"«Золоті колеса-2013»: перемогу здобули харківcькі велогонщики"

Світлана ГАЛАУР
30 серпня 2013

Два дні поспіль у Харкові показували свою майстерність та боролися за звання найспритніших велогонщиків країни учасники Всеукраїнських змагань з велоспорту на шосе «Золоті колеса-2013». Як розповіли організатори, це була вже 46-та зустріч, яка зібрала близько 200 гонщиків з 19 областей України. Спортсмени боролися за нагороди у дев’яти вікових категоріях і в двох видах програми —гонці критеріум, яка пройшла на площі Свободи, та в груповій кільцевій гонці на бульварі Богдана Хмельницького. Найбільш яскраво проявили себе харків’яни, які вибороли багато медалей і посіли перше загальнокомандне місце, обійшовши представників Київської та Луганської областей, котрі за підсумками посіли відповідно  друге та третє місця.

— Це були захоплюючі змагання, — поділився враженнями  студент Харківського вищого училища фізкультури №1 Олександр Коняєв, який показав найкращі результати  серед юніорів. — Усі суперники були добре підготовлені  і сильні. Отож з радістю зустрінуся з ними й на наступних змаганнях.