ДОЗВІЛЛЯ. Новий клуб для розвитку і спілкування дітей відкрили у Вінниці. Назвали його «Гараж 77», бо ж оформлений він дуже яскраво. У ньому діти та молодь знайдуть собі заняття за інтересами. Тут уже функціонують творча студія, молодіжний театр живої скульптури, гуртки українського фольклору та англійської мови.
«Гараж 77» став 17-м клубом міста за місцем проживання, які підпорядковані Центру підліткових клубів «Універ». Зі слів міського голови Володимира Гройсмана, створення нового осередку змістовного проведення дозвілля є результатом співпраці влади, молоді, авто- і мотоклубів міста та усіх небайдужих до розвитку дітей. «Кожний наш клуб має свій напрямок роботи — починаючи від вивчення мов і закінчуючи спортом та мистецтвом. Ми працюємо на розвиток дітей. Сьогодні відкрили креативний та якісний клуб, що для жителів мікрорайону є надзвичайно корисною і важливою справою», — зазначив він.