ПРЕЗЕНТАЦІЯ. Володимир Семенович Висоцький ─ легендарний поет і актор, нещодавно постав перед здивованою публікою в Михайлівському театрі в Санкт-Петербурзі.

Так, під час презентації фільму «Висоцький. Дякую, що живий», в зал вийшов актор, ідеально схожий на великого барда. Він пройшов через глядацький зал, вийшов на сцену і заспівав пісню Висоцького голосом, який неможливо відрізнити від знаменитого тембру, повідомляє ТСН.

Саме таким ─ абсолютно «живим» ─ Висоцький постане в повнометражній картині «Висоцький. Дякую, що живий», яка вийде на екрани 1 грудня. Фільм продюсує телеканал 1+1.

Творці стрічки витратили кілька років на роботу над унікальним гримом та іншими складовими образу головного героя фільму. Ім’я актора, який виконує роль Володимира Висоцького, тримається в секреті.

На презентації, де глядачам вдалося першими побачити результат багаторічної роботи продюсерів над образом виконавця головної ролі, картину презентували автор сценарію, син Володимира Висоцького Микита Висоцький, продюсери, а також актори, які зіграли в стрічці - Іван Ургант і Максим Леонідов. Гостям продемонстрували два фрагменти фільму, які за словами Микити Висоцького найсильніше відображають загальний задум. «Сюжет фільму заснований на реальних подіях. Кілька днів з його життя, в яких сконцентрувалося дуже багато подій, перетнулися його конфлікти, його надії, проблеми, перемоги, трагедії, любов і зрада».