"«Боруссія» розгромила «Гамбург» у Бундеслізі"

23 сiчня 2012

ФУТБОЛ. У 18-му турі Бундесліги чинний чемпіон Німеччини дортмундська «Боруссія» продовжила серію без поразок, яка тепер нараховує 12 матчів, розгромивши «Гамбург» з рахунком 5:1, передає ТСН.

Кевін Гросскройц відкрив рахунок на 16-й хвилині. Двадцять хвилин потому Роберт Левандовські подвоїв перевагу господарів.

У другому таймі Якуб Блащиковські оформив дубль, забивши з гри на 58-й хвилині і з пенальті - на 76-й. А на 83-й хвилині свій другий м’яч у матчі забив Левандовські.

«Гамбург» зусиллями Хосе Паоло Герреро зміг провести гол престижу на 86-й хвилині.

Перемога дозволила команді Юргена Клоппа набрати 37 очок і зрівнятися з лідерами Бундесліги – «Баварією» і «Шальке».