"Українські літаки — серед найкращих у світі"

24 травня 2012

ВИЗНАННЯ

Генсек Міжнародної організації цивільної авіації високо оцінив вітчизняну авіабудівну галузь

Вітчизняна авіаційна сфера має велику матеріально-технічну базу і потенціал, тому продовжує розвиватися. Зокрема збудовано 4 новітні міжнародні аеропорти, будуються авіатермінали, до того ж авіабудування  звільнено від оподаткування. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Микола Азаров під час зустрічі з Генеральним секретарем Міжнародної організації цивільної авіації (IKAO) Раймоном Бенжаменом.

Глава уряду також зазначив, що Україна співпрацює з Росією у напрямку серійного виробництва літаків Ан-148 та Ан-158, а також військово-транспортного літака Ан-70. Разом з цим, за його словами, Україна зацікавлена у просуванні авіаційної техніки на світові ринки.

Генсек ІКАО переконаний: Україна не повинна втратити авіаційне виробництво. Фото УНІАН

Говорячи про законодавче поле, Микола Азаров повідомив, що прийнято новий Повітряний кодекс, утворено Національне бюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами. «Ми приділяємо велику увагу питанням безпеки польотів, авіаційній безпеці», — наголосив Прем’єр, додавши, що під контролем також питання надання якісних послуг.

Крім того, Микола Азаров підкреслив, що Україна — велика держава, яка має авіаційне сполучення з багатьма країнами, і роботу з розвитку та розширення повітряних маршрутів буде продовжено і в майбутньому.

У свою чергу Раймон Бенжамен висловив переконання, що в ДП «Антонов» величезний потенціал: «Україна — одна з небагатьох країн, що має виробництво найкращих суден у світі, які ви не можете втратити». Крім того, він вважає, що з кожним роком у світі зростатиме попит на хороших спеціалістів у сфері авіації, тому Україні необхідно утримувати своїх фахівців.

Торкаючись теми проведення Євро-2012, Микола Азаров наголосив на тому, що розвиток інфраструктури в Україні буде продовжено і після закінчення чемпіонату. Він підкреслив, що у рамках підготовки до футбольного турніру протягом двох років в Україні збудовано чимало великих інфраструктурних об’єктів. Зокрема в усіх чотирьох містах, які приймають турнір, розбудовано сучасні аеропорти: злітно-посадкові смуги та нові  термінали. «Єврочемпіонат з футболу пройде. Але ми продовжимо будівництво сучасних аеропортів, обов’язково розвиватимемо авіаційне сполучення», — цитує слова Прем’єра департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.

А Раймон Бенжамен зазначив, що в умовах складної економічної ситуації Україна вклала значні інвестиції в розбудову аеропортів, що заслуговує на високу оцінку. При цьому він вказав на необхідність розвитку комерційної діяльності, зокрема торговельної мережі при терміналах для повернення вкладених інвестицій.

Відділ новин
«Урядового кур’єра» 

 



При копіюванні даної статті посилання на джерело обов'язкове: http://www.ukurier.gov.ua