Головна тема

Полтавська обсервація: перевірка на професійність і людяність

Полтавська обсервація: перевірка на професійність і людяність

З огляду на складну морально-психологічну ситуацію, що склалася навколо розміщення на Полтавщині евакуйованих українців з Китаю, ввечері після прибуття літака з Уханя Прем’єр-міністр Олексій Гончарук прибув у райцентр Нові Санжари. Він переконався, що все підготовлено для належного проходження обсервації евакуйованими громадянами та безпеки навколишніх.

Світ далекий від вірусу істерії

Світ далекий від вірусу істерії

Історія про середньовічне дикунство, яке виявили українці щодо співгромадян, евакуйованих з Уханя, стала приводом для заголов­ків чи не всіх світових ЗМІ. The Guardian, ВВС, The Washington Post, Reuters написали, як жителі Нових Санжар жбурляють каміння в автобус з евакуйованими, серед яких були й діти ...

Людина — головний пріоритет уряду

Людина — головний пріоритет уряду

Під час Години запитань до уряду у Верховній Раді Кабінет Міністрів в особі Прем’єра Олексія Гончарука прозвітував про підсумки роботи за останні п’ять місяців та окреслив плани на майбутнє.

Читати все

Новини

Цитата Дня


Цитата дня «Жодних ризиків інфікування немає. Ми ще додатково знезаражуємо стічні води, щоб навіть імовірні мінімальні ризики звести на нуль».

ЗОРЯНА СКАЛЕЦЬКА:
Міністр охорони здоров’я про заходи безпеки в санаторії на Полтавщині, де перебувають евакуйовані з Китаю наші співвітчизники

Цифра Дня

Цитата дня
232 млн євро
спрямує Єврокомісія на глобальні заходи зі стримування поширення коронавірусу COVID-19

Статті

 • Світ далекий від вірусу істерії

  Світ далекий від вірусу істерії

  Історія про середньовічне дикунство, яке виявили українці щодо співгромадян, евакуйованих з Уханя, стала приводом для заголов­ків чи не всіх світових ЗМІ. The Guardian, ВВС, The Washington Post, Reuters написали, як жителі Нових Санжар жбурляють каміння в автобус з евакуйованими, серед яких були й діти. А заходити на сторінки російських ЗМІ просто страшно. Так прояви людського глупства, тваринного страху, обмеженості підсилено некомпетентними діями влади, заступили світлі й сумні спогади про Героїв Небесної Сотні та Майдану, які шість років тому віддали життя за те, щоб Україна жила за шкалою зовсім інших цінностей.

  Вікторія ВЛАСЕНКО
 • Людина — головний пріоритет уряду

  Людина — головний пріоритет уряду

  Під час Години запитань до уряду у Верховній Раді Кабінет Міністрів в особі Прем’єра Олексія Гончарука прозвітував про підсумки роботи за останні п’ять місяців та окреслив плани на майбутнє.

 • Санкції та кораблі НАТО здатні протистояти анексії Криму

  Санкції та кораблі НАТО здатні протистояти анексії Криму

  Про це у Європарламенті під час засідання Парламентського комітету асоціації Україна — ЄС заявив український аналітик редактор інтернет-ресурсу BlackSeaNews Андрій Клименко. Таких висновків українські експерти дійшли на підставі останніх аналітичних досліджень, які проводить моніторингова група Інституту чорноморських стратегічних досліджень і редакції BlackSeaNews щодо російської економічної війни проти України в акваторії Чорного та Азовського морів.

  Вікторія ВЛАСЕНКО
 • У чому помиляється Грета Тунберг

  У чому помиляється Грета Тунберг

  Віднедавна засоби масової інформації поширюють повідомлення про шведську політичну активістку Грету Тунберг, яка виступає за збереження довкілля і закликає людство вжити заходів, щоб зупинити глобальне потепління й запобігти кліматичній кризі. Питання, які вона порушує, надактуальні. Але не до кінця обґрунтовані, і вирішення їх так, як вона пропонує, може призвести до неприємних наслідків. Зокрема для мене неприйнятний заклик: відмовимося від м’яса — більше вегетаріанців — менше корів — менше метану в атмосфері. І ось чому.

  Микола ОПАРА
 • Одна торбинка замість тисячі шкідливих пакетів

  Одна торбинка замість тисячі шкідливих пакетів

  Рух за припинення використання пластикових пакетів нині активно шириться світом. І хоч України він досягнув з деяким запізненням, то тут, то там з’являються відповідні ініціативи заміни поліетиленової тари. Верховна Рада недавно підтримала заборону пластикових пакетів. Нині відповідний закон готують до другого читання. Як альтернативу чимало активістів пропонують торговельним підприємствам та домогосподаркам торбинки багаторазового використання.

  Роман КИРЕЙ
 • Симфоніст ХХ сторіччя

  Симфоніст ХХ сторіччя

  Борис Лятошинський, 125-річчя з дня народження якого музична спільнота відзначала у січні, — один з наймасштабніших українських композиторів ХХ ст. Його активна праця — створення музики та педагогічна діяльність у Київській консерваторії — тривала майже пів століття.

  Степан ЛІСЕЦЬКИЙ
 • «Яке це щастя — просто жити»

  «Яке це щастя — просто жити»

  «Я звичайний поет, — заявляє він, — не долучений до творення правових указів та рішень. Використовую те, що в мене від Бога. Гадаю, моя пісня, мій віршований рядок теж можуть огорнути людей пломенем єднання в українському дусі».

  Михайло БАЛТЯНСЬКИЙ
 • Перелік кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих в одномандатному виборчому окрузі № 179 (Харківська область) на проміжних виборах народного депутата України 15 березня 2020 року

  Перелік кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих в одномандатному виборчому окрузі № 179 (Харківська область) на проміжних виборах народного депутата України 15 березня 2020 року

  Авакін Дмитро Володимирович, народився 21 жовтня 1984 року в місті Харкові, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа — підприємець, безпартійний, проживає в місті Харкові, судимість відсутня, самовисування.
  Агеєва Євгенія Вікторівна, народилася 5 листопада 1968 року в місті Києві, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування…

 • Нові Санжари. Це що було?

  Нові Санжари. Це що було?

  Можна по-різному ставитися до подій, які відбувалися в четвер, коли українців евакуйовували з ураженого коронавірусом Китаю. Але головний підсумок, як на мене, той, що причетні до розбірок українці не склали тесту на зріле громадянське суспільство.

  Василь БЕДЗІР
 • Кадрові питання

  Кадрові питання

  Президент України

  призначив:

  звільнив: