Перед покупкою пристроїв від Apple покупці особливо уважно зважують усі «за» і «проти». Це пояснюється дорогою вартістю і страхом зробити помилку, витративши чималі гроші. Щоб не шкодувати про свій вибір, інтернет-магазин «Стилус» проаналізував, які Apple Watch краще вибрати в 2019 році і чи варто поспішати з покупкою.

Apple Watch поза конкуренцією

Смарт-годинник від американського бренду є одним з кращих рішень для здоров'я і спорту, які є нині. Вони мають чимало переваг, таких як яскравий дисплей, функціональність, відтворення музики в автономному режимі, бездоганну збірку і точність вимірювань. Якщо ви зважилися на покупку, зібрали необхідний бюджет, подивилися огляди і вивчили всі існуючі відгуки, але щось заважає зробити остаточний вибір, тоді ця стаття для вас. Давайте ще раз розкладемо все по поличках і визначимося: Епл Вотч 3, 4 або довгоочікувана 5 версія?

Які зміни відбулися в Apple Watch 4

Нині актуальною є 4 серія, випущена восени 2018 року, але це не означає, що третя серія застаріла і «пішла на дно». Навпаки, багато користувачів вибирають саме її за доступнішу вартість при відповідному виконанні функцій. Що змінилося в Apple Watch Series 4:

— збільшився розмір циферблата (з 38 і 42 мм до 40 і 44 мм);
— корпус годинника став тоншим;
— зменшилися рамки;
— поповнилася колірна гамма ремінців;
— на 35% зросла площа екрану;
— встановлений чіп нового покоління S4.

Значно розширилися і функціональні можливості четвертої версії, пропонуючи користувачеві вдосконалений гіроскоп, датчик серцевого ритму. Серед нововведень акселерометр для відстеження падінь і зчитування електрокардіограми власника. Встановлений процесор став удвічі швидше попереднього, що додало новому годиннику плавності і швидкості роботи.

Найпопулярніші Apple Watch 3

Молодша серія виграє в першу чергу вартістю. Якщо за четверте покоління вам потрібно буде віддати від 10 799 до 55 999 грн, то на третій версії ви заощадите, купивши їх за 7 999 – 35 499 грн. При цьому ви отримуєте відмінно укомплектований гаджет, який ефективно справляється з основними функціями — відстеження фізичної активності і нагляд за виконанням навантажень. Їх дисплей має помітні рамки, сам корпус товщий і опуклий. Ремінці Епл Вотч 3 можна переставляти на 4 покоління. Вага молодшої моделі, незважаючи на більш компактні габарити, не набагато важча. Плюси Apple Watch 3:

— ціна;
— мініатюрність;
— яскравий OLED-дисплей;
— вся необхідна «начинка»;
— розумні технології Apple.

Модель доступна в двох кольорах: Silver і Space Gray. Корпус зроблений з алюмінію, тоді як «четвірка» пропонує алюмінієвий корпус або нержавіючу сталь. Годинник відмінно виконує поставлені завдання, має актуальний привабливий дизайн, але просто позбавлений декількох нових фішок.

Що очікувати від Apple Watch 5?

Зовсім недовго залишилося до виходу нових Apple Watch Series 5, які отримають повне оновлення і низку нових функцій, зокрема:

— вбудовану камеру;
— управління жестами;
— нативну підтримку моніторингу сну;
— поліпшення можливостей електрокардіографії.

Очікується, що новий годинник не зазнає істотних змін в дизайні, проте стане керамічним і отримає більш тривалу автономність. Подейкують і про революційну появу неінвазивного способу виміру рівня глюкози в крові, але це поки що чутки.

Для любителів компактних годинників, користувачів з тонким зап'ястям і тих, хто бажає придбати брендовий прилад за розумні гроші, Епл Вотч 3 буде цілком достатньо. Об'єктом бажання спортсменів, модників і всіх активних людей стануть Apple Watch 4, що відкривають нові можливості зчитування даних і складання індивідуальних тренувань. Apple Watch Series 5 варто почекати всім, хто вважає за краще новинки, проте їх вартість очікувано буде високою.