УПОРЯДКУВАННЯ ПАМ’ЯТНИКІВ. Цьогоріч у Харкові капітально відремонтують кілька пам’ятників і військові поховання часів Великої Вітчизняної війни та висадять дерева на 700 тисяч гривень. Як повідомила заступник директора департаменту комунального господарства міської ради Марина Борисенко, у планах — реконструкція пам’ятного знака захисникам Батьківщини в парку «Перемога», пам’ятник Невідомому солдатові на вулиці Тимірязєва, а також братські поховання по вулиці Луї Пастера і в парку селища Жихар. На ці потреби з міського бюджету вже виділено 1 мільйон гривень.
Що ж до висаджування дерев, то ними планують озеленити проспект Гагаріна, сад імені Т.Г. Шевченка, а також Молодіжний парк. Саджанці, за словами Марини Борисенко, закуплять в розсаднику Запоріжжя, адже запорізькі дерева адаптовані до слобожанських умов зростання.