ОЗДОРОВЧЕ ПЛАВАННЯ. Програма «Місто без околиць», якою в Донецьку передбачено якомога більше уваги приділяти розвитку віддалених «спальних» районів, дала змогу ввести в експлуатацію черговий соціальний об’єкт. Цього разу йдеться про реконструкцію парку в Петровському районі, своєрідною родзинкою якого став новозбудований суперсучасний басейн.
Окрім самого басейну, до послуг жителів району та всього міста невдовзі також будуть два фітнес-зали, сауна, зал силових тренажерів тощо. На відміну від окремих міських басейнів, збудованих багато років тому, «на Петрівці» змонтували суперсучасну систему очищення води. Отож специфічного запаху хлору, тут не буде. А найголовніший «плюс» об’єкта — представники місцевої влади обіцяють не перетворювати сучасний басейн на комерційний проект, а зроблять його доступним для всіх донеччан.