"Олександр Кривченков завоював «бронзу» на чемпіонаті світу у Норвегії"

23 жовтня 2012

СПОРТ. Представник Федерації найсильніших атлетів України й перетягнення каната (ФНАУПК) Олександр Кривченков з Макіївки завоював бронзову медаль на чемпіонаті світу з богатирського багатоборства у ваговій категорії до 105 кг, який пройшов у норвезькому місті Берген. Про це УКРІНФОРМу повідомив президент ФНАУПК Володимир Кіба.

«У чемпіонаті брали участь 14 атлетів із Норвегії, України, Фінляндії, Латвії, ПАР, Австрії, Великої Британії й Зімбабве. У фіналі звання найсильнішого розіграли 8 атлетів. Переможцем став норвежець Відар Вікор», – сказав Кіба.

Готував Олександра Кривченкова до змагань тренер Микола Мельников.

За 12 років виступів на міжнародній арені атлети ФНАУПК завоювали 22 титули чемпіонів світу.