"Бойові нічиї у Лізі Чемпіонів"

14 лютого 2013

ВЕЛИКИЙ ФУТБОЛ. Денні Уелбек скористався відсутністю опікунів і записав на рахунок «Манчестер Юнайтед» перший мяч у протистоянні з мадридським «Реалом». Іспанців вберіг від поразки Криштіану Роналду. Ще в першому таймі він точним ударом вразив ворота гостей. Результат гри 1:1, друга зустріч футбольних титанів відбудеться на «Олд Траффорд».

З хвилини мовчання розпочався матч «Шахтар» – «Боруссія». До початку гри в авіакатастрофі загинули вболівальники донеччан. Гра завершилася з результатом 2:2. Лік голам влучним ударом зі штрафного відкрив Даріо Срна. Але за ходом зустрічі дортмундцям вдалося двічі зрівняти рахунок. Востаннє – за дві хвилини до кінця.