"Тренер «Порту» Вітор ПЕРЕЙР: «Я дуже задоволений тим, як моя команда грала»"

25 жовтня 2012

ФУТБОЛ. Тренер «Порту» Вітор Перейра на післяматчевій конференції розповів про те, як його команді вдалося перемогти київське «Динамо». Нагадаємо, київське «Динамо» у матчі групового етапу Ліги Чемпіонів програло на виїзді португальцям з рахунком 3:2, передає ТСН

«Ми чудово провели перший тайм, і я дуже задоволений тим, як моя команда грала після перерви. Ми помітно втомилися до кінця зустрічі, але вкрай важко повернутися в справу після двотижневої паузи і показати настільки переконливий футбол.

Тепер у нас в активі дев'ять очок після трьох турів. Це чудове досягнення абсолютно для будь-якої команди. Ми ставили перед собою таке завдання з самого початку і змогли вирішити його, показавши в процесі шикарний футбол.

Порту здорово відреагував на другий гол суперника і зумів вирвати перемогу. Я дуже задоволений діями своїх підопічних. «Динамо» – гідна команда, яка неодноразово змушувала нас замислитися», – заявив наставник Порту.