Головна тема

Сірі відтінки «червоної зони»

Сірі відтінки «червоної зони»

У номері за 23 червня цього року наша газета надрукувала матеріал, що у Полтаві недостатньо опікуються профілактикою здоров’я. Зокрема звернули увагу на таке: виявляється, працівників міської санепідстанції не забезпечили приміщеннями для повноцінної роботи.

Закарпаття відкривається заново

Закарпаття відкривається заново

В Ужгороді нещодавно відбувся представницький форум, присвячений перспективам подальшого розвитку Закарпатської області. Про масштаби організатори без зайвої скромності зазначили, що такого заходу, «який би збирав усіх, хто впливає на рішення щодо розвитку Закарпаття», дотепер не існувало. Метою зібрання було, «з одного боку, спростувати стереотипи про ...

Росія використовує пандемію для просування власних інтересів

Росія використовує пандемію для просування власних інтересів

Євродепутати стурбовані, що глобальні політичні сили, як Китай та Росія, готові вправно використати кризу, щоб розхитати світовий порядок, базований на правилах, підтримуваних багатосторонніми міжнародними організаціями. Про це йдеться у резолюції «Вплив пандемії на зовнішню політику ЄС», ухваленій на сесії Європарламенту у Брюсселі. У ній євродепутати ...

Читати все

Новини

Цитата Дня


Цитата дня «Віднині кожен може через контактний центр МОЗ замовити мобільну бригаду за номером 0 800 60 20 19, якщо є симптоми коронавірусної хвороби».

МАКСИМ СТЕПАНОВ:
Міністр охорони здоров’я про дії громадян у випадку, якщо з якоїсь причини їм не викликали мобільну бригаду для взяття мазка на тест, або немає можливості додзвонитися сімейному лікарю

Цифра Дня

Цитата дня
2,3 млрд грн
додасть у бюджет, за попередніми розрахунками Мініекономіки, мала приватизація у 2020 році

Статті

 • Закарпаття відкривається заново

  Закарпаття відкривається заново

  В Ужгороді нещодавно відбувся представницький форум, присвячений перспективам подальшого розвитку Закарпатської області. Про масштаби організатори без зайвої скромності зазначили, що такого заходу, «який би збирав усіх, хто впливає на рішення щодо розвитку Закарпаття», дотепер не існувало. Метою зібрання було, «з одного боку, спростувати стереотипи про цей регіон, а з другого — відкрити його для решти України та світу наново». Звідси й назва Re: OpenZakarpattia, що націлює на нове відкриття краю. Розповімо про основні висновки, які сформулювали учасники заходу.

  Василь БЕДЗІР
 • Росія використовує пандемію для просування власних інтересів

  Росія використовує пандемію для просування власних інтересів

  Євродепутати стурбовані, що глобальні політичні сили, як Китай та Росія, готові вправно використати кризу, щоб розхитати світовий порядок, базований на правилах, підтримуваних багатосторонніми міжнародними організаціями. Про це йдеться у резолюції «Вплив пандемії на зовнішню політику ЄС», ухваленій на сесії Європарламенту у Брюсселі. У ній євродепутати висловили занепокоєння дезінформаційними кампаніями на тлі пандемії коронавірусної хвороби і тим, що деякі уряди використовують пандемію для реалізації власних політичних цілей.

  Вікторія ВЛАСЕНКО
 • «Масандру» продадуть під новобудови

  «Масандру» продадуть під новобудови

  У жовтні 2020 року стало відомо, що так зване міністерство майнових і земельних відносин Криму продає кримський винзавод «Масандра». Під час заочного голосування 14 жовтня «депутати парламенту Криму» погодили проведення приватизації виробничо-аграрного об’єднання «Масандра». За рішення про приватизацію проголосували 60 депутатів, проти — 13, утримався один, не голосував один. Окупанти на торги виставили 100% акцій АТ «Виробничо-аграрне об’єднання «Масандра» з початковою вартістю 5,3 мільярда рублів, або близько 70 мільйонів доларів. Щоб узяти участь в аукціоні, необхідно заплатити 20% стартової ціни акцій, тобто близько мільярда рублів. Аукціон відбудеться 14 грудня.

  Лілія КАРП’ЯК
 • Міжнародний захист в Україні для іноземців — учасників АТО

  Міжнародний захист в Україні для іноземців — учасників АТО

  Чи можуть звернутися по міжнародний захист в Україні іноземці, які брали участь в АТО?

 • Тарифи на тепло: як миколаївці перемогли владу

  Тарифи на тепло: як миколаївці перемогли владу

  Чотири роки тому миколаївське ТОВ «ЮГ ТЕХ СЕРВІС» запропонувало жителям дев’яти старих будинків по вулицях 1-а Лінія, 8-а Повздовжня, 9-а Повздовжня, Шкільна та Будівельників капітально відремонтувати теплові вводи у будинки і встановити прилади обліку теплової енергії. Пропозицію аргументували тим, що після завершення зазначених робіт витрати мешканців в оплаті за спожите тепло зменшаться. Містяни погодилися. Вони власним коштом оплатили проєкт встановлення теплових лічильників, але внаслідок здійснених робіт стали платити майже втричі більше, ніж до ремонту та встановлення лічильників. Чому так сталося і як тривала боротьба миколаївців за відновлення їхніх прав на доступні тарифи, дізнавався «УК».

  Олена ІВАШКО
 • Держбюджет-2020 буде виконано

  Держбюджет-2020 буде виконано

  До кінця року держбюджет-2020 буде повністю виконано і уряд забезпечить фінансування всіх необхідних виплат. Упевненість у цьому під час засідання уряду висловив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Він підтвердив свої слова такими цифрами: «Станом на 24 листопада Державна податкова служба зібрала до держбюджету 463 мільярди гривень із запланованим показником до кінця року 458 мільярдів. Тому станом на 25 листопада річний план перевиконано.

  Оксана МАЛОЛЄТКОВА
 • Про що йдеться в оновленій резолюції ООН щодо Криму

  Про що йдеться в оновленій резолюції ООН щодо Криму

  Резолюцію підтримали 63 країни. Проти проголосували 22 країни, серед яких Росія, Вірменія, Білорусь, Казахстан, Киргизстан, Китай, Індія, Іран, Куба та інші «друзі» РФ. Остаточно текст резолюції буде винесено на голосування Генасамблеї ООН у грудні цього року. В МЗС України вважають, що резолюція отримає достатньо голосів для ухвалення.

 • Віктор КУЛЕМЗА: «Для кожного глядача незалежно від віку є вистави, які їм до душі й серця»

  Віктор КУЛЕМЗА: «Для кожного глядача незалежно від віку є вистави, які їм до душі й серця»

  З-поміж театральних цікавинок Сумщини обласний театр для дітей та юнацтва, розташований на вулиці Покровській у Сумах. Сама споруда привертає увагу архітектурною витонченістю, внутрішнім магнетизмом, духовною наповненістю, що сповна відповідає її культурно-мистецькому призначенню.

 • Нормативно-правові акти, прийняті для здійснення заходів, спрямованих на запобігання поширенню та ліквідацію спалахів коронавірусної хвороби

  Нормативно-правові акти, прийняті для здійснення заходів, спрямованих на запобігання поширенню та ліквідацію спалахів коронавірусної хвороби

  ЗАКОНИ УКРАЇНИ,
  ПОСТАНОВИ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

 • Особливості національного регулювання

  Особливості національного регулювання

  Розділення нагляду над компаніями небанківського фінансового ринку та передача його від Нацкомфінпослуг до Нацбанку та НКЦПФР згідно з законом про спліт — одна з головних змін у галузі цього року, яка впливатиме на майбутнє фінринку протягом багатьох наступних. Ще на етапі підготовки законопроєкту навколо нього точилися запеклі дискусії. Чи справдилися позитивні прогнози або, навпаки, побоювання учасників та експертів ринку через чотири місяці після того, як спліт набув чинності? Про це «Урядовому кур’єру» розповідає генеральний директор Асоціації «Страховий бізнес» В’ячеслав ЧЕРНЯХОВСЬКИЙ.