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Качан Світлана Іванівна, 1953 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Бакай-Отеро Марина Миколаївна, 1961 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Герреро Кабаллєро Ганна Леонтіївна, 1952 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Говеа Світлана Григорівна, 1960 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Іщенко Олександр Степанович, 1973 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Романченко Ганна Миколаївна, 1957 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Сокіл Наталія Павлівна, 1958 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Соломка Світлана Леонідівна, 1967 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Чуркіна Людмила Миколаївна, 1951 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Шумеєва Людмила Миколаївна, 1947 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900046
Держава Кувейт
Посольство України в Державі КувейтСурра,
блок 5, 1-ша вулиця, буд. 37, п/с № 7588, Хавалі 32096

          Голова комісії – Казанцева Олена Вікторівна, 1966 року народження –від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Дунаєва Ольга Миколаївна, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Мирон Ірина Анатоліївна, 1960 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Арндт Олег Олегович, 1985 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Вакуленко Наталя Євгенівна, 1971 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Власюк Любов Михайлівна, 1972 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Зятєва Катерина Сергіївна, 1987 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Левкович Ірина Павлівна, 1965 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Петренко Тетяна Станіславівна, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Хаммад Ірина Петрівна, 1971 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Хасанов Рафаіл Асатуллович, 1957 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Черномиргин Олег Іванович, 1963 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900047
Латвійська Республіка
Посольство України в Латвійській Республіці
м. Рига, бул. Калпака, 3

          Голова комісії – Ткачук Катерина Володимирівна, 1982 року народження – від ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА".

          Заступник голови комісії – Федорова Олена Леонідівна, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Мархонос Сергій Олександрович, 1981 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Алексеєва Анастасія Володимирівна, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Бордуляк Богдан Несторович, 1987 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Водолагін Дайніс Сергійович, 1989 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Глуховський Костянтин Юрійович, 1984 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Карловський Віталій Валерійович, 1961 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Майданська Ірина Василівна, 1983 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Малеванець Олександр Іванович, 1970 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Мекекечко Наталія Вікторівна, 1963 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Мекекечко Олеся Олександрівна, 1991 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Осьмак Андрій Ігорович, 1988 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Плотніков Любомир Сергійович, 1990 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Рибка Богдан Максимович, 1994 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Шевченко Олександр Вікторович, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Юдіна Наталія Іванівна, 1977 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900048
Литовська Республіка
Посольство України в Литовській Республіці
м. Вільнюс, вул. Театро, 4

          Голова комісії – Дзядзін Микола Павлович, 1951 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Рутковська Оксана Петрівна, 1968 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Семерова Наталя Юріївна, 1990 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Апанович Ганна Михайлівна, 1954 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Гузова Тетяна Вікторівна, 1972 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Донська Анастасія Дмитрівна, 1993 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Дяченко Ніна Василівна, 1972 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Жадейкене Юлія Анатоліївна, 1977 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Капустюк Дмитро Анатолійович, 1979 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Лінгене Ольга Володимирівна, 1967 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Матвєєв Олексій Миколайович, 1971 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Мельник Віталій Віталійович, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Нарманія Олена Миколаївна, 1973 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Романчук Дарина Сергіївна, 1988 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Шпак Тарас Володимирович, 1987 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900049
Ліванська Республіка
Посольство України в Ліванській Республіці
Гірський Ліван, Округ Баабда, Баабда, вул. Антуана Ель Раіса

          Голова комісії – Дзядик-Хабіб Наталія Михайлівна, 1969 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Хемаді Юлія Михайлівна, 1979 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Тарасюк Лариса Анатоліївна, 1973 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Абдул-Вахед Ірина Миколаївна, 1970 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Григорович Наталія Костянтинівна, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Ель Хадж Наталія Борисівна, 1967 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Ель-Лель Тетяна Леонтіївна, 1963 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Жарамані Ірина Анатоліївна, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кернасовська Наталія Павлівна, 1966 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Мортада Лариса Олексіївна, 1966 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Нассар Євгенія Іванівна, 1960 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Рабах Дар’я Петрівна, 1989 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Рофаєль Олена Олександрівна, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Салха Ірина Вікторівна, 1965 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Чарківська Наталія Юріївна, 1970 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Щербина Оксана Валентинівна, 1965 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900051
Республіка Македонія
Посольство України в Республіці Македонія
1000, м. Скоп’є, вул. Альберт Швейцер, 7-9

          Голова комісії – Вєлковська Таміла Володимирівна, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Коник Олена Миколаївна, 1971 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Георгієва Майя Миколаївна, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Дімовска Ольга Іванівна, 1973 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Поліщук Ірина Миколаївна, 1979 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900052
Малайзія
Посольство України у Малайзії м. Куала-Лумпур,
вул. Тун Разак, буд. 207, офісний центр "Тан-енд-Тан",

22-й поверх, офіси 22.02, 22.01А, 50400

          Голова комісії – Кребс Вікторія Борисівна, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Красільщіков Олександр Костянтинович, 1958 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Алексієнко Михайло Сергійович, 1982 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Вербіцька Анна Ярославівна, 1982 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Івасишина Олена Олександрівна, 1966 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Ловейко Денис Дмитрович, 1988 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Лугова Галина Вікторівна, 1973 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Мацех-Український Любомир Зіновійович, 1981 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Монахос Кирило Панайотович, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Муруган Лідія Володимирівна, 1982 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Совгира Інна Анатоліївна, 1971 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Шлапай Любов Миколаївна, 1988 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900053
Королівство Марокко
Посольство України в Королівстві Марокко
212, вул. Муауйя Бен Удег – ОЛМ Суїссі ІІ, 10020, Рабат

          Голова комісії – Факірі Раїса Василівна, 1957 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Хсаін Світлана Миколаївна, 1961 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Буамар Наталія Іванівна, 1964 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Бельхаж Світлана Іванівна, 1964 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Бенталеб Світлана Борисівна, 1966 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Карпюк Надія Олексіївна, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Любимська Ірина Іванівна, 1968 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Мицко Надія Михайлівна, 1956 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Петрова Вікторія Юріївна, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Ханафі Юлія Володимирівна, 1972 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900054
Мексиканські Сполучені Штати
Посольство України в Мексиканських
Сполучених Штатах
Федеральний округ Мехіко, м. Мехіко, Ломас де
Чапультепек, Мігель Ідальго, 11000, проспект Пасео де ля Реформа 730

          Голова комісії – Садовничий Андрій Сергійович, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Шуплова Ольга Валентинівна, 1969 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Фандеєва Анна Володимирівна, 1981 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Жук Катерина Володимирівна, 1989 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кривко Андрій Віталійович, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Мяснянкіна Олександра Павлівна, 1992 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Садовнича Вікторія Вікторівна, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Саламатіна Наталія Олександрівна, 1981 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Чиргун Жанна Віталіївна, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Шевченко Ірина Володимирівна, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900055
Республіка Молдова
Посольство України в Республіці Молдова
м. Кишинів, вул. В. Лупу, буд. 17

          Голова комісії – Плутар Наталя Анатоліївна, 1967 року народження – від Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України.

          Заступник голови комісії – Скрупченко Олена Петрівна, 1969 року народження – від ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА".

          Секретар комісії – Савоськіна Анжела Василівна, 1988 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Батринак Любов Василівна, 1967 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Вилегжаніна Вікторія Вікторівна, 1965 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Євтушенко Олександр Васильович, 1956 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Казаку Оксана Віталіївна, 1970 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Катана Сергій Євдокимович, 1964 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Катрич Тетяна Григоріївна, 1971 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кушнір Валерій Анатолійович, 1973 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Солдатченкова Олена Сергіївна, 1973 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Сьоміна Тетяна Юріївна, 1971 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Третяченко Алла Володимирівна, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Філіпова Влада Валеріївна, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Фоменко Антоніна Євгенівна, 1991 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Фоменко Володимир Геннадійович, 1970 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Харченко Світлана Миколаївна, 1981 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Якимович Олена Леонідівна, 1983 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900056
Республіка Молдова
Консульство України в м. Бельці
м. Бельці, вул. Київська, 143

          Голова комісії – Лядрик Степан Дмитрович, 1955 року народження – від ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА".

          Заступник голови комісії – Васільєв Віктор Анатолійович, 1963 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Балтаг Наталія Віталіївна, 1973 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Бранашко Світлана Юріївна, 1968 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Гонца Тетяна Анатоліївна, 1963 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Громенко Олександр Вікторович, 1969 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Дявор Анатолій Олексійович, 1954 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Ильїна Любов Костянтинівна, 1991 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кравцов Вадим Іванович, 1969 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Крижевицька Оксана Олександрівна, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Лядрик Володимир Степанович, 1985 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Паляничко Олена Анатоліївна, 1971 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Паляничко Сергій Валентинович, 1973 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Разорьонова Ірина Анатоліївна, 1965 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Стасішена Валентина Петрівна, 1959 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Цибульська Наталія Михайлівна, 1958 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Чорна Світлана Дмитрівна, 1966 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900058
Королівство Нідерланди
Посольство України в Королівстві
Нідерланди
Зеейстраат 78, 2518 АД, м. Гаага

          Голова комісії – Погляд Галина Степанівна, 1967 року народження – від ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА".

          Заступник голови комісії – Халанська Елеонора Петрівна, 1961 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Єфремов Валерій Васильович, 1971 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Віват Ярослав Сергійович, 1981 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Волохович Тетяна Василівна, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Волошина Ангеліна Олександрівна, 1958 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Гарбаренко Ірина Василівна, 1968 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Дунаєнко Світлана Олександрівна, 1972 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Захарчук Марина Леонідівна, 1988 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Каденко Наталія Ігорівна, 1986 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Пеньєвська Світлана Юріївна, 1979 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Порайко Мар’яна Дмитрівна, 1983 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Рябушко Оксана Анатоліївна, 1979 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Сніп Лілія Валентинівна, 1983 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Чуцька Галина Євгеніївна, 1973 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900059
Федеративна Республіка Німеччина
Посольство України у Федеративній
Республіці Німеччина
10117, м. Берлін, Альбрехтштрассе, 26

          Голова комісії – Вандерстен Модюї Ларів Ольга Ігорівна, 1977 року народження – від Політичної партії "Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)".

          Заступник голови комісії – Ілін Андрій Андрійович, 1988 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Комнік Вікторія Олександрівна, 1985 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України.

          Члени комісії:

          Бадрак Олександр Сергійович, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Бадрак Ольга Сергіївна, 1974 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Бородін Анатолій Борисович, 1982 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Вовк Олег Миколайович, 1985 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Гааг Оксана Анатоліївна, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Головецька Наталія Петрівна, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Гьотце Ірина Борисівна, 1962 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Капацин Артур Іванович, 1986 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Капустіна Ольга Олександрівна, 1973 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кіндт Богданна Миколаївна, 1982 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Луцко Михайло Володимирович, 1987 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Млош Людмила Володимирівна, 1949 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода";

          Ніколайчук Сергій Володимирович, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Чеберніна Аліна Юріївна, 1991 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Чекмарьов Лев Костянтинович, 1992 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900060
Федеративна Республіка Німеччина
Відділення Посольства України
у Федеративній Республіці Німеччина в Бонні
53424, м. Ремаген-
Обервінтер, Рейнхьоенвег, 101

          Голова комісії – Трикоз Олександр Анатолійович, 1963 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України.

          Заступник голови комісії – Деркач Уляна Василівна, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Мехольд Андріана Вікторівна, 1979 року народження – від ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА".

          Члени комісії:

          Біркадзе Тетяна Валентинівна, 1981 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Гненна Олександра Володимирівна, 1982 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Данчук Тамара Вікторівна, 1983 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Дзюбек-Яричківська Лідія Йосипівна, 1970 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Длугунович Світлана Валеріївна, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Іваній Олександр Володимирович, 1977 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кріпак Віктор Станіславович, 1989 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кусень Юрій Володимирович, 1969 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода";

          Латик Ярина Любомирівна, 1985 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Онкалюк Ольга Ігорівна, 1992 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Помазанський Андрій Володимирович, 1991 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Садкін Віталій В’ячеславович, 1987 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Фатєєва Катерина Миколаївна, 1990 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Ченуша Юлія Сергіївна, 1987 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900061
Федеративна Республіка Німеччина
Генеральне консульство України
в Гамбурзі
22087, м. Гамбург, Мундсбургер Дамм, 1

          Голова комісії – Сукенник Ростислав Яремович, 1971 року народження – від ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА".

          Заступник голови комісії – Порохонько Тетяна Ярославівна, 1983 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Кушнір Ольга Василівна, 1981 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Банасько Олег Олександрович, 1977 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Бойда Юліана Володимирівна, 1969 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Жураковська Ірина Сергіївна, 1983 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Заєць Наталія Юріївна, 1971 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Зінченко Катерина Миколаївна, 1991 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Зінченко Сергій Васильович, 1987 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Зондерманн Ірина Ігорівна, 1972 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Латанишина Анна Михайлівна, 1981 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Левчук Богдан Олегович, 1992 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Маттізен Марія Ярославівна, 1970 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Рєзнікова Ірина Олександрівна, 1977 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Свєтнєнко Петро Дмитрович, 1979 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Сунцова Людмила Петрівна, 1972 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Чудновська Флоріна Михайлівна, 1977 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900062
Федеративна Республіка Німеччина
Генеральне консульство України
в Мюнхені
80336, м. Мюнхен, Лєссінгштрассе, 14

          Голова комісії – Боярчук Ольга Ярославівна, 1987 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України.

          Заступник голови комісії – Крушняк Ірина Юріївна, 1979 року народження – від ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА".

          Секретар комісії – Боєчко Аліна Андріївна, 1986 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Бережанський Тарас Володимирович, 1985 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Білан Роман Максимович, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Білик Андрій Володимирович, 1987 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Брянцева Катерина Сергіївна, 1988 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Веркалець Іван Юрійович, 1977 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Ворощук Світлана Богданівна, 1987 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Гаркуша Ірина Володимирівна, 1984 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Грабик Володимир Ярославович, 1984 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Душко Юрій Вікторовіч, 1968 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Калина Мар’яна Ростиславівна, 1991 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Мушловін Олег Євгенович, 1968 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Оришко Марта Олександрівна, 1992 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Поворозник Сергій Володимирович, 1990 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Холявицька Олена Анатоліївна, 1972 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Яремус Ірина Тарасівна, 1986 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900063
Федеративна Республіка Німеччина
Генеральне консульство України
у Франкфурті-на-Майні
60313, м. Франкфурт-на-Майні,
Фільбелер Штрассе, 29

          Голова комісії – Пімпль Ольга Василівна, 1967 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Грінберг Денис Михайлович, 1981 року народження – від ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА".

          Секретар комісії – Криворучко Інна Володимирівна, 1983 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Безима Ніна Анатоліївна, 1960 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кавшан Світлана Степанівна, 1973 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Космина Ігор Євгенович, 1972 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Масло Ірина Олександрівна, 1988 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Мюллер Алла Леонідівна, 1967 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Паславський Олег Ярославович, 1979 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Підцерковна Інна Володимирівна, 1982 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Поксдьорфер Марина Степанівна, 1962 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Розумний Андрій Володимирович, 1979 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Сорока Юлія Сергіївна, 1984 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Соха Вікторія Юріївна, 1981 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Фурманкевич Крістіна Григорівна, 1983 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Юрко Олена Валеріївна, 1983 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Яремко Оксана Миколаївна, 1959 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900064
Королівство Норвегія
Посольство України в Королівстві Норвегія
Арбінс гате 4, 0253, м. Осло

          Голова комісії – Атрощенко Андрій Борисович, 1988 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Тонконог Олександра Сергіївна, 1990 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Шпильчин Олексій Віталійович, 1993 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Антоник Анастасія Вікторівна, 1990 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Берг Марина Юріївна, 1984 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кирилюк Анатолій Валерійович, 1988 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Козачок Юлія Сергіївна, 1992 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Коцовський Василь Васильович, 1992 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Мотієць Лілія Анатоліївна, 1991 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Секала-Гудмундссон Ярослава Юріївна, 1983 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Толочко Олеся Анатоліївна, 1991 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Шелестіна Олександра Юріївна, 1991 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900065
Об’єднані Арабські Емірати
Посольство України в Об’єднаних
Арабських Еміратах
м. Абу-Дабі, р-н Мадіна Заєд, вул. 13, буд. 4

          Голова комісії – Древетняк Катерина Олександрівна, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Коломієць Валерій Олександрович, 1981 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Хасауні Олена Василівна, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Коіна Оксана Володимирівна, 1973 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Круглова Ірина Анатоліївна, 1981 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Нажажра Резек, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Рябіна Наталія Миколаївна, 1972 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Стареправо Людмила Ярославівна, 1987 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Хасауні Арін Джихадівна, 1996 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Чистова Аліна Василівна, 1979 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Шабовта Ірина Володимирівна, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900067
Республіка Перу
Посольство України в Республіці Перу
м. Ліма, р-н Сан Ісідро, вул. Хуан Деллепіані, буд. 470

          Голова комісії – Богорад Ольга Володимирівна, 1965 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Стеценко Тетяна Василівна, 1971 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Заброда Вікторія Вікторівна, 1983 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Арауко Валерія Валеріївна, 1967 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Богорад Олександр Владиславович, 1991 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Деркач Анна Іванівна, 1986 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Єфімова Олена Євгеніївна, 1959 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кравченко Ірина Василівна, 1979 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Несмашная Світлана Петрівна, 1965 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Нікітіна Тетяна Миколаївна, 1979 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Сеспедес Валькарсел Світлана Мирославівна, 1965 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900068
Південно-Африканська Республіка
Посольство України в
Південно-Африканській Республіці
вул. Марей, буд. 398,
Бруклін, 0181, м. Преторія

          Голова комісії – Некрашевич Олександр Костянтинович, 1962 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Хімич Оксана Олегівна, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Рябчій Катерина Борисівна, 1990 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Ван Дер Мерве Діана Фаридівна, 1964 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Долотова Олена Володимирівна, 1974 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Закряченко Наталія Олександрівна, 1984 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Ільїна Ірина Миколаївна, 1974 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Іщук Світлана Леонідівна, 1981 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кліндухова Тетяна Анатоліївна, 1964 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кузора Наталія Миколаївна, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Лисак Олена Вадимівна, 1987 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Супрунов Євгеній Ігорович, 1969 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900069
Республіка Польща
Посольство України в Республіці Польща
вул. Ал. Шуха, 7, 00-580, м. Варшава

          Голова комісії – Мойсюк Олександра Василівна, 1990 року народження – від Ліберальної партії України.

          Заступник голови комісії – Тучак Олексій Орестович, 1994 року народження – від Політичної партії "ПРАВИЙ СЕКТОР".

          Секретар комісії – Пустовий Олександр Олександрович, 1990 року народження – від Політичної партії "Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)".

          Члени комісії:

          Андрушков Галина Іванівна, 1967 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Асанов Різа Надірович, 1966 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Весельська Ольга Леонідівна, 1981 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Говенко Юлія Анатоліївна, 1981 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кузенко Марія Володимирівна, 1990 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кузьма Оксана Михайлівна, 1972 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Міняйло Наталія Михайлівна, 1977 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Небоженко Марія Степанівна, 1990 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Облудник Юлія Орестівна, 1985 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Олендій Ольга Євгенівна, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Павлюк Алла Петрівна, 1967 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Плитин Ірина Андріївна, 1976 року народження – від Міністерства закордонних с/spanправ України;

          Попко Марія Любомирівна, 1964 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Самчук Руслан Сергійович, 1990 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Ханас Володимир Іванович, 1962 року народження – від ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА".

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900070
Республіка Польща
Генеральне консульство України в Гданську
вул. Бернарда Хшановскєго, 60-а, 80-278, м. Гданськ

          Голова комісії – Ворона Віктор Григорович, 1960 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Мазуренко Ігор Олександрович, 1968 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Красота Ольга Олександрівна, 1985 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Голуб Олена Вікторівна, 1972 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Григоришин Христина Олегівна, 1989 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Єршова Ольга Григорівна, 1971 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кленк Наталія Володимирівна, 1991 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Короленко Тарас Петрович, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кравченко Іван Володимирович, 1987 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кревська Антоніна Іванівна, 1955 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Манукян Анна Левонівна, 1994 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Падун Ніна Омелянівна, 1947 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Притула Роман Зіновійович, 1965 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Філіпчук Степан Степанович, 1957 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900071
Республіка Польща
Генеральне консульство України в Кракові
вул. Беліни Пражмовськєго, 4, 31-066, м. Краків

          Голова комісії – Грибовський Владислав Леонідович, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Когут Галина Миколаївна, 1968 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Александренко Ольга Сергіївна, 1994 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Асоцька Марина Валентинівна, 1958 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Бурбелко Андрій Олександрович, 1959 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Генгер Ірина Сергіївна, 1984 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Коновал Олександр Олександрович, 1994 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кравець Євгенія Ігорівна, 1995 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Куспись Петро Антонович, 1977 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Мазур Євгенія Володимирівна, 1973 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Максименко Віра Яківна, 1952 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Петранюк Наталія Володимирівна, 1994 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Пшеничний Петро Петрович, 1982 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Редьква Марія Ігорівна, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Тюпа Сергій Ігорович, 1979 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Фридрих Людмила Олександрівна, 1985 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900072
Республіка Польща
Генеральне консульство України в Любліні
вул. 3 Мая, 14, 20-078, м. Люблін

          Голова комісії – Худи Вікторія Владиславівна, 1993 року народження – від ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА".

          Заступник голови комісії – Драбчук Марта Михайлівна, 1984 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Слободяник Альона Юріївна, 1988 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Бабійчук Людмила В’ячеславівна, 1982 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Балог Володимир Васильович, 1963 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Гнатюк Анна Іванівна, 1986 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Горнічар Денис Олександрович, 1987 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Гофман Юліан Юрійович, 1992 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кузик Тетяна Євгеніївна, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Мацюк Роман Богданович, 1984 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Павловський Сергій Вікторович, 1993 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Свінціцький Віктор Анатолійович, 1983 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Сидюк Тетяна Леонідівна, 1955 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Суденко Євгеній Олегович, 1994 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Терещук Віталій Васильович, 1974 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Шаргородська Світлана Володимирівна, 1988 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Шевченко Ігор Валентинович, 1986 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900073
Португальська Республіка
Посольство України в Португальській
Республіці1400-092, м. Лісабон, Рештелу, Авеніда даш

Дешкуберташ, 18

          Голова комісії – Пазичин Стефан Федорович, 1952 року народження – від ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА".

          Заступник голови комісії – Гарасимчук Ольга Антонівна, 1965 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Поляновська Тетяна Володимирівна, 1956 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Андрущенко Сергій Григорович, 1964 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Барановська Надія Михайлівна, 1966 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Бегей Ольга Дмитрівна, 1957 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Галюк Микола Володимирович, 1973 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Глива Наталка Володимирівна, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кузема Володимир Анатолійович, 1969 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Лаганяк Іван Йосипович, 1962 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Любарська Олена Борисівна, 1966 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Мостова Галина Григорівна, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Пищик Людмила Ярославівна, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Синиця Степан Федорович, 1970 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Томіліна Людмила Олександрівна, 1958 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Шуляр Віктор Миколайович, 1972 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900074
Португальська Республіка
Консульство України в Порту
вул. Боляу, 85, 3 поверх, 4000-112, м. Порту

          Голова комісії – Липкань Марія Іванівна, 1964 року народження – від ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА".

          Заступник голови комісії – Гудик Світлана Вікторівна, 1982 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Єгорова Вілена Валеріївна, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Андреєва Людмила Петрівна, 1951 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Андреєва Тетяна Анатоліївна, 1971 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Блищак Ольга Михайлівна, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Ворошилова Юлія Володимирівна, 1985 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Гайван Валентина Дмитрівна, 1974 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Майба Вадим Васильович, 1981 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Пилипчук Олексій Леонідович, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Пронін Володимир Іванович, 1956 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Смертіна Альона Володимирівна, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Степанець Петро Васильович, 1962 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Філінюк Ольга Вікторівна, 1987 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900075
Російська Федерація
Посольство України в Російській Федерації
125009, м. Москва, Леонтіївський провулок, 18

          Голова комісії – Гіржов Віктор Григорович, 1956 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Пасєка Михайло Прокопович, 1949 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Зезенько Валентина Андріївна, 1968 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Башкатова Тетяна Миколаївна, 1965 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Бондарьова Тамара Миколаївна, 1970 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Грибан Оксана Григорівна, 1989 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Дойбан Валерій Анатолійович, 1967 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Долженко Олена Вікторівна, 1983 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Матвійчук Марина Володимирівна, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Назарчук Василь Семенович, 1970 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Назарчук Наталія Анатоліївна, 1972 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Петрович Василь Васильович, 1982 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Попов Олександр Іванович, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Хаджи Альона Миколаївна, 1977 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

 

          Яблонська-Карпова Наталія Анатоліївна, 1958 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Яценко Віктор Олексійович, 1968 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900077
Російська Федерація
Генеральне консульство України в
Ростові-на-Дону
34082, м. Ростов-на-Дону, провулок
Халтуринський, 28/40

          Голова комісії – Порязова Юлія Віталіївна, 1987 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Рибалко Олена Станіславівна, 1971 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Камишанська Вікторія Едуардівна, 1990 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Головіна Наталя Іванівна, 1974 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Дуб’юк Василь Петрович, 1960 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Єльцова Ганна Миколаївна, 1948 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Іванов Роман Роміович, 1970 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кот Іван Іванович, 1965 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кухарчук Анатолій Борисович, 1965 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кухарчук Богдан Борисович, 1967 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кухарчук Володимир Борисович, 1969 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Мазур Олександра Євгеніївна, 1987 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Нестеренко Світлана Вікторівна, 1989 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Семашко Олександр Євгенович, 1985 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Смалько Олег Леонідович, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Чарний Михайло Степанович, 1986 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900078
Російська Федерація
Генеральне консульство України
в Санкт-Петербурзі
191124, м. Санкт-Петербург,
вул. Бонч-Бруєвича, 1-В

          Голова комісії – Столярець Ірина Вікторівна, 1987 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Онуцька Марія Дмитрівна, 1962 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Чугаєва Яна Володимирівна, 1988 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Барановський Олексій Анатолійович, 1987 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Богдан Валерій Іванович, 1971 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Гашенюк Любов Романівна, 1986 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Довгошия Сергій Михайлович, 1990 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Долгушина Наталія Юріївна, 1986 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Ісаєва Вероніка Андріївна, 1979 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кравчук Аліна Вікторівна, 1988 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Магас Валерій Володимирович, 1968 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Моцна Вікторія Вікторівна, 1984 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Петруша Євгеній Анатолійович, 1979 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Повх Юрій Васильович, 1981 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Попович Надія Степанівна, 1991 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Редванецька Наталія Ігорівна, 1982 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900080
Румунія
Посольство України в Румуніїбул. Авіаторілор, 24,
м. Бухарест, 011862

          Голова комісії – Александрюк Світлана Миколаївна, 1990 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Фокша Аліна Вікторівна, 1986 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Божеску Валентин Валерійович, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Гросу Діну-Іон Ілліч, 1995 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Каплуновська Катерина Миколаївна, 1985 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кобаський Валентин Дінович, 1989 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Ковальов Геннадій Васильович, 1951 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Ковальова Наталія Петрівна, 1949 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кузьменчук Роман Миколайович, 1974 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Лопатіна Валентина Дмитрівна, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Патраш Ганна Корнеліївна, 1981 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Препеліце Ольга Миколаївна, 1958 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900081
Румунія
Генеральне консульство України в Сучавівул. Мерешешть,
буд. 44В, м. Сучава, 720061

          Голова комісії – Гапенчук Тетяна Василівна, 1963 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Храб Валерій Васильович, 1986 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Мельник Галина Петрівна, 1949 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Боєчко Надія Петрівна, 1958 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Гейнаріу Аліса Львівна, 1941 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Горда Дмитро Сергійович, 1995 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Колесник Олексій Олексійович, 1993 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Маслєннікова Наталія Петрівна, 1971 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Мельник Віктор Васильович, 1960 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Панціру Лідія Михайлівна, 1984 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Потейчук Марина Ігорівна, 1989 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Шевчук Сніжана Євгеніївна, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900082
Королівство Саудівська Аравія
Посольство України в Королівстві
Саудівська Аравія
КСА, м. Ер-Ріяд, 11693, поштова скринька 94010

          Голова комісії – Альхатіб Ольга Анатоліївна, 1977 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Матвєєва Олена Григорівна, 1970 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Бережна Тетяна Вікторівна, 1959 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Альхатіб Мухамед Абдулфатах, 1971 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Громацька Наталія Володимирівна, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Картал Олена Валеріївна, 1984 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Касаб Марина Володимирівна, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Костенко Лариса Володимирівна, 1972 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Растворова Олена Олексіївна, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Ткаченко Людмила Іванівна, 1965 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900083
Республіка Сербія
Посольство України в Республіці Сербія
м. Белград, вул. Пає Адамова, 4

          Голова комісії – Пожидаєв Артем Анатолійович, 1987 року народження – від ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА".

          Заступник голови комісії – Винокурова Людмила Миколаївна, 1959 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Галицька Анна Володимирівна, 1982 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Білозуб Анастасія Іванівна, 1986 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Іванова Людмила Владиславівна, 1961 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кабанець Андрій Станіславович, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Костєв Сергій Вікторович, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Потапчук Ольга Петрівна, 1979 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Пуача Людмила Карпівна, 1954 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Шут Юлія Олексіївна, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Ябланович Ірина Геннадіївна, 1973 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900085
Республіка Сінгапур
Посольство України в Республіці Сінгапур
50 Раффлз Плейс, № 16-05, Сінгапур Ленд Тауер, Сінгапур 048623

          Голова комісії – Петросюк Ріта Іванівна, 1973 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Міранда Олена Вікторівна, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Шемпуля Діана Олександрівна, 1983 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Барчук Лілія Анатоліївна, 1977 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Бхардвадж Ірина Вячеславівна, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Воронцова Олена Станіславівна, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Коен Анна Анатоліївна, 1982 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кольцук Віра Вікторівна, 1981 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Назаренко Юлія Павлівна, 1988 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Фіненко Антон Геннадійович, 1984 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Ясінський Микола Володимирович, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900086
Словацька Республіка
Посольство України в Словацькій Республіці
81101, м. Братислава, вул. Радванська, 35

          Голова комісії – Шлапук Поліна Антонівна, 1973 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Курляк Ірина Вікторівна, 1972 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Штанько Ірина Євгенівна, 1981 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Казмірук Ірина Євгенівна, 1966 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кошова Наталія Віталіївна, 1995 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кравченко Денис Володимирович, 1994 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Крачковський Мирослав Ігорович, 1992 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кульчиковський Антон Всеволодович, 1995 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Малай Леся Сергіївна, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Небесна Олена Олександрівна, 1968 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Поремський Сергій Валентинович, 1974 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Снігур Ірина Сергіївна, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Феськова Зоя Геннадіївна, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Шамрай Юлія Олександрівна, 1993 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900087
Словацька Республіка
Генеральне консульство України в Пряшеві
08001, м. Пряшів, вул. Плзенська, 11

          Голова комісії – Ліщишин Сергій Анатолійович, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Нікітенко Людмила Михайлівна, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Дещиця Валентина Володимирівна, 1971 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Гавдьо Юрій Ігорович, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Гуменна Оксана Іванівна, 1977 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Денці Марта Василівна, 1953 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кішко Неллі Юріївна, 1967 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Куруц Валерія Пейтерівна, 1964 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Куруц Микола Михайлович, 1966 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Малюс Ірина Зіновіївна, 1992 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Малюс Христина Зіновіївна, 1990 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Мельник Юрій Юрійович, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Самусєва Ганна Миколаївна, 1953 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Сурмікова Ольга Володимирівна, 1995 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Штефанкова Світлана Юріївна, 1955 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900088
Республіка Словенія
Посольство України в Республіці Словенія
1000, м. Любляна, вул. Теслова, 23

          Голова комісії – Маловшек Ольга Михайлівна, 1986 року народження – від ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА".

          Заступник голови комісії – Горєшнік Євгеній Аркадійович, 1965 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Оприск-Грль Ганна Феодосіївна, 1966 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Бушуєв Віктор Валерійович, 1973 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Вакулка Андрій Олександрович, 1985 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Васківський Ігор Вікторович, 1988 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Демиденко Артем Михайлович, 1979 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Демидюк Тетяна Олександрівна, 1968 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Демченко Інна Тимофіївна, 1979 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Корольов Олександр Володимирович, 1966 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Лотохов Олександр Володимирович, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Солотва Ольга Леонідівна, 1985 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Сохранний Григорій Олегович, 1988 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900089
Сполучені Штати Америки
Посольство України в Сполучених
Штатах Америки
20007, Округ Колумбія, м. Вашингтон,
Північний Захід, вул. М, буд. 3350

          Голова комісії – Губський Максим Григорович, 1985 року народження – від Політичної партії "Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)".

          Заступник голови комісії – Рибицька Анастасія Миколаївна, 1990 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Марчук Ольга Олександрівна, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Відякін Іван Миколайович, 1977 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Власова Світлана Григорівна, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Вятчанінова Євгенія Валеріївна, 1988 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Галябар Ольга Василівна, 1982 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Дудар Олеся Василівна, 1982 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Новік Надія Володимирівна, 1988 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Ольвера Веласко Анастасія Сергіївна, 1987 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Ольшевська Галина Андріївна, 1971 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Пастухов Данило Миколайович, 1992 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Пелещак Людмила Іванівна, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Піонтковська Марія Сергіївна, 1992 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Радіонова Світлана Василівна, 1981 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Шпак Віталій Володимирович, 1986 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Щенявська Тетяна Анатоліївна, 1983 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900090
Сполучені Штати Америки
Генеральне консульство України
в Нью-Йорку
10017, штат Нью-Йорк, м. Нью-Йорк,
вул. Іст 49, буд. 240

          Голова комісії – Мазур Ірина Зіновіївна, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Яворський Данило Олександрович, 1987 року народження – від ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА".

          Секретар комісії – Шипович Любов Олегівна, 1984 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Баган Галина Іванівна, 1977 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Балабан Ірина Михайлівна, 1985 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Богачук Пилип Олександрович, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Виговський Ростислав Улянович, 1963 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Войцюк Володимир Володимирович, 1967 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Глаговяк Ольга Романівна, 1989 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Грицай Світлана Володимирівна, 1970 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Костюк Павло Миколайович, 1956 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Музичка Нестор Володимирович, 1986 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Надолинна Анна Миколаївна, 1991 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Піхманець Олексій Юрійович, 1982 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Соловей Ростислав Богданович, 1973 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Ткачук Оксана Григорівна, 1982 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Щирба Наталія Андріївна, 1989 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900091
Сполучені Штати Америки
Генеральне консульство України
в Сан-Франциско
530 Буш Стріт, офіс 402, м. Сан-Франциско,
Каліфорнія, 94108

          Голова комісії – Бабков Юрій Євгенович, 1974 року народження – від ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА".

          Заступник голови комісії – Сафроненко Микита Олександрович, 1993 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України.

          Секретар комісії – Найда Світлана Андріївна, 1982 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Вальчук Володимир Олександрович, 1979 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Вальчук Олександр Богданович, 1982 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Гузар Наталія Ярославівна, 1988 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Козак Ольга Ярославівна, 1989 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Ленів Олександр Іванович, 1986 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Монастирська Галина Степанівна, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Монастирський Богдан Євгенович, 1974 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Петречко Галина Михайлівна, 1961 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Поляков Валерій Ростиславович, 1962 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Рибій Наталія Всеволодівна, 1964 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Стецьків Галина Миронівна, 1962 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Стецьків Михайло Михайлович, 1956 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Стус Оксана Миколаївна, 1968 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Ткачук Яна Павлівна, 1988 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Шегера Марта Володимирівна, 1983 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900092
Сполучені Штати Америки
Генеральне консульство України в Чикаго
60611, штат Іллінойс, м. Чикаго, вул. Іст Хюрон, буд. 10

          Голова комісії – Сидор Уляна Володимирівна, 1992 року народження – від ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА".

          Заступник голови комісії – Гриньків Ростислав Володимирович, 1982 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України.

          Секретар комісії – Стасевич Микола Йосипович, 1963 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Валяєв Ігор Васильович, 1951 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Долинка Володимир Іванович, 1972 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Журавель Юрій Михайлович, 1962 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Клебович Наталія Володимирівна, 1989 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Майзель Оксана Орестівна, 1973 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Марчак Наталія Дмитрівна, 1974 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Масик Володимир Олександрович, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Мидло Маріанна Ігорівна, 1991 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Михац Віталій Романович, 1986 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Олійник Петро Миколайович, 1981 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода";

          Присяжний Андрій Ярославович, 1989 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Романюк Іван Ігорович, 1992 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Романюк Ігор Іванович, 1991 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Скуйбіда Юлія Вікторівна, 1982 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Сливчук Сергій Юрійович, 1985 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900093
Королівство Таїланд
Посольство України в Королівстві Таїланд
87 Ол Сізонс Плейс, СРС Тауер, 33-й поверх, вул. Вайрлес,
Люмпіні, Патумван, Бангкок, 10330

          Голова комісії – Ярошевський Володимир Іванович, 1961 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Конончук Ольга Юріївна, 1960 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Близнюк Ольга Богданівна, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Бандирський Тарас Стефанович, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Вонсик Орислава Валеріївна, 1985 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Конончук Олег Володимирович, 1958 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Король Вікторія Віталіївна, 1988 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Костко Олексій Вікторович, 1973 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Лебедєв Сергій Вікторович, 1970 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Мінчук Володимир Миколайович, 1981 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900094
Туніська Республіка
Посольство України в Туніській Республіці
7, вул. Сент Фюльжанс, Нотр Дам, Туніс, 1002

          Голова комісії – Черненко Наталя Анатоліївна, 1970 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Стеценко Ольга Миколаївна, 1979 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Лізунова Олена Костянтинівна, 1982 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Бен Юссеф Тетяна Олександрівна, 1971 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Бузрара Світлана Вікторівна, 1983 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Василькевич Мар’яна Богданівна, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Ессід Наталія Олександрівна, 1971 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Жіуї Юлія Вікторівна, 1983 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Лаврентьєва Тетяна Федорівна, 1974 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Литвинчук Анна Миколаївна, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Хомик Христина Ігорівна, 1986 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Чайківська Іванна Іванівна, 1965 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900095
Турецька Республіка
Посольство України в Турецькій Республіці
Санджак Махаллесі, вул. 512, 17, Чанкая/Анкара

          Голова комісії – Доан Ірина Миколаївна, 1979 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Наконечна Ольга Анатоліївна, 1977 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Побережна Ольга Миколаївна, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Дорошенко Лариса Михайлівна, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Емрем Ілайда Федорівна, 1973 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Іванюк Людмила Миколаївна, 1986 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Ляхов Василь Іванович, 1952 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Павліщук Тетяна Вікторівна, 1979 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Помазан Оксана Віталіївна, 1971 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Рудіч Ігор Анатолійович, 1966 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Табак Мар’яна Олександрівна, 1971 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Шевченко Інна Михайлівна, 1977 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900096
Турецька Республіка
Генеральне консульство України в Стамбулі
м. Стамбул, р-н Бакиркьой, мікрорайон Флорія, квартал

Шенліккьой, вул. Адакалє, буд. 13

          Голова комісії – Литвиненко Олена Геннадіївна, 1989 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Ахтемова Ельваніє Шевкетівна, 1987 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Гюней Наталія Євгеніївна, 1979 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Букулмезоглу Вікторія Ігорівна, 1989 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Делібалт Анна Миколаївна, 1979 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Дмитренко Марина Феліксівна, 1968 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Замлинна Дар’я Олександрівна, 1990 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Коваленко Ольга Федорівна, 1957 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Люшенко Олександр Анатолійович, 1988 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Чен Юлія Миколаївна, 1984 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Черкасова Анастасія Анатоліївна, 1995 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Черкасова Світлана Миколаївна, 1977 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900097
Туркменістан
Посольство України в Туркменістанім. Ашгабат,
вул. Азаді, 49

          Голова комісії – Ткаченко Анатолій Борисович, 1977 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Караганов Олег Борисович, 1971 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Гретченко Віталій Володимирович, 1977 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Бабенко Оксана Миколаївна, 1969 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Гернешій Галина Федорівна, 1963 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Канівець Тамара Юріївна, 1990 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Ониськів Петро Володимирович, 1973 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Онопко Марина Іванівна, 1962 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Педоренко Олександр Григорович, 1965 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Семич Дмитро Вадимович, 1974 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Філевський Олександр Олександрович, 1973 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Шапран Ольга Олександрівна, 1987 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Шевальова Зоя Миколаївна, 1951 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Шукалович Наталія Петрівна, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900098
Угорщина
Посольство України в Угорщині1125 м. Будапешт,
вул. Іштенгеді, 84/Б

          Голова комісії – Демчук Тетяна Дмитрівна, 1962 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Касо Роберт Лайошович, 1981 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Макаліч Наталя Володимирівна, 1977 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Антонова Аліна Олександрівна, 1982 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Бокоч Клара Отіловна, 1989 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Забродський Андрій Іванович, 1971 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Каушан Тетяна Вікторівна, 1990 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Керечанина Дар’я Дмитрівна, 1991 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Лях Володимир Васильович, 1989 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Овчар Світлана Дмитрівна, 1985 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Полнер Анастасія Олександрівна, 1989 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Теліженко Світлана Сергіївна, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Товт Мелінда Йожефівна, 1988 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Ур Інга Миколаївна, 1983 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Фекете Марія Емерихівна, 1989 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Хомініч Оксана Петрівна, 1979 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900099
Угорщина
Генеральне консульство України в Ніредьгазі
4400 м. Ніредьгаза, вул. Корані Фрідєш, 123

          Голова комісії – Ісаакне Маняк Лариса Федорівна, 1969 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Рогаль Клара Золтанівна, 1966 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Тушер Жужанна Бернатівна, 1961 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Варга Гейза Гейзович, 1952 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Варга Гейза Гейзович, 1987 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Варга Єва Степанівна, 1960 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Варга Крістіан Гейзович, 1981 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Дудаш Атілла Федорович, 1973 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Коваленко Галина Кирилівна, 1938 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Король Ольга Юріївна, 1974 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кубані Олександр Михайлович, 1974 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Рогаль Арпад Оттович, 1962 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Рогаль Ленард Арпадович, 1995 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Рогаль Отто Оттович, 1964 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Тушер Андрій Карлович, 1957 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900100
Республіка Узбекистан
Посольство України в Республіці Узбекистан
100000, м. Ташкент, вул. Я. Гулямова, 68, а/с 4557

          Голова комісії – Костенко Микола Миколайович, 1973 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Віннік Світлана Валеріївна, 1969 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Кононенко Ольга Семенівна, 1965 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Бабій Людмила Василівна, 1974 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Болюта Тетяна Вікторівна, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Джіхан Катерина Миколаївна, 1979 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Крайнова Кіра Олександрівна, 1986 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Міщенко Олена Володимирівна, 1972 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Прядка Микола Олександрович, 1954 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Тіліченко Олександра Вікторівна, 1988 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Фоменко Ірина Володимирівна, 1984 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Цюцік Лариса Іллівна, 1969 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900101
Фінляндська Республіка
Посольство України у Фінляндській
Республіці
Ваханіітунтіє 9, 00570, м. Гельсінкі

          Голова комісії – Перцев Деніс Павлович, 1979 року народження – від ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА".

          Заступник голови комісії – Деркач Валентин Володимирович, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Марченко Вікторія Миколаївна, 1984 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Анцут Володимир Андроникович, 1950 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Бєлова Марина Андріївна, 1986 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Бугай Андрій Юрійович, 1990 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Галкіна Віталія Іванівна, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Гощевський Костянтин Михайлович, 1989 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Костюк Микола Васильович, 1964 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кричевська Олена Євгенівна, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Лазепка Костянтин Ігорович, 1966 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Наумов Геннадій Олександрович, 1968 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Приз Іван Вікторович, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Салдан Андрій Володимирович, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Таранов Андрій Володимирович, 1982 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Фрей Ігор Станіславович, 1962 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900102
Французька Республіка
Посольство України у Французькій
Республіці
22, авеню де Мессін 75008, м. Париж

          Голова комісії – Сабадах Іван Володимирович, 1977 року народження – від Політичної партії "Об’єднання "САМОПОМІЧ".

          Заступник голови комісії – Карумов Ігор Анатолійович, 1978 року народження – від Політичної партії "Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)".

          Секретар комісії – Лазар Володимир Богданович, 1972 року народження – від ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА".

          Члени комісії:

          Бойко Ганна Віталіївна, 1990 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Гармаш Анна Олександрівна, 1986 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Грінченко Станіслав Анатолійович, 1987 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Доля Анна Юріївна, 1983 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Доманов Єгор Олексійович, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Іванюк Антон Михайлович, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Івахів Оксана Володимирівна, 1965 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Набокова Наталія Миколаївна, 1963 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Поляк Тетяна Михайлівна, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Сліпак Василь Ярославович, 1974 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України;

          Слободян Олег Олегович, 1983 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Сорока Андрій Тарасович, 1990 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Цюпа Мирон Романович, 1993 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Шапка Олена Володимирівна, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900103
Французька Республіка
Консульство України в Марселі38, вул.
Py де Бріньоль, 13006, м. Mapceль

          Голова комісії – Семенченко Юлія Вікторівна, 1977 року народження – від ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА".

          Заступник голови комісії – Ачкасов Костянтин Володимирович, 1989 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Цінцадзе Тімур Шукрійович, 1970 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Болтабаєва Сайора Леонідівна, 1986 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Гребньова Валентина Тимофіївна, 1962 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Гриценко Таїсія Василівна, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Наталушко Наталія Юріївна, 1965 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Симененко Інна Радиславівна, 1962 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Слободянюк Олена Григорівна, 1983 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Цінцадзе Віра Петрівна, 1979 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Чуряєв Федір Олексійович, 1967 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Чуряєва Наталія Миколаївна, 1977 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Яценко Наталія Михайлівна, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900104
Республіка Хорватія
Посольство України в Республіці Хорватія
10000, м. Загреб, вул. Вочарська, 52

          Голова комісії – Ілляшенко Ніна Вікторівна, 1953 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Даниленко Ольга Олександрівна, 1954 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Цепетіч Наталія Миколаївна, 1979 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Івановська Алла Іванівна, 1968 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Ковачич Лариса Василівна, 1966 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Лисенко Алла Андріївна, 1967 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Лисенко Дарія Юріївна, 1992 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Скендер Тетяна Митрофанівна, 1966 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Сопіна Валентина Григорівна, 1954 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Тростинська Раїса Іванівна, 1939 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Фудерер Тетяна Олександрівна, 1979 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Чулят Оксана В’ячеславівна, 1966 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900105
Чеська Республіка
Посольство України в Чеській Республіці
вул. Шарля де Голля 27, 16000, м. Прага 6

          Голова комісії – Мисак Наталія Іванівна, 1984 року народження – від Політичної партії "Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)".

          Заступник голови комісії – Топоров Михайло Іванович, 1971 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Люля Валентина Володимирівна, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Андрейців Галина Іванівна, 1971 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Брушко Юлія Юріївна, 1984 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Влад Нуцу Васильович, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Земанек Антон Олегович, 1986 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Іллєнко Іванна Михайлівна, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кирнична Юлія Володимирівна, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кричфалушій Любов Іванівна, 1972 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Леонтієва Яна Михайлівна, 1979 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Пасічна Тетяна Романівна, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Порше Світлана Миколаївна, 1972 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Рега Наталія Іванівна, 1971 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Федис Гелена Львівна, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Чущак Тетяна Ярославівна, 1971 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Шестак Олена Петрівна, 1970 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900106
Чеська Республіка
Консульство України в Брновул. Барвічова 56,
60200, м. Брно

          Голова комісії – Хлістун Крістіна Олександрівна, 1993 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України.

          Заступник голови комісії – Литвинюк Ольга Федорівна, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Кузнєцова Кристина Олегівна, 1989 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Григор’єва Катерина Олексіївна, 1991 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Дорошенко Ярослав Андрійович, 1988 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Драга Ірина Георгіївна, 1970 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кузнецова Олена Сергіївна, 1989 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Малюков Григорій Олександрович, 1994 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Мачковська Ольга Володимирівна, 1993 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Медулич Сергій Михайлович, 1979 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Микулін Руслан Михайлович, 1986 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Михайлова Катерина Володимирівна, 1977 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Павлюк Наталія Станіславівна, 1984 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Писарєва Олександра Олександрівна, 1992 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Рагулін Євген Юрійович, 1991 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Шистеров Ігор Сергійович, 1983 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Янчук Дмитро Володимирович, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900107
Чорногорія
Посольство України в Чорногоріїм. Подгориця, 81000,
вул. Сердара Йола Пілетіча, буд. 15

          Голова комісії – Зубкова Ольга Олександрівна, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Лавров Олександр Миколайович, 1958 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Саніна Ольга Миколаївна, 1985 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Єгоров Артем Володимирович, 1979 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Лаврова Ольга Василівна, 1967 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Медоєвич Марина Миколаївна, 1973 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Палій Дмитро Олександрович, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Сілантьєв Віктор Юрійович, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Сілантьєва Тетяна Вікторівна, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Сініштай Алла Андріївна, 1990 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Терещенко Вячеслав Олександрович, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900108
Швейцарська Конфедерація
Посольство України в Швейцарській
Конфедерації
Фельдеггвег 5, 3005, м. Берн

          Голова комісії – Слободенюк Артур Олексійович, 1985 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Матічук Наталія Вікторівна, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Андергальден Юлія Сергіївна, 1981 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Галясовська Ірина Володимирівна, 1991 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Жук Олександр Сергійович, 1973 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Криворучко Юлія Василівна, 1977 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Охрімчук Людмила Сергіївна, 1981 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Пастухов Олександр Олександрович, 1984 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Полякова Ксенія Леонідівна, 1985 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Сакал Тетяна Миколаївна, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Сосенко Олена Богданівна, 1972 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Філіпенко Юлія Віталіївна, 1987 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Шетеля Аліна Михайлівна, 1971 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900109
Королівство Швеція
Посольство України в Королівстві Швеція
18134, м. Стокгольм, Лідінго, вул. Шернвеген, 2а

          Голова комісії – Козлова Наталя Миколаївна, 1973 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Стефанссон Галина Григорівна, 1964 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Бабюк Валентина Петрівна, 1961 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Антонова Олена Сергіївна, 1982 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Афанасьєв Максим Павлович, 1969 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Афанасьєва Людмила Володимирівна, 1972 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Вон Бах Анна Ангеліна Михайлівна, 1963 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Караваєва Ольга Ігорівна, 1986 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Ляховченко Наталія Вікторівна, 1977 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Мамітько Ірина Миколаївна, 1966 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Орлова Віталіна Романівна, 1963 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Прокопенко Марина Костянтинівна, 1982 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Целуйко Алла Федорівна, 1958 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Шевченко Ярослав Вікторович, 1990 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900110
Японія
Посольство України в Японії106-0031, м. Токіо,
Мінато-ку, Нісі Азабу 3 – 5 – 31

          Голова комісії – Кушнарьова Олена Олександрівна, 1971 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Буряк Лариса Вячеславівна, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Свистак Оксана Леонідівна, 1972 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Артюшенко Марина Олександрівна, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Вєтрова Ірина Геннадіївна, 1971 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Виноградова Юлія Миколаївна, 1982 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Загоруйко Наталія Володимирівна, 1977 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кірута-Ширіна Наталія Станіславівна, 1988 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Полуян Вадим Леонідович, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Харченко Марія Юріївна, 1963 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Хлестунова Ольга Георгіївна, 1970 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900111
Демократична Республіка Конго
Демократична Республіка Конго
м. Гома, військова частина А1893, аеродром Гома

          Голова комісії – Єфіменко Ігор Петрович, 1967 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Пєшков Олександр Васильович, 1974 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Буханець Сергій Олександрович, 1972 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Гордієнко Сергій Григорович, 1977 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Дмитрук Дмитро Олександрович, 1979 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Івасюк Віталій Іванович, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Коваль Вячеслав Ігорович, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Ковеня Віктор Вікторович, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Петрина Дмитро Васильович, 1984 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Яковчук Євгеній Юрійович, 1987 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900112
Демократична Республіка Конго
Демократична Республіка Конго
м. Бунія, військова частина А1893, аеродром Бунія

          Голова комісії – Єльчанінов Юрій Юрійович, 1971 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Савич Віталій Григорович, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Ворощук Олексій Миколайович, 1983 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Арацков Микола Вячеславович, 1989 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Гуменюк Олег Володимирович, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Клименчук Михайло Миколайович, 1979 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Корзун Віктор Семенович, 1971 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кузнєцов Олександр Сергійович, 1981 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кулаківський Вадим Петрович, 1977 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Остапенко Максим В’ячеславович, 1989 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900113
Республіка Ліберія
м. Робертфілд, Міжнародний аеропорт Робертс,
військова частина А2623

          Голова комісії – Поліщук Олег Анатолійович, 1968 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Чорний Сергій Сергійович, 1977 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Ступак Валентин Володимирович, 1974 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Бочаров Леонід Ігорович, 1985 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Голяк Ярослав Михайлович, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Зуєв Сергій Володимирович, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Маслюк Віктор Іванович, 1977 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Ротар Олександр Васильович, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Снісаренко Сергій Миколайович, 1987 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Фурдик Сергій Іванович, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900114
Республіка Сербія
Республіка Сербія, Косово і Метохіям. Соєво,
військова частина А1199, база "Бондстил", буд. 2220Ді

          Голова комісії – Костюков Олег Олександрович, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Малошук Андрій Петрович, 1983 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Гетманчук Вадим Анатолійович, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Копча Іван Іванович, 1986 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Чунаков Роман Валерійович, 1983 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Шевчук В’ячеслав Анатолійович, 1985 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900115
Російська Федерація
Генеральне консульство України в Нижньому
Новгороді
603000, м. Нижній Новгород, вул. Короленка, 29

          Голова комісії – Грек Катерина Михайлівна, 1969 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Івашечкіна Ольга Андріївна, 1996 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Ковальова Альона Юріївна, 1994 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Батовський Сергій Володимирович, 1974 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Гавва Олександр Сергійович, 1986 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Дудка Ігор Сергійович, 1985 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Івашечкіна Марина Андріївна, 1992 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Капец Владислав Андрійович, 1996 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Карабанов Ілля Іванович, 1996 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Ковальов Артур Сергійович, 1995 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Конкіна Дар’я Костянтинівна, 1996 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Круть Вікторія Геннадіївна, 1996 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Марченко Тимур Павлович, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Орлов Станіслав Олегович, 1983 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Орлова Альона Михайлівна, 1982 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Сич Марія Борисівна, 1993 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900116
Об’єднані Арабські Емірати
Консульство України в м. Дубай
м. Дубай, вул. Шейх Заїд Роуд, буд. Аль Харбащ Тауер, оф. 206

          Голова комісії – Савчук Тетяна Деонісівна, 1988 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Василенко Анатолій Володимирович, 1961 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Лук’янова Олена Василівна, 1979 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Бережна Юлія Сергіївна, 1987 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Бобришева Анастасія Василівна, 1991 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Вірченко Еліна Олександрівна, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Моліштян Артур Тимофійович, 1969 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Посохіна Катерина Валентинівна, 1986 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Старушок Юрій Віталійович, 1974 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Харчук Ірина Миколаївна, 1979 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Чусов Олексій Євгенович, 1979 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Яковлева Ольга Геннадіївна, 1964 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900117
Російська Федерація
Генеральне консульство України в Єкатеринбурзі
620151, м. Єкатеринбург, вул. Гоголя, 15

          Голова комісії – Величко Альона Володимирівна, 1988 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Кудряшова Юлія Костянтинівна, 1977 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Григор Анатолій Іванович, 1953 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Васильєв Володимир Сергійович, 1989 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Ващенко Микола Борисович, 1964 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Ващенко Роман Миколайович, 1995 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Долгова Ірина Вікторівна, 1965 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Каневський Володимир Дмитрович, 1983 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Летовальцева Людмила Володимирівна, 1959 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Нестеренко Олександр Васильович, 1983 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Омельченко Ірина Володимирівна, 1972 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Тригуб Іван Віталійович, 1985 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Трошина Анна Валеріївна, 1986 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Черних Анастасія Сергіївна, 1996 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Шамка Вікторія Олександрівна, 1994 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Штанько Дмитро Васильович, 1989 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900118
Російська Федерація
Генеральне консульство України в Новосибірську
630099, м. Новосибірськ, вул. Сім’ї Шамшиних, 30

          Голова комісії – Цвігун Євген Павлович, 1964 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Заступник голови комісії – Бабич Наталія Іванівна, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Москвітіна Людмила Юріївна, 1958 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Бежанова Наталя Олександрівна, 1985 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Вінокурова Анастасія Ігорівна, 1995 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Давиденко Ігор Олегович, 1989 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Зірка Володимир Анатолійович, 1947 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кравченко Юрій Олексійович, 1970 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кузнєцова Людмила Юріївна, 1977 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Пилипець Олександр Павлович, 1993 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Протасов Віталій Олександрович, 1985 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Птічкін Дмитро Михайлович, 1984 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Стецовська Наталія Миколаївна, 1976 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Татарчук Ігор Миколайович, 1968 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Татарчук Ольга Миколаївна, 1968 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Федоренко Григорій Пилипович, 1968 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900120
Держава Катар
Посольство України в Державі Катарвул. Лябгарія 815,
округ 66, район Легтаїфія, Вест Бей, Дефна Доха, Держава

Катар, п/c № 22539

          Голова комісії – Петюх Людмила Пилипівна, 1955 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Секретар комісії – Цук Ольга Маргелівна, 1988 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Балассі Жамаль Мохамад, 1964 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Корнієнко Микита Владиславович, 1993 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Містюкевич Євгенія Віталіївна, 1980 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Смєлов Ігор Володимирович, 1981 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900121
Італійська Республіка
Генеральне консульство України в Мілані
вул. Людовіко ді Бреме, 11 – 20156 м. Мілан

          Голова комісії – Пархуць Ігор Петрович, 1958 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України.

          Заступник голови комісії – Главацька Вікторія Ярославівна, 1988 року народження – від ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА".

          Секретар комісії – Баранова Євгенія Яківна, 1962 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

          Члени комісії:

          Біжик Володимир Миколайович, 1991 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Біцюра Тетяна Василівна, 1984 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Вдовиченко Ольга Григорівна, 1953 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Галярник Любов Дмитрівна, 1971 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Герасименко Кристина Миколаївна, 1983 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Кучеренко Анастасія Василівна, 1987 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода";

          Лазаренко Віталія Володимирівна, 1970 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Онисько Оксана Іванівна, 1982 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Пахнюк Тетяна Василівна, 1981 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Петелько Діна Олександрівна, 1965 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Поливанюк Василь Дмитрович, 1958 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Сандулович Любов Іванівна, 1970 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

 

          Свистун Василь Володимирович, 1990 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Трайчун Лілія Семенівна, 1965 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

          Цибак Леся Богданівна, 1970 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Секретар Центральної виборчої комісії   Т. ЛУКАШ