ВІТАННЯ
Від імені Кабінету Міністрів сердечно вітаю Вас з професійним святом — Днем шахтаря!
Уряд з великою шаною ставиться до Вашої нелегкої, небезпечної та самовідданої праці. Видобуте Вами вугілля має виключне значення для забезпечення енергетичної незалежності країни, безперебійної роботи металургійного комплексу держави.
В останні роки політика Уряду спрямована на розвиток вугільної промисловості, підвищення її ефективності. Нам вдалося збільшити бюджетне фінансування вугільної промисловості, підвищити рівень заробітної плати шахтарів, залучити приватні та іноземні інвестиції в розвиток вугледобувних підприємств галузі.
Вірю, що ми виведемо вугільну промисловість на шлях сталого розвитку, відродимо престижність шахтарської професії, гарантуючи шахтарям гідний соціальний захист, добробут і безпеку праці.
Бажаю Вам міцного здоров’я, родинного благополуччя та подальших трудових звершень на благо України.
Прем’єр-міністр України Микола АЗАРОВ