Роман КИРЕЙ,
«Урядовий курʼєр»

У Черкасах на площі 700-річчя троє дітей розгулювали з гранатою в руках.

Про це правоохоронцям телефоном сигналізували перехожі.

Як повідомила речниця Управління патрульної поліції Черкаської області Зоя Вовк, правоохоронці, прибувши на місце виклику, і справді побачили 6-річну дитину з гранатою у руці. Хлопчик розповів, що проживає у Черкасах, а гранату йому дав однокласник.

Представники правоохоронних органів передали дитину бабусі. На місце події також прибули слідчі, які з’ясовують всі обставини події.

Як не згадати тут недавнього випадку, що стався у серпні в селі Добрянка Тальнівського району! 9-річний Богдан одного дня дочекався, доки батьки підуть із дому, а потім узяв зброю, щоб погратися. Гвинтівка стояла біля шафи, хлопець знайшов набій у хаті та самостійно зарядив його. Як це робити, знав, адже з батьком ходив на полювання. Пішов до лісу постріляти. Ненароком влучив 10-річній сестрі Ангеліні в шию. Лікарі врятували дівчинку, а поліція відкрила кримінальне провадження.

Правоохоронці кажуть, що такий випадок в області трапляється не вперше. Торік, граючись із пневматичною рушницею, загинув 11-річний хлопчик.