"Про муніципальне, як про своє"

Євген ЛОГАНОВ
1 жовтня 2016

У Запоріжжі відбувся тренінг з ефективного управління муніципальними будівлями для представників органів, у розпорядженні яких є комунальні або державні приміщення. Тренінг організовано за проектом «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб».

Цей проект — одна з ініціатив інфраструктурної програми для України. Його виконує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ), яку підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради стійкого економічного розвитку. Пріоритетними напрями співпраці Німеччини та України є: демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та стійкий економічний розвиток. Окрім пріоритетних напрямів, співпраця охоплює зокрема підтримку подолання кризових ситуацій на сході України. Також буде продовжено співробітництво у сфері запобігання ВІЛ-інфекціям/СНІДу.

Учасники навчання — керівники господарської частини бюджетних закладів та установ, фахівці з інженерних та господарських питань управлінь, відділів освіти та охорони здоров’я — здобули нові знання в галузі ефективного управління муніципальними об’єктами, а також у пошуку можливостей заощадження електро- та теплоенергії у громадських будівлях.

Досвідом оперативної експлуатації, енергоефективного управління муніципальними будівлями зі слухачами поділилися тренери й доповідачі, досвідчені фахівці з Німеччини та України: Вольфганг Індервіз, Віталій Чуба, Райнер Молль та Андрій Удовик.

— Наш проект спрямовано на поліпшення соціальної інфраструктури у містах, які прийняли найбільшу кількість внутрішньо переміщених осіб, зокрема в Запоріжжі та Запорізькій області, — зазначив координатор проекту «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб» Євген Лосєв. — Важливо не лише проводити ремонтні роботи у соціально важливих будівлях і тим самим робити їх більш зручними та доступними для громадян, а й учитися ефективно управляти ними, щоб подовжити час експлуатації будівель та знизити витрати на їхнє утримання.



При копіюванні даної статті посилання на джерело обов'язкове: http://www.ukurier.gov.ua