ІНІЦІАТИВА. У Вінниці при народженні трійні надаватиметься одноразова матеріальна допомога у розмірі 25 тисяч гривень на кожну дитину. Таке рішення прийняли депутати в лютому цього року на сесії міської ради, затвердивши зміни до програми соціального захисту окремих категорій громадян. «Ми розуміємо, наскільки важко родинам, у яких одночасно народилася така кількість дітей, тому, окрім допомоги, яку надає держава, виплачуватимемо ще й додаткову допомогу з міського бюджету», — зазначив Вінницький міський голова Володимир Гройсман. Рішення набуло чинності з 1 листопада минулого року. Як повідомила директор департаменту праці і соціального захисту населення міської ради Лариса Попова, після затвердження порядку виплати, який уже розроблено, відбудеться фінансування. Першою допомогу отримає сім’я Ткачуків, у якій народилося троє дівчаток.