"У Мексиці знайшли піраміду, якій дві тисячі років"

18 липня 2013

АРТИФАКТИ. На сході Мексики було виявлено стародавнє поселення. На його території були знайдені 30 скелетів, а також руїни піраміди віком понад дві тисячі років, повідомляє Gazeta ua.

Відкриття було зроблено в штаті Веракрус при проведенні будівельних робіт. У ході розкопок археологи з Національного музею історії та антропології знайшли кілька фігурок з глини, нефритові намистини, дзеркала та залишки тварин - собак, койотів, оленів, птахів і риб. Жителі поселення, ймовірно, «колекціонували» останки вимерлих доісторичних тварин, оскільки археологами був знайдений скам'янілий зуб акули, що жила кілька мільйонів років тому і нагадувала мегалодонів.

Дослідники запевняють, що в поселенні жили в 1 - 7 ст. н.е. Про народ, що населяв цю територію, мало що відомо.

«Все що ми знаємо до цього моменту, – це 30 поховань, у двох з яких було виявлено дитячі скелети, – говорить археолог Альфредо Дельгадо. – Монументальні споруди рідко знаходять у Веракруіс. Але нам пощастило знайти піраміду».

За словами мексиканських археологів, знайдені в ході розкопок артефакти належать різним культурам. Деякі фігурки нагадують предмети, створені майя. Про це також свідчить і тип цегляної кладки. Разом з тим, фрагменти посуду схожі на кераміку з міста Теотіуакан. 



При копіюванні даної статті посилання на джерело обов'язкове: http://www.ukurier.gov.ua