Головна тема

Позитивні зрушення є за всіма напрямами

Позитивні зрушення є за всіма напрямами

 19 мільйонів гривень компенсації аграріям за придбання вітчизняної техніки. 225 мільйонів гривень грантів, які отримали ветерани. Підтримка експорту українським ЕКА на 3,12 мільярда гривень. Започаткування підтримки індустріальних парків та проєктів зі значними інвестиціями. Під час години запитань до ряду в Верховній Раді перший віцепрем ...

Оперативно реагувати та допомагати цивільному населенню

Оперативно реагувати та допомагати цивільному населенню

 Мобілізація ресурсів для підтримки діяльності Державної служби з надзвичайних ситуацій, яка виконує дуже складні завдання в умовах повномасштабної війни. Про це йшлося під час онлайн-розмови 21 червня віцепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної та міністра внутрішніх справ Ігоря Клименка з європейським ...

Читати все

Новини

Цитата Дня


Цитата дня «У нас є юридична процедура, що дає змогууникнути будь-яких блокувань. Перший транш грошей надійде наступного тижня. Другий– на кілька тижнів пізніше».

ЖОЗЕП БОРРЕЛЬ:
Високий представник ЄС про надання Україні 2,5 млрд євро з доходів від заморожених активів рф

Цифра Дня

Цитата дня
9500 тис. тонн
добрив на осінню посівну отримають аграрії 16 областей від уряду США у межах ініціативи AGRI-Україна

Статті

 • Оперативно реагувати та допомагати цивільному населенню

  Оперативно реагувати та допомагати цивільному населенню

   Мобілізація ресурсів для підтримки діяльності Державної служби з надзвичайних ситуацій, яка виконує дуже складні завдання в умовах повномасштабної війни. Про це йшлося під час онлайн-розмови 21 червня віцепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної та міністра внутрішніх справ Ігоря Клименка з європейським комісаром з питань управління кризовими ситуаціями (DG ECHO) Янезом Ленарчичем.

 • Про присвоєння Гнатюк Ю. С. третього рангу державного службовця

  Про присвоєння Гнатюк Ю. С. третього рангу державного службовця

   Розпорядження від 21 червня 2024 р. № 568-р

 • Створювати джерела генерації допоможуть пільгові позики

  Створювати джерела генерації допоможуть пільгові позики

  «Цього місяця ми маємо одразу кілька історичних подій, які змінять Україну та наше місце у світі. Перша — Саміт миру. Це унікальний захід, який починає реальний шлях до справедливого миру. Друга — початок переговорів про вступ України в ЄС. Уже 25 червня проведемо Міжурядову конференцію Україна — ЄС, яка знаменує формальний початок переговорів про наш вступ»,  — такими словами розпочав промову на вчорашньому засіданні уряду Прем’єр-­міністр Денис Шмигаль.

 • Щоб батьки менше хвилювалися

  Щоб батьки менше хвилювалися

   Днями відбулося відкриття сучасного антирадіаційного бомбосховища в дитсадку на Київщині. Проєкт вартістю 500 000 євро профінансували Литва й Тайвань, він забезпечив обладнане сховище місткістю 90 осіб для вихованців та персоналу садочка.
  «Садочок, який працює, — не лише чинник розвитку дітей, їхніх навичок, що дуже важливо. Це також чинник розвитку економіки, бо садочок із сучасним укриттям дає змогу батькам працювати. Тож дякую партнерам за цю інвестицію і в людський капітал, і в українську економіку», — зазначив міністр освіти і науки Оксен Лісовий.

 • «Краще бути, ніж здаватися»

  «Краще бути, ніж здаватися»

   Втеча до навчального центру «Правого сектору». Служба у 8 полку Сил спеціальних операцій та Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Важкі бої за Київщину. Штурм острова Зміїний. Виконання спеціальних завдань на Луганщині. Останній бій... Це лаконічні рядки бойової біографії Героя України (посмертно) молодшого лейтенанта Олександра Чуба на псевдо «Вікінг».

 • Провідні галузі демонструють позитивні тенденції

  Провідні галузі демонструють позитивні тенденції

   У травні 2024 року ВВП України зріс на 3,7% [±1%]  порівняно із травнем торік. Попри сповільнення зростання економіка продовжує відновлюватися. Такі оцінки оприлюднили в Мін­економіки. У підсумку за січень — травень 2024 року зростання ВВП оцінюють на рівні 4,3% [±1%] порівняно з таким самим торішнім періодом.

 • Спільні проєкти приваблять інвесторів

  Спільні проєкти приваблять інвесторів

   Третій Українсько-польський форум відкрили співголови Українсько-польської міжурядової економічної комісії віцепрем’єр-міністр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук і міністр розвитку і технологій Республіки Польща Кшиштоф Пашик. Форум організували Польська агенція інвестицій та торгівлі, Міністерство розвитку і технологій Республіки Польща, Польсько-українська господарська палата і Національна господарча палата Польщі. Стратегічними партнерами виступили Мінреінтеграції та Посольство Республіки Польща.

 • Кадрові питання

  Кадрові питання

  Президент України

  звільнив
  уповноважив

 • Послуги і можливості: всюди й для кожного

  Послуги і можливості: всюди й для кожного

   За останні кілька років Україна істотно просунулася в питаннях формування політик, які стосуються безбар’єрності та інклюзивності. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час наради з питань безбар’єрності за участі першої леді Олени Зеленської.

 • Підготовлені, професійні, вмотивовані

  Підготовлені, професійні, вмотивовані

   18 червня в Національному університеті оборони відбулась урочиста церемонія випуску слухачів стратегічного та оперативного рівнів підготовки. У заході взяли участь Президент України Володимир Зеленський, міністр оборони  Рустем Умєров та головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський.