"Білоруський БАТЕ несподівано виграв у «Лілля» в Лізі чемпіонів"

20 вересня 2012

ФУТБОЛ. У середу відбулося вісім матчів 1-го туру групового турніру Ліги чемпіонів-2012/2013. Донецький «Шахтар» на своєму полі розібрався з дебютантом Ліги чемпіонів датським «Нордшелландом» - 2:0. В іншому матчі групи англійський «Челсі» й італійський «Ювентус» зіграли у Лондоні внічию – 2:2, передає УКРІНФОРМ

У групі F білоруський БАТЕ на виїзді шокував «Лілль», забивши французам ще в першому таймі три м'ячі. Футболісти французького клубу змогли у цьому поєдинку відіграти лише на м'яч. Перемогу білорусам забезпечили голи Олександра Володька (6–та хвилина), Віталія Родіонова (20) і Єдгара Олехновича (43). Французи відповіли на 60–й хвилині, голом відзначився Орельєн Шеджу.

РЕЗУЛЬТАТИ ПОЄДИНКІВ:

Група E

«Шахтар» (Донецьк) – «Нордшелланд» (Данія) – 2:0 (1:0)

Голи: 1:0 – Мхітарян (44–та хвилина), 2:0 – Мхітарян (76)

«Челсі» (Англія) – «Ювентус» (Італія) – 2:2 (2:1)

Голи: 1:0 – Оскар (30), 2:0 – Оскар (33), 2:1 – Відаль (38), 2:2 – Куальярелла (80).

Група F

«Лілль» (Франція) – БАТЕ (Білорусь) – 1:3 (0:3)

Голи: 0:1 – Володько (6), 0:2 – Родіонов (20), 0:3 – Олехнович (43), 1:3 – Шеджу (60)

«Баварія» (Німеччина) – «Валенсія» (Іспанія) – 2:0 (1:0)

Голи: 1:0 – Швайнштайгер (38), 2:0 – Кроос (78)

Вилучення: Рамі (90–та хвилина) – у "Валенсії".

Група G

«Барселона» (Іспанія) – «Спартак» (Росія) – 3:2 (1:1)

Голи: 1:1 – Тельо (14), Дані Алвес (29, автогол), 1:2 – Ромуло (59), 2:2 – Мессі (72), 3:2 – Мессі (80)

«Селтік» (Шотландія) – «Бенфіка» (Португалія) – 0:0.