"Ліга чемпіонів: поразка «Шахтаря» та обох команд Манчестера"

16 вересня 2015

У групі А першого туру Ліги чемпіонів донецький «Шахтар» програв мадридському «Реалу» з рахунком 0:4. Першим у воротах «Шахтаря» розписався Бензема, далі слідували три м’ячі Роналду, два з них з пенальті. У другому таймі гірники оборонялися вдесятьох.

Парі Сен-Жермен випередив шведський Мальме вже за кілька хвилин після початку матчу. Фінальний результат зустрічі 2-0

На чужому полі «Манчестер Юнайтед» поступився ПСВ Ейндховену з рахунком 2-1.

Вольфсбург переміг московський ЦСКА завдяки голу Юліана Дракслера.

У групі С мадридський «Атлетіко» здолав «Галатасарай» на полі турецьких чемпіонів. Двічі у ворота суперника влучив Антуан Грізманн.

Бенфіці знадобилася майже година, аби вперше забити Астані, згодом команда закріпила перемогу ще одним влучним ударом у ворота новачка.

Наповненим емоціями виявилося протистояння «Манчестер-Сіті» із «Ювентусом» у групі D. Спочатку завдяки зусиллям К’єлліні перевага була на боці «Мансіті», однак згодом, після атаки Маджукіча, м’яч відбився від стійки, змінивши траєкторію у ворота на радість італійцям, які так відновили рівновагу. І потім знову мяч з подачі Мората, відбився від стійки воріт, минув голкіпера Манчестер-Сіті, закріпивши успіх «Ювентуса».