ПОДЯКА. Прем'єр-міністр України Микола Азаров надіслав вітання чемпіонам ХІV літніх Паралімпійських ігор 2012 року Давиду Хораві (дзюдо) та Наталії Прологаєвій (плавання), які у перший день змагань у Лондоні завоювали золоті медалі.
«Ми пишаємося Вашою витримкою, мужністю, самовіддачею та патріотизмом», – написав Микола Азаров.
Прем’єр-міністр наголосив, що «медалі найвищого ґатунку у скарбниці національної збірної команди України – це гарний початок виступу на Паралімпійських іграх».
«Дякую Вам за «золото», бажаю міцного здоров’я, благополуччя та майбутніх високих нагород», – побажав Глава Уряду.
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ