КРИМІНАЛ. Іноді читання класики не йде на користь. Приміром, голова правління одного колективного сільгосппідприємства на Чернігівщині вирішив, що «Мертві душі» Миколи Гоголя — це не художній твір, а практичний посібник. Тож подав до районного відділу земельних ресурсів на отримання земельної частки неправдиві списки, у яких фігурували особи, які не мають права на пай.
У підсумку ці дії вилилися у понад 100 тисяч гривень матеріальних збитків, що й було зафіксовано співробітниками управління по боротьбі з економічною злочинністю УМВС України в області. За цим фактом розпочато досудове розслідування. Схоже, у недобросовісного керівника незабаром з’явиться вдосталь часу, щоб перечитати і переоцінити геніальний гоголівський твір, звіривши свої висновки із Кримінальним кодексом.