"«Челсі» у Лондоні переграв «Барселону»"

19 квiтня 2012

ФУТБОЛ. Футболісти «Челсі» з рахунком 1:0 обіграли у Лондоні «Барселону» у першому півфінальному поєдинку Ліги чемпіонів УЄФА, продовживши свою виграшну домашню серію у нинішньому розіграші до шести матчів.

Про це повідомляє УКРІНФОРМ з посиланням на офіційний сайт УЄФА.

«Челсі» зумів продовжити свою виграшну домашню серію в поточній Лізі чемпіонів УЄФА до шести матчів. Перервати її не змогла навіть «Барселона», яка провела в атаках майже весь перший півфінал. Англійський гранд спромігся відбитися та ще й забив завдяки гольовому чуттю Дідьє Дрогба», – йдеться  у повідомленні.

Івуарієць вразив ворота чинних володарів трофею наприкінці першого тайму. «В компенсований час Рамірес, якого вчасно побачив Френк Лемпард, пронісся лівим флангом й виконав грамотний простріл. Дрогба зміг випередити Адріано, усе інше було справою техніки», – уточнює сайт УЄФА.

Повторна зустріч відбудеться 24 квітня на «Камп Ноу» у Барселоні, де визначиться учасник мюнхенського фіналу, який заплановано на 19 травня.