Шановні співвітчизники!

30 вересня, в день святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, ми щороку відзначаємо День усиновлення.

Імена святих символізують найкращі чесноти людей, що приймають в родини дітей, які за різних життєвих обставин втратили свою сім’ю.

З великою жертовною любов’ю зігрівають вони сиріт у своїх родинах, дають їм надію на щасливе дитинство і повноцінне майбутнє, вселяють у зболені дитячі серця і душі віру в життя, виховують достойними громадянами Української держави.

У цей день хочу висловити слова щирої подяки кожній родині, яка усиновила дитину, взяла її на виховання, кожному з прийомних батьків та батьків-вихователів, чий дім став рідною оселею для дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.

Щастя усвідомлювати, що в Україні з кожним роком зростає кількість людей, які готові бути батьками знедоленій дитині, а турбота про дітей, які залишилися без батьківської опіки, є головним пріоритетом державної політики.

Вірю, що спільними зусиллями влади і громади ми доб’ємося того, щоб кожна дитина мала родину. Чужих дітей на землі не буває і кожен, хто має змогу, повинен зробити все необхідне для того, щоб діти зростали у любові.

Бажаю всім міцного здоров’я, щастя та злагоди.

Прем’єр-міністр України Микола АЗАРОВ