Вітчизняний і міжнародний бізнес, який працює в Україні, має бути захищений від будь-якого свавілля органів влади, передусім правоохоронних органів. У цьому Прем’єр-міністр Володимир Гройсман переконував керівництво Європейської Бізнес Асоціації, згадавши нещодавню історію з обшуками в інвестиційній компанії Dragon Capital. «Ми завжди стояли на позиціях захисту бізнесу і вважаємо, що дії правоохоронних органів мають бути адекватними», — наголосив глава уряду.
Досягти цього допоможе реформа різних органів влади, насамперед Державної фіскальної служби щодо остаточної ліквідації податкової міліції й створення аналітичної Служби фінансових розслідувань. Прем’єр сподівається, що закон про службу буде ухвалено вже цього року, а орган почне працювати за 6—8 місяців — на початку 2018 року.
У роботі Кабінет Міністрів керується принципами підтримки й захисту реального сектору економіки, який виробляє національний продукт і закладає засади зміцнення економіки країни.
«Найважливіше, що можемо сказати: український уряд стоїть на позиціях реального сектору. І під час наших зустрічей з фіскальною службою, правоохоронними органами, регуляторними службами запевняємо, що стоїмо на захисті бізнесу й робимо внутрішні реформи», — цитує Володимира Гройсмана департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.
Прем’єр подякував діловим колам за підтримку дій уряду, вказавши, що діалог із бізнесом, який став регулярним, працює на зміцнення економічного зростання.
Володимир Гройсман нагадав, що уряд уже визначив пріоритети роботи. «Напередодні презентовано пенсійну реформу. Найближчим часом маємо вийти з приватизацією — для нас важливо створити правильну систему. Нині працюємо над аграрною реформою. Фактично перебуваємо на етапі завершення формування проекту реформи. Далі секторальні реформи — в освіті, охороні здоров’я», — окреслив план дій Прем’єр.
Уряд готовий до ймовірного опору, який чинитимуть проведенню реформ. «За будь-яку реформу треба боротися, і ми на це налаштовані», — запевнив Володимир Гройсман.
Відділ новин «Урядового кур’єра»