"Мінекономіки розпочинає програму грантів на навчання для молодих підприємців"

14 липня

Молодь, яка отримала грант на розвиток власної справи від держави, має можливість взяти участь у програмі фінансування професійного навчання. Про це повідомляє пресцентр Урядовий портал.

Міжнародна гуманітарна організація CORE Response в Україні фінансуватиме навчальні програми, курси або тренінги, спрямовані на покращення професійних навичок молодих підприємців. Підписання Меморандуму про співпрацю, в рамках якого реалізується програма, відбулось під час Ukraine Recovery Conference 2025 за участі Міністерства економіки України, CORE та Ощадбанку. Підприємці самостійно обиратимуть сертифіковані навчальні програми, курси або тренінги, спрямовані на покращення їхніх професійних навичок. Для того, щоб стати кандидатом на участь в програмі, молоді підприємці мають пройти опитування та подати заявку. Обов'язкові критерії для участі в програмі: 

В рамках програми учасники зможуть отримати оплату за майбутнє або відшкодування за вже пройдене професійне навчання. Таким чином CORE має на меті підтримати молодих українських підприємців, в першу чергу — ВПО та постраждалих від збройної агресії проти України. Детальні умови участі у програмі будуть оголошені на сайтах та у соцмережах партнерів. 

«Молоді підприємці — це майбутнє економіки країни. Вони сповнені ентузіазму, креативності й бажання відкрити власну справу. Працюючи в умовах невизначеності, пов'язаних з війною, з перебоями в електропостачанні та постачанні, українська молодь не тільки продовжує вести бізнес, а й шукає можливості розвитку. Брак професійних навичок і знань стоїть на шляху такого розвитку. Саме тому CORE ініціювала програму підтримки молодих підприємців шляхом оплати їх професійного навчання. Ми впевнені, що це не просто допомога, а інвестиція у розвиток української економіки», — підкреслює виконавчий директор CORE в Україні Ліана Хоровицька. 

«Дякуємо партнерам з Міністерства економіки України та CORE за те, що долучили Ощад до цієї важливої соціальної ініціативи. Навчальний компонент для підтримки бізнесу важливий для нас і ми завжди приділяємо йому велику увагу. Особливо це критично для молодих підприємців, які вже досягли певного рівня розвитку своїх компаній і отримали грант, проте все ще потребують порад більш досвідчених колег та менторів. Окрім іншого, наявність подібних ініціатив важлива для того, щоб мотивувати молодь залишатися в Україні та брати відповідальність за її подальшу долю», — зауважила член правління Ощадбанку, відповідальна за мікро-, малий та середній бізнес, Наталя Буткова-Вітвіцька.

«Сьогодні в Україні зароджується нове покоління підприємців — ініціативних, креативних, амбітних. І водночас — рішучих, наполегливих, сміливих. Готових вкладати свою енергію, хист, капітал у власну справу. У країні, що воює, в умовах постійних викликів, які вимагають миттєвої реакції та надзвичайної стійкості. Ця молодь свідомо обирає жити, працювати, створювати та перемагати в Україні. Ми, як держава, надаємо їм максимальну підтримку: через грантові програми для старту та масштабування бізнесу, через освітні та менторські проєкти, що допомагають молодим підприємцям розкрити свій потенціал та впевнено йти до мети. Завдяки нашим партнерам сьогодні ми відкриваємо для них ще одну можливість — надаємо інструменти для подальшого професійного зростання та виходу на новий рівень. Переконана, що це стане черговим потужним кроком не лише до їхнього особистого успіху, а й до розвитку економіки країни», — зазначила заступник Міністра економіки України Тетяна Бережна.

Програма реалізується за фінансування Міжнародної гуманітарної організації CORE Response в Україні та за підтримки Міністерства економіки України та акціонерного товариства «Державний ощадний банк України». 



При копіюванні даної статті посилання на джерело обов'язкове: http://www.ukurier.gov.ua