Головна тема

«Ми маємо зупинити цю війну»

«Ми маємо зупинити цю війну»

 Зібрання представників такої кількості поважних країн, організацій і релігійних лідерів на Глобальному саміті миру свідчить про те, що мир потрібен усім. Про це Президент Володимир Зеленський заявив під час пресконференції за підсумками Саміту у Швейцарії, який відбувся 15—16 червня.

Угоди засвідчили надійність підтримки

Угоди засвідчили надійність підтримки

 Підписана зі СШАдвостороння безпекова угодапідтверджує надійність підтримки незалежності України від Сполучених Штатів. Про це Президент Володимир Зеленський заявив в Італії під час спільної пресконференції із Президентом Сполучених Штатів Джозефом Байденом. Володимир Зеленський подякував Джозефу Байдену за лідерство, яке проявилося зокрема цією угодою та роками підтримки ...

Бойові побратими знову разом!

Бойові побратими знову разом!

 Андрій — військовослужбовець Донецького прикордонного загону. Він та його службовий песик на кличку Рем разом пройшли пекло боїв за Маріуполь й удвох потрапили в полон. Згодом доля розлучила військового з його чотирилапим побратимом. Андрія повезли до тверської області росії, а Рем розпочав свій довгий і непростий ...

Читати все

Новини

Цитата Дня


Цитата дня «На певному етапі ми маємо розглянути окремі економічні заходи, якщо КНР не змінить власну поведінку».

ЄНС СТОЛТЕНБЕРГ:
Генсек НАТО про те, що Китай намагається всидіти на двох стільцях, підтримуючи військові зусилля рф, а також відносини з європейськими країнами

Цифра Дня

Цитата дня
55516 кредитів
насуму 221,2 млрд грн видано в Україні у межах держпрограми «Доступні кредити 5—7—9%» за час воєнного стану

Статті

 • Угоди засвідчили надійність підтримки

  Угоди засвідчили надійність підтримки

   Підписана зі СШАдвостороння безпекова угодапідтверджує надійність підтримки незалежності України від Сполучених Штатів. Про це Президент Володимир Зеленський заявив в Італії під час спільної пресконференції із Президентом Сполучених Штатів Джозефом Байденом. Володимир Зеленський подякував Джозефу Байдену за лідерство, яке проявилося зокрема цією угодою та роками підтримки України, а також обом командам, що працювали над змістом документа.

 • Бойові побратими знову разом!

  Бойові побратими знову разом!

   Андрій — військовослужбовець Донецького прикордонного загону. Він та його службовий песик на кличку Рем разом пройшли пекло боїв за Маріуполь й удвох потрапили в полон. Згодом доля розлучила військового з його чотирилапим побратимом. Андрія повезли до тверської області росії, а Рем розпочав свій довгий і непростий шлях додому. Друзі не бачилися два роки й місяць.

 • Тривають заходи з децентралізації енергетики

  Тривають заходи з децентралізації енергетики

   Для уряду ключовим пріоритетом залишається відновлення енергосистеми, її стійкість та підготовка до зими. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабінету Міністрів 13 червня. Окрему увагу приділено Харкову та Харківській області. Серед іншого уряд спрямував додаткові 2,5 млрд грн.

 • Глобальна зустріч, яка єднає навколо України

  Глобальна зустріч, яка єднає навколо України

   У виступі Володимир Зеленський зосередився на кількох пунктах, перший з яких — безпека. Передовсім він подякував світовим лідерам за спільну безпекову декларацію «Групи семи», яку було укладено торік 12 липня. У межах цієї декларації Україна вчора підписала ще дві безпекові угоди — зі Сполученими Штатами та Японією.

 • ППО та енергетика — головні пріоритети

  ППО та енергетика — головні пріоритети

   Ukraine Recovery Conference 2024  — захід, який уже дав результати. Про це Президент Володимир Зеленський заявив під час спільної пресконференції з федеральним канцлером Німеччини Олафом Шольцом після їхньої зустрічі на полях конференції в Берліні.

 • Україна представила в Берліні розгорнутий інвестиційний гайд

  Україна представила в Берліні розгорнутий інвестиційний гайд

   Міністерство економіки представило Інвестиційний гайд України на Конференції з відновлення в Берліні. У документі міститься ключова інформація для інвесторів, експертів та аналітиків, які цікавляться економічною політикою, відновленням та інвестиційною діяльністю в Україні. 

 • Розраховуємо на конкретні домовленості та результати

  Розраховуємо на конкретні домовленості та результати

   Конференцію з питань відновлення України в Берліні відкрили вчора Президент України Володимир Зеленський, канцлер ФРН Олаф Шольц і Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн. Участь у дводенному заході беруть понад 2 тисячі політиків, дипломатів, представників бізнесу, муніципалітетів, громадянського суспільства з різних країн.

 • Індекс споживчих цін у травні 2024 року

  Індекс споживчих цін у травні 2024 року

   У травні 2024 року щодо квітня 2024-го індекс споживчих цін становив 100,6%, за період січень—травень 2024 року — 102,0%, за період січень 1998 року — травень 2024 року — 2132,6%.

 • Модернізувати відповідно до стандартів ЄС

  Модернізувати відповідно до стандартів ЄС

   Уряд України та Світовий банк уклали меморандум про взаєморозуміння. Згідно з домовленістю, Світовий банк надаватиме підтримку державному та приватному секторам у поліпшенні ринку житла в Україні.
  Меморандум 7 червня підписали Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, віцепрезидент Світового банку Антонелла Бассані та віцепрезидент Міжнародної фінансової корпорації Альфонсо Гарсія Мора. Церемонія відбулася за онлайн-участі керівного операційного директора Світового банку Анни Б’єрде.

 • Про присвоєння Товстенку О. В. третього рангу державного службовця

  Про присвоєння Товстенку О. В. третього рангу державного службовця

  Розпорядження від 07 червня 2024 р. № 514-р