"Гранти для переробних підприємств: 115 заявок на 600 млн грн за два тижні"

7 березня

За перші два тижні приймання заявок на розвиток виробництв переробної промисловості подано 115 заявок на загальну суму 600 млн грн. Серед них виробники харчової продукції, літальних апаратів, картону, одягу та взуття,  будівельних матеріалів та сумішей, машинобудівники, а також ті, хто тільки планує створити переробне підприємство. Про це повідомляє пресцентр Урядовий портал.

«Грантова програма підтримки переробних підприємств і на четвертий рік реалізації демонструє стабільно високий попит. Бізнес націлений на  відновлення та розвиток, і держава створює для цього необхідні умови. Протягом першої двотижневої хвилі цього року ми отримали  115 заявок на загальну суму 600 млн грн. Водночас за умовами програми підприємства мають забезпечити ще 500 млн грн власних внесків. Якщо всі заявки відповідатимуть вимогам програми, загальний обсяг інвестицій у розвиток переробної промисловості  тільки за цей період може перевищити 1,1 млрд грн», –  зазначила  Перший віце-прем'єр-міністр України - Міністр економіки України Юлія Свириденко.

Нагадаємо, приймання заявок відбувається постійно – кожна хвиля триває два тижні, а наступна стартує одразу після завершення попередньої. Зокрема, з 1 березня  триває друга хвиля подачі заявок. Подати документи можна через платформу Дія.

 Як відбувається розгляд заявок?

Крок 1: Подача заявки через портал Дія
Підприємець заповнює форму та відправляє її разом із бізнес-планом проєкту. Зразок заповненого бізнес-плану можна отримати також на платформі Дія, в розділі «Як отримати послугу». Заявка автоматично передається до уповноваженого банку, який ви вибрали при заповненні заявки.

Крок 2: Перевірка банком
Попередній відбір:

Оцінка бізнес-плану:

Крок 3: Розгляд заявки Мінекономіки та Державною службою зайнятості

Фінальне рішення про надання грантів приймається Мінекономіки та Державною службою зайнятості (ДСЗ) протягом 20 робочих днів з дня закінчення хвилі прийому, в яку була подана заявка. 

Крок 4: Отримання фінансування

Що передбачає програма?

Максимальна сума гранту – 8 млн грн.

Гранти надаються підприємцям, які:

  1. вже працюють в переробній галузі і планують розширити виробництво
  2. планують реалізовувати проєкт з переробки (КВЕД С)

для фінансування:

Формат підтримки – співфінансування:

Умови використання грантів:



При копіюванні даної статті посилання на джерело обов'язкове: http://www.ukurier.gov.ua