Головна тема

Розпочато третю посівну в умовах повномасштабної війни

Розпочато третю посівну в умовах повномасштабної війни

 Відкриваючи перше цієї весни урядове засідання, Прем’єр­-міністр Денис Шмигаль констатував, що другу зиму в умовах повномасштабного вторгнення пройдено без жодного блекауту та без застосування графіків відключень для всієї країни, енергосистема працює стабільно, обмеження для споживачів не застосовують.

«Доступні ліки»: пріоритети розвитку 2024 року

«Доступні ліки»: пріоритети розвитку 2024 року

 Програму «Доступні ліки» розширюють, щоб дедалі більше пацієнтів мали змогу отримати необхідні їм ліки безплатно або з частковою доплатою. Вартість лікарських засобів за програмою відшкодовує Національна служба здоров’я України. На цьому акцентував міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час онлайн­дискусії «Як змінився ...

За зруйновані пам’ятки має заплатити росія

За зруйновані пам’ятки має заплатити росія

 За оцінкою Світового банку, втрати у вітчизняному секторі культури та туризму разом з недоотриманим доходом становлять 19,6 мільярда доларів. Це дані лише з тих територій, які контролює Україна і які було деокуповано. Про це сказав Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час конференції «Об’єднані ...

Читати все

Новини

Цитата Дня


Цитата дня «Урядова програма «Зроблено в Україні» знаходить відгук у міжнародних партнерів, і вони висловлюють готовність її підтримувати».

ЮЛІЯ СВИРИДЕНКО:
Перший віцепрем’єр­-міністр — міністр економіки презентувала у Великій Британії можливості сприяння розвитку українських виробників

Цифра Дня

Цитата дня
46 зразків
озброєння і військової техніки, розроблених і виготовлених в Україні, кодифіковано та допущено до експлуатації в ЗСУ за перші два місяці 2024 року

Статті

 • «Доступні ліки»: пріоритети розвитку 2024 року

  «Доступні ліки»: пріоритети розвитку 2024 року

   Програму «Доступні ліки» розширюють, щоб дедалі більше пацієнтів мали змогу отримати необхідні їм ліки безплатно або з частковою доплатою. Вартість лікарських засобів за програмою відшкодовує Національна служба здоров’я України. На цьому акцентував міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час онлайн­дискусії «Як змінився доступ українців до ліків під час війни», що відбулася за підтримки проєкту USAID «Безпечні, доступні та ефективні ліки для українців» (SAFEMed).

 • За зруйновані пам’ятки має заплатити росія

  За зруйновані пам’ятки має заплатити росія

   За оцінкою Світового банку, втрати у вітчизняному секторі культури та туризму разом з недоотриманим доходом становлять 19,6 мільярда доларів. Це дані лише з тих територій, які контролює Україна і які було деокуповано. Про це сказав Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час конференції «Об’єднані заради справедливості. Об’єднані заради збереження культурної спадщини». «Ворог сповідує ідеологію тотального руйнування. Він знищує житлові будинки, школи та дитячі садки, лікарні й електростанції, заводи і ферми. Так само він стирає з лиця землі храми, музеї, театри, історичні будівлі, пам’ятники», — зазначив він і додав, що на довгострокове відновлення пошкодженого та зруйнованого потрібно 8,9 мільярда доларів.

 • Треба бути готовими захищати власний суверенітет

  Треба бути готовими захищати власний суверенітет

  Ця російська війна — спроба знищити не лише незалежність України, а й загалом міжнародний порядок, тому всі у Європі мають бути готові захищати свій суверенітет. І Україна пропонує спільну роботу й копродукцію в галузі оборони. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час спільної із Прем’єр-міністром Албанії Еді Рамою зустрічі із представниками ЗМІ за підсумками саміту «Україна — Південно-Східна Європа» в Тирані.

 • Нації мають право на повагу та самостійний вибір

  Нації мають право на повагу та самостійний вибір

  «Ми віримо, що повага та право націй на безпеку й самостійний вибір своєї долі мають бути універсальними принципами», — наголосив Президент України  Володимир Зеленський, виступаючи на відкритті  саміту «Україна — Південно-Східна Європа», який відбувся учора у столиці Албанії Тирані.

 • Уряд затвердить план щодо фінансування ЄС у березні

   Уряд затвердить план щодо фінансування ЄС у березні

   У вівторок Європейський парламент підтримав регламент щодо започаткування Ukraine Facility. Програма підтримки України від ЄС обсягом 50 млрд євро,  з яких 38,27 млрд євро буде спрямовано на підтримку державного бюджету, буде чинною з 2024-го по 2027 рік.

 • Уряд буде надійним партнером

  Уряд буде надійним партнером

   Відкриваючи урядове засідання, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль нагадав, що Україна цими днями пройшла дві рубіжні дати: десять років від початку гібридної агресії росії та два роки від повномасштабного російського вторгнення.
  «Ми вистояли. Стали сильніші. Україна об’єднує навколо себе всіх, хто вірить у свободу, демократію та справедливий мир», — сказав він.

 • Якість, помножена на патріотизм

  Якість, помножена на патріотизм

   Президент Володимир Зеленський оголосив про початок роботи нової економічної платформи «Зроблено в Україні» на однойменному заході в Києві.  Участь у ньому взяли приблизно 400 запрошених, зокрема представники вітчизняного бізнесу, дипломатичного корпусу, начальники ОВА, іноземні гості.

 • Ольга Стефанішина зустрілась із помічником Генерального Секретаря НАТО Борисом Руге

  Ольга Стефанішина зустрілась із помічником Генерального Секретаря НАТО Борисом Руге

   Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина зустрілася із помічником Генерального Секретаря НАТО з політичних питань і політики безпеки Борисом Руге, що перебував у Києві з офіційним візитом у другу річницю повномасштабного вторгнення росії. 

 • Попри складнощі Україна ставатиме сильнішою

  Попри складнощі Україна ставатиме сильнішою

   Упродовж двох років відбиття повномасштабної російської агресії для України надзвичайно важливо знати, що можна спиратися на підтримку друзів і партнерів. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час нагородження українських військовослужбовців у Гостомелі Київської області. У церемонії, яка відбулася на території аеропорту «Антонов», узяли участь Президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн, Голова Ради міністрів Італійської Республіки Джорджа Мелоні, Прем’єр-міністр Королівства Бельгія Александр Де Кроо, Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо.

 • У нас немає альтернативи перемозі

  У нас немає альтернативи перемозі

   Про досягнення українських цілей у війні, розвиток Сил оборони і безпеки країни, роботу вітчизняного оборонно­промислового комплексу, забезпечення економічного зростання та інтеграції України і світових ринків, реалізацію української формули миру, гарантії безпеки та захист життів наших людей ішлося минулої неділі на форумі «Україна. Рік 2024». У межах заходу відбулися зокрема панельні дискусії за участю представників влади та пресконференція Президента України.