"У Німеччині «Баварія» розібралася з «Барселоною»"

25 липня 2013

ФУТБОЛ. Мюнхенська «Баварія» завдала поразки каталонській «Барселоні» у товариському матчі, який відбувся у середу, 24 липня, на «Альянс-Арені». Гра завершилася з рахунком 2:0, передає ТСН.

Зазначимо, що каталонці вийшли без гравців основи, зате з Ліонелем Мессі. Однак, вже на 14-й хвилині Філіпп Лам розпечатав ворота Хосе Пінто.

Під кінець першого тайму Крістіан Тельо вдався небезпечний удар – м’яч пройшов в сантиметрах біля стійки.

А на 87-й хвилині Маріо Манджукіч добив «синьо-гранатових», замкнувши простріл Дієго Контенто.

Таким чином, Хосеп Гвардіола здобув першу перемогу над своїм екс-клубом. Додамо, що днями «Барселона» оголосила про підписання контракту з тренером Херардо Мартіно, представлення якого очікується у п'ятницю.