"Вперше з 1995 року «Динамо» програло морякам вдома"

12 серпня 2013

ФУТБОЛ. Програвши одеському «Чорноморцю» в 5-му турі чемпіонату України, київське «Динамо» перервало свою 11-річну безпрограшну серію в матчах з «моряками», передає ТСН.

Востаннє одесити святкували перемогу над іменитим суперником у матчі першого кола чемпіонату-2003/04. Тоді в Одесі «моряки» мінімально здолали «біло-синіх» – 1:0.

А в Києві «Чорноморець» не перемагав 18 років! В квітні 1995-го гості з Південної Пальміри виграли з рахунком 2:1 і відтоді не могли приборкати столичний клуб. До 11 серпня 2013-го.

Нагадаємо, що гості забили під кінець першого тайму завдяки голу Володимира Прийомова. Сергій Сидорчук зрівняв рахунок на 54-й хвилині.

А у компенсований час одесити вирвали перемогу – Сергій Самодін підправив м'яч після удару Пабло Фонтанельо.

Для підопічних Олега Блохіна це вже друга поспіль поразку у Прем'єр-лізі. Тиждень тому «Динамо» програло донецькому «Шахтарю» – 1:3.