Головна тема

Тисячі людей ліквідують наслідки негоди

Тисячі людей ліквідують наслідки негоди

 Розпочинаючи вчорашнє засідання уряду, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що нині до викликів повномасштабної війни додалися погодні негаразди, адже Україна опинилася в зоні дії потужного циклону.За його словами, заздалегідь було сформовано цілодобовий штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на дорогах. Він активно працює, акумулюючи ...

Голод не може бути зброєю проти свободи

Голод не може бути зброєю проти свободи

 Відкриваючи саміт, Президент України Володимир Зеленський зазначив, що напередодні Дня пам’яті жертв голодоморів росія випустила по нашій території ударні БпЛА «шахед». «Саме сьогодні, перед цим Днем пам’яті, такий терористичний удар означає, що путін пишається, що наслідує найбільших убивць ХХ століття. Якби він міг ...

Мусимо перемогти заради пам’яті предків та наступних поколінь

Мусимо перемогти заради пам’яті предків та наступних поколінь

 На початку вчорашнього засідання Кабінету Міністрів Прем’єр-міністр Денис Шмигаль розповів, що мав дуже плідну дружню зустріч із Прем’єр-міністром Литви Інгрідою Шимоніте.
«Говорили про формулу миру Президента Володимира Зеленського, відновлення України, енергетичну безпеку та конфіскацію заморожених російських активів», — зазначив він.

Читати все

Новини

Цитата Дня


Цитата дня «У нас немає іншого вибору, крім як дати Україні все необхідне для виконання її завдання з відновлення суверенітету і контролю над своїми кордонами».

ПЕТР ПАВЕЛ:
Президент Чехії про те, що будь-яка менша допомога стане поразкою Заходу

Цифра Дня

Цитата дня
1407,1 млрд грн
становила у III кварталі 2023 року сума операцій з використанням платіжних карток, емітованих українськими банками

Статті

 • Голод не може бути зброєю проти свободи

  Голод не може бути зброєю проти свободи

   Відкриваючи саміт, Президент України Володимир Зеленський зазначив, що напередодні Дня пам’яті жертв голодоморів росія випустила по нашій території ударні БпЛА «шахед». «Саме сьогодні, перед цим Днем пам’яті, такий терористичний удар означає, що путін пишається, що наслідує найбільших убивць ХХ століття. Якби він міг улаштувати Україні ще один Голодомор, він би це зробив», — сказав глава держави.

 • Мусимо перемогти заради пам’яті предків та наступних поколінь

  Мусимо перемогти заради пам’яті предків та наступних поколінь

   На початку вчорашнього засідання Кабінету Міністрів Прем’єр-міністр Денис Шмигаль розповів, що мав дуже плідну дружню зустріч із Прем’єр-міністром Литви Інгрідою Шимоніте.
  «Говорили про формулу миру Президента Володимира Зеленського, відновлення України, енергетичну безпеку та конфіскацію заморожених російських активів», — зазначив він.

 • Формула жіночого лідерства

  Формула жіночого лідерства

   Український жіночий конгрес — платформа, яка визначає порядок денний у сфері гендерної рівності для органів державної влади, громадських організацій, медіа. Цьогорічний захід проходив під гаслом «Жіноче лідерство. Час відновлення. Час відбудови». Його мета — домогтися паритетної участі чоловіків і жінок у процесах відбудови України.

 • Із чого складається перемога

  Із чого складається перемога

   Війна з погляду людини цивільної — це безперервні героїчні зусилля мільйонів людей на фронті і в тилу. Але для людини військової будь-яка війна складається з етапів і окремих частин — воєнних операцій. Наприклад, стратегічна військова операція — операція, виконання якої має істотний вплив на перебіг усієї війни. Виконання стратегічних завдань впливає на загальну стратегічну обстановку, яка стосується всіх Збройних сил України, всієї території України або більшої її частини.

 • Системи IRIS-T та артилерійські снаряди

  Системи IRIS-T та артилерійські снаряди

   

  Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з федеральним міністром оборони Німеччини Борисом Пісторіусом, який перебував з візитом у нашій країні. Глава держави відзначив важливість візиту очільника оборонного відомства ФРН до Києва в десяту річницю початку Революції Гідності. 

 • Їхня хоробрість має стратегічне значення

  Їхня хоробрість має стратегічне значення

  На церемонії, яка відбулася в Маріїнському палаці в Києві, також був присутній міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус.

 • Україні місце в Європі

  Україні місце в Європі

  Український народ, захищаючи цілісність своєї держави, зберігає цілісність усього Європейського Союзу, єдиної та мирної Європи. Про це Президент України Володимир Зеленський заявив під час розширеної зустрічі із Президентом Європейської ради Шарлем Мішелем і Президентом Молдови Маєю Санду, які перебували в нашій країні з візитом з нагоди Дня Гідності та Свободи.

 • Агресор платитиме за те, що зруйнував

  Агресор платитиме за те, що зруйнував

  «Україна відзначає десяту річницю Революції Гідності. Ті доленосні події стали ключовими у нашій незламній боротьбі за вільне, демократичне та європейське майбутнє. Український народ довів, що Гідність і Свобода — це непорушні цінності. У 2013-му, коли не дав проросійській авторитарній владі звернути з європейського шляху. І сьогодні, коли дає відсіч російському агресору, що намагається відібрати наш дім і нашу волю, — розпочав промову перед черговим засіданням уряду Прем’єр-міністр Денис Шмигаль. — Україна вистояла завдяки сміливим і небайдужим людям. Завдяки тим, хто боровся на Майдані, і тим, хто боронить державу зараз на фронті».

 • Звернення Прем'єр-міністра України з нагоди Дня гідності та свободи

  Звернення Прем'єр-міністра України з нагоди Дня гідності та свободи

   Десять років від початку Революції Гідності. Ці події стали ключовими у нашій незламній боротьбі за вільне, демократичне та європейське майбутнє.
  Український народ довів, що Гідність і Свобода — це непорушні цінності. У 2013, коли не дав проросійській авторитарній владі звернути з європейського шляху. І сьогодні, коли дає відсіч російському агресору, що намагається відібрати наш дім і нашу волю.

 • Ми пишаємося, що Сполучені Штати з нами

  Ми пишаємося, що Сполучені Штати з нами

  Президент України Володимир Зеленський провів зустріч у Києві з міністром оборони Сполучених Штатів Америки Ллойдом Остіном. До складу американської делегації увійшов командувач Європейського командування Збройних сил США та верховний головнокомандувач Об’єднаних збройних сил НАТО у Європі Крістофер Каволі.