Головна тема

Пріоритет матимуть критично важливі об’єкти

Пріоритет матимуть критично важливі об’єкти

 Кабінет Міністрів на засіданні 24 травня затвердив постанову, яка зобов’язує обленерго забезпечити рівномірну та справедливу черговість відключень електроенергії для споживачів. Про це повідомив Прем’єр­-міністр Денис Шмигаль.

«Пріоритетне енергозабезпечення матимуть об’єкти критичної інфраструктури, лікарні, військові підприємства та підприємства, які виконують мобілізаційні завдання ...

Ідея, яка об’єднала небайдужих

Ідея, яка об’єднала небайдужих

 Президент України Володимир Зеленський у четвер зустрівся з амбасадорами фандрейзингової платформи United24, які приїхали в Київ для участі в саміті з нагоди другої річниці її заснування. На зустрічі були присутні: астронавт NASA Скотт Келлі, актор Міша Коллінз, футболісти Андрій Шевченко та Олександр Зінченко, оператор­постановник ...

«Чи рахував кількість ліквідованих ворогів? Це важко, коли б’єш у їхнє скупчення»

«Чи рахував кількість ліквідованих ворогів? Це важко, коли б’єш у їхнє скупчення»

 У нього за спиною акумульовано досвід ще з 2014 року. Брав участь у боях за Дебальцеве. Зі снайперською зброєю на «ти». Визнає, що снайперові було легше працювати до широкомасштабного вторгнення за умов існування фіксованих лінії розмежування, сірої зони та позицій — своїх та ворога.
Із початком ...

Читати все

Новини

Цитата Дня


Цитата дня «Не думаю, що просто буде один тариф змінено на інший, — буде диференціація залежно від обсягів споживання електроенергії».

ГЕРМАН ГАЛУЩЕНКО:
Міністр енергетики про те, що до кінця травня уряд ухвалить рішення про нові тарифи на електроенергію для побутових споживачів

Цифра Дня

Цитата дня
11,8 млрд дол.
прямої бюджетної підтримки залучено від міжнародних партнерів у 2024 році. З лютого 2022-го допомога становить понад 85,4 млрд дол. США

Статті

 • Ідея, яка об’єднала небайдужих

  Ідея, яка об’єднала небайдужих

   Президент України Володимир Зеленський у четвер зустрівся з амбасадорами фандрейзингової платформи United24, які приїхали в Київ для участі в саміті з нагоди другої річниці її заснування. На зустрічі були присутні: астронавт NASA Скотт Келлі, актор Міша Коллінз, футболісти Андрій Шевченко та Олександр Зінченко, оператор­постановник гурту Imagine Dragons, амбасадорів United24, Тай Арнольд, а також історик Сергій Плохій, кінорежисер і сценарист Даріус Мардер, режисер і кінопродюсер Даг Лайман.

 • «Чи рахував кількість ліквідованих ворогів? Це важко, коли б’єш у їхнє скупчення»

  «Чи рахував кількість ліквідованих ворогів? Це важко, коли б’єш у їхнє скупчення»

   У нього за спиною акумульовано досвід ще з 2014 року. Брав участь у боях за Дебальцеве. Зі снайперською зброєю на «ти». Визнає, що снайперові було легше працювати до широкомасштабного вторгнення за умов існування фіксованих лінії розмежування, сірої зони та позицій — своїх та ворога.
  Із початком широкомасштабного вторгнення відбулися зміни. Змінилася і роль снайперів. Завдяки технологіям бити ворога стало ефективніше й дешевше. Але так само важливими залишаються навченість особового складу, навички та компетенція.

 • Це завжди буде особливий рід військ

  Це завжди буде особливий рід військ

   У День морської піхоти України Президент Володимир Зеленський зустрівся із захисниками та відзначив їх державними нагородами. Він подякував кожному матросові, сержантові й офіцерові підрозділів морської піхоти і наголосив, що всі вони вже відчутно вплинули на перебіг війни.«Ви відзначилися в боях із перших днів війни та брали участь у кожній зі справді стратегічних битв на наших південних і східних рубежах. Це захист острова Зміїний, Одеського та Миколаївського регіонів, важка бойова робота на Херсонщині, яка багато в чому визначає долю цієї війни, оборонні операції на Донеччині та Луганщині», — зазначив глава держави.

 • Міжнародне медичне партнерство в дії

  Міжнародне медичне партнерство в дії

  Зміцнення міжнародного медичного партнерства між провідними українськими та світовими клініками — основа сталої взаємодії та масштабного обміну досвідом для розвитку медичної галузі на всіх рівнях. За дев’ять місяців чинності програми було підписано 34 меморандуми та досягнуто ще десяти домовленостей про співпрацю між країнами. Про це йшлося на конференції з міжнародного медпартнерства за участі першої леді України Олени Зеленської та міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка.

 • Провідні галузі демонструють зростання попри війну

  Провідні галузі демонструють зростання попри війну

   Відновлення української економіки відбувається попри війну та масовані ракетні обстріли з боку рф. За попередніми оцінками Мінекономіки, зростання ВВП у квітні 2024 року порівняно з торішнім квітнем становило приблизно 4,3% [±1%]. У підсумку за січень — квітень 2024 року зростання оцінюють на рівні 4,4% [±1%] порівняно з відповідним періодом торік.

 • Німеччина продовжить допомогу нашому енергосектору

  Німеччина продовжить допомогу нашому енергосектору

   Президент України Володимир Зеленський у Києві зустрівся з міністром закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина Анналеною Бербок. Глава держави докладно поінформував про ситуацію на передовій і першочергові оборонні потреби України. Під час зустрічі обговорили спільну ініціативу міністрів закордонних справ та оборони Німеччини з пошуку додаткових систем Patriot та інших систем ППО для нашої країни. Також ішлося про те, що українське небо вже невдовзі можуть захищати додаткові зенітно­ракетні комплекси з ФРН.

 • Кадрові питання

  Кадрові питання

   Президент України

  уповноважив

 • Важлива свідома позиція кожного споживача

  Важлива свідома позиція кожного споживача

   Відкриваючи учора чергове урядове засідання, Денис Шмигаль укотре наголосив, що стан енергетики залишається одним з головних викликів, а працювати доводиться в надзвичайному режимі.
  Він повідомив, що Міністерству енергетики та «Укренерго» дано доручення розробити проєкт відповідної урядової постанови щодо справедливих графіків вимкнень споживачів.

 • Як розвивати електронні комунікації

  Як розвивати електронні комунікації

   «Електронні комунікації — один з головних пріоритетів Мінцифри. Це надважливо для комфортного життя людей, функціонування цифрової держави та ведення війни, що безпосередньо впливає на нашу перевагу над ворогом. Саме тому ми маємо зробити все можливе, щоб забезпечити зв’язком кожного українця та сприяти відновленню інфраструктури електронних комунікацій. Разом з партнерами сформували стратегію для ефективного розвитку галузі до 2030 року, що врахує виклики війни, які стоять перед сферою електронних комунікацій, і технологічні тренди. Важливо, що це не лише наше бачення, а й чіткий план дій для її реалізації», — сказав віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

 • Повідомлення про завершення перегляду та недоцільність продовження спеціальних заходів щодо імпорту в Україну зрізаних свіжих троянд незалежно від країни походження та експорту

  Повідомлення про завершення перегляду та недоцільність продовження спеціальних заходів щодо імпорту в Україну зрізаних свіжих троянд незалежно від країни походження та експорту

    Відповідно до Закону України "Про застосування спеціальних заходів щодо імпорту в Україну" (далі – Закон) Міжвідомчою комісією з міжнародної торгівлі (далі – Комісія) рішенням від 16.04.2021 № СП-487/2021/4411-03 застосовано спеціальні заходи щодо імпорту в Україну зрізаних свіжих троянд незалежно від країни походження та експорту, строком на три роки шляхом запровадження спеціального мита в наступних розмірах: