"Як відмова від цукру впливає на організм - лікарі"

23 липня 2019

Через те, що майже всі продукти сьогодні мають велику кількість цукру для посилення смаку, людина щодня перевищує норму глюкози. Все це ускладнюється тим, що багатьом завжди хочеться з'їсти що-небудь солодке з чаєм або кавою. Внаслідок цього з'являється безліч проблем зі здоров'ям, але не всі розуміють їхню справжню причину.

Мало хто знає, що відмова від цукру позитивно впливає на організм і здоров'я людини в цілому. Лікарі пояснили які саме зміни чекають організм в такому випадку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Діабет 2 типу ефективно лікує часник

Якщо перестати надмірно вживати цукор, то у організму вивільняється величезна кількість енергії. Думка про те, що вживання цукру підвищує енергію, є помилковою. Лікарі кажуть, що організм просто «вередує», коли просить чергову шоколадку або цукерку. Якщо перестати його слухати, то енергія і сили знайдуться і без додаткової мотивації.

Після відмови від цукру нормалізується вага і травлення. Щоб бути в хорошій формі, досить відмовитися від цукру, випічки та шоколаду. Фігура сама підтягнеться, а зайві кілограми зникнуть.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Яка група крові не боїться раку

Відмова від цукру також покращує смакові рецептори. Коли рецептори перестають піддаватися атакам неприродних смаків, вони звикають отримувати задоволення від справжнього смаку страв. Природні смакові відтінки їжі стануть більш яскравими, а сприйняття рецепторів тільки посилиться.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ця ягода вбереже від інсульту та інфаркту

Цукор негативно впливає і на шкіру. Його вживання провокує запалення і висипання. Відмова неминуче зупинить ці негативні процеси, а людина почне виглядати молодшою і свіжішою.

Цукор перешкоджає нормальному сну і погіршує настрій. Дослідження показують, що 4 банки солодких газованих напоїв в день збільшують ризик депресії на 40%. Те ж стосується і всіх продуктів, що мають у складі цукор. Більш того, однією з причин поганого сну є зміна рівня глюкози. Відмова від цукру сприяє поліпшенню якості сну через стабілізацію рівня глюкози.

Орест ГОРЯНСЬКИЙ
для «Урядового кур’єра»



При копіюванні даної статті посилання на джерело обов'язкове: http://www.ukurier.gov.ua