"«Реал» вибив «Барселону» з Кубка Іспанії"

27 лютого 2013

«БИТВА» ТИТАНІВ. Мадридський «Реал» обіграв «Барселону» у півфінальному матчі Кубка Іспанії з футболу. Зустріч, що проходила в Барселоні, завершилася перемогою гостей з рахунком 3:1. Таким чином, «Реал» пройшов у фінал турніру, повідомляє Gazeta ua.

Перший м'яч у ворота господарів забив Кріштіану Роналду, який реалізував пенальті на 13-й хвилині. Він же забив другий гол на 57-й хвилині. Третій м'яч у ворота «Барселони» на 68-й хвилині забив Рафаель Варан.

Єдиний гол у відповідь на 89-й хвилині матчу забив захисник Хорді Альба.

Перший півфінальний матч «Реала» і «Барселони» пройшов 30 січня і завершився нічиєю - 1:1.

Другий фіналіст Кубка Іспанії визначиться за підсумками зустрічі між «Атлетіко» і «Севільєю», яка відбудеться 27 лютого.