"Суперкубок Німеччини у Боруссії"

29 липня 2013

СУПЕР ЧЕМПІОН. Боруссія Дортмунд здобула Суперкубок Німеччини, граючи проти чемпіона і володаря кубку Німеччини – мюнхенської Баварії.

Спочатку Борусія відкрила рахунок. Гравець збірної Німеччини Maрко Ройс скористався нагодою та помилкою воротаря Баварії, вивівши Боруссію уперед. Але згодом гравець Баварії Арєн Роббен зрівняв рахунок щойно по перерві.

Потім Борусія знов вийшла вперед завдяки голу у власні ворота «баварця» Даніеля ван Буйтена. А буквально на наступній хвилині Ілкай Ґюндоан збільшив рахунок на користь Борусії.

7 хвилинами згодом знов таки Ар‘єн Роббен скоротив відрив у рахунку, але остаточний результат, а саме 4-2 на користь Боруссії, встановив той таки Марко Ройс за 4 хвилини до кінця гри.