ПОДІЇ. Маріупольські ветеринари оголосили карантин у міському селищі Старий Крим. Про це УНН повідомили в Управлінні забезпечення протиепізоотичної роботи, профілактики хвороб тварин та організації ветеринарної справи Головного управління ветеринарної медицини в Донецькій області.
Вогнище хвороби виявлене на одному з приватних подвір’їв де собака загризла дику лисицю.
Господарі оббілували лисицю, для того, щоб залиши собі хутро, а голову тварини вирішили відвезти у лабораторію де встановили, що тварина була хворою на сказ.
Наразі на подвір’ї проведено дезінфекцію, а господарям, які контактували з хворою твариною, призначено курс антирабічного лікування.
Окрім того, у радіусі одного кілометра від місця виявлення сказу проведено вакцинування всіх тварин, які можуть захворіти, враховуючи кішок та собак.
Як повідомили в Управлінні забезпечення протиепізоотичної роботи, вже протягом п’яти років в області проводиться пероральна вакцинація диких м’ясоїдних тварин – розкидається їжа зі спеціальною вакциною.
Вакцинація є єдиним шляхом убезпечитися від розповсюдження сказу.