ВІТАННЯ
Дорогі друзі!
Шановні учасники бойових дій!
15 лютого відповідно до Указу Президента України відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. Сердечно вітаю Вас з черговою річницею завершення жорстокого протистояння.
Сьогодні ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю співвітчизників – Ваших бойових побратимів, воїнів, які не повернулися на рідну землю живими.
З образом ветерана війни ми пов’язуємо такі поняття, як честь, гідність, патріотизм, вірність обов’язку і Батьківщині. Ми вдячні Вам за Ваш подвиг, за активну життєву позицію, патріотичне виховання молодого покоління.
Ви завжди були і залишаєтеся взірцем мужності та відваги, для Вас обов’язок – не просто слово, а норма поведінки, сенс життя.
У цей знаменний день бажаю Вам доброго здоров’я, невичерпних сил, благополуччя, уваги рідних та друзів.
Прем’єр-міністр України Микола АЗАРОВ