"Збірна Іспанії програла Хорватії, Туреччина виграла у Чехії"

ЄВРО-2016
22 червня 2016

Збірна Іспанії програла хорватам у матчі третього туру групового етапу Євро-2016.

Зустріч відбулася на стадіоні «Матмут-Атлантик» у Бордо і завершилася перемогою «шашкових» з рахунком 2:1. На 7-й хвилині Альваро Мората вивів іспанців вперед. На останній хвилині першого тайму Нікола Калінич п'ятою замкнув навіс Івана Перішича і відновив рівновагу.

На 72-й хвилині Серхіо Рамос не реалізував пенальті, голкіпер хорватів Даніель Субашич відбив удар. За дві хвилини до кінця основного часу матчу Іван Перішич приніс своїй команді перемогу.

У паралельному матчі збірна Туреччини з рахунком 2:0 обіграла команду Чехії. Хорвати завершили груповий етап на першому місці в квартеті D (7 очок), іспанці стали другими (5 очок), турки - третіми (3 очки), чехи – четвертими (1 очко).

Таким чином, в 1/8 фіналу Іспанія зіграє з Італією.