Сьогодні першому заступникові головного редактора нашої газети Леонідові Самсоненку виповнюється п’ятдесят.
Уявити «Урядовий кур’єр» без нього просто неможливо. Він з тих, хто започатковував видання у жовтні 1990-го, обіймав посади відповідального секретаря, редактора відділу економіки, заступника головного редактора.
А народився наш іменинник 15 лютого 1963 року на Київщині. З дитинства пізнав непросту селянську працю, та це лише заохотило здібного юнака більше читати, щоб згодом і самому мережити шкільний зошит. Своє життя з друкованим словом пов’язав ще в армії, де в друкарні дивізійної газети був і дописувачем, і набірником, і друкарем. Надбаний досвід неодноразово нагодився в житті.
Золотою акцією «Урядового кур’єра» завжди були люди, які день у день творять часопис. Свого часу Леонід Григорович розгледів талант у багатьох нинішніх колегах, які завжди мають змогу звернутися за порадою не до посади — до рівного.
Примітно, що і його життєва стежка щедро обросла друзями, а Божа ласка оберігає від їхніх заздрощів і глупоти.
П’ятдесят для чоловіка — це вік, коли молодість і досвід змагаються за вплив на особистість ювіляра. Бажаємо, щоб молодість ще довго перемагала у цьому двобої.
Здоров’я і нових творчих злетів Тобі, Леоніде!
Урядовокур’єрці