КРИМІНАЛ. Кілька днів з Рівненщини у Шумський район на Тернопіллі висаджувався «десант» із шести крадіїв. Об’єктом їхніх протиправних дій стало вузькоколійне залізничне полотно, що належить одному з місцевих підприємств. Як повідомили в секторі зв’язків з громадськістю УМВС України в Тернопільській області, зорганізував злодійську групу 42-річний фермер. З неблагополучних родин він підібрав собі п’ятьох спільників. Мікроавтобусом доправляв їх на Тернопільщину й залишав на цілий день «працювати». За допомогою газозварювальної техніки лиходії різали довгі швелери, аби відтак повантажити на транспортний засіб і вивезти на металобрухт.
Зловмисників правоохоронці затримали за підозрою у розкраданні колективного майна. Ця група злодіїв, як встановили тернопільські міліціонери, поцупила майже