КОНТРАБАНДА. Якби одночасно задиміли всі оті 68400 штук цигарок, які у минулі вихідні виявили у пункті пропуску «Нові Яриловичі» при спробі ввезення на територію України з Республіки Білорусь, чадною хмарою, напевне, закутало б усі найближчі населені пункти.
Громадянки України, які їхали рейсовими автобусами з Гомеля до Чернігова везли велику кількість не задекларованих тютюнових виробів білоруського виробництва, намагаючись замаскувати їх під особисті речі. На своє виправдання одна з порушниць переконувала співробітників пункту пропуску, що везе понад 16 тисяч цигарок для власного споживання при тому, що дозволена законодавством норма їх ввезення – 200 штук на одну особу.
Співробітниками митниці складені протоколи про порушення митних правил за статтею 472 Митного кодексу України. Тютюнові вироби загальною кількістю 68400 штук (або 3420 пачок) вилучені, – повідомляє головний інспектор із зв’язків з громадськістю – прес-секретар Чернігівської митниці Світлана Стрижак.