ВІТАННЯ
Дорогі друзі!
Від імені Уряду та від себе особисто щиро вітаю Вас із професійним святом — Днем працівників харчової промисловості.
У результаті впровадження новітніх технологій, застосування вітчизняного і зарубіжного досвіду Ви забезпечили значне підвищення виробництва, зробили вагомий внесок у стабілізацію економіки.
На світовому ринку зростає попит на українську харчову продукцію, сьогодні це одна з найвагоміших статей вітчизняного експорту.
Завдяки Вашій натхненній і самовідданій праці, професіоналізму, сумлінності та наполегливості галузь займає провідне місце в структурі промислового виробництва.
Нехай кожен день приносить Вам нові здобутки та досягнення. Хай Ваше життя буде щасливим і радісним, а родинне тепло та затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.
З повагою
Прем’єр-міністр України Микола АЗАРОВ