"Зі своїх перших міжнародних стартів українські дзюдоїсти привезли 4 медалі"

4 лютого 2013

СПОРТ. Чотири нагороди привезли українські дзюдоїсти зі своїх перших міжнародних стартів, які завершилися в Тбілісі (Грузія) і Софії (Болгарія).

Як повідомляється на офіційному сайті Федерації дзюдо України (ФДУ), бронзовим призером Континентального Кубку Європи в грузинській столиці став Станіслав Ретинський, передає УКРІФНОРМ.

«Представник Києва і одночасно сумської школи дзюдо посів 3-є місце у вазі до 90 кг Це перша нагорода 20-річного спортсмена на дорослих змаганнях. Раніше найкращим результатом Ретинського була «бронза» юніорського чемпіонату світу-2011», – говориться в повідомленні.

На Континентальному Кубку Європи в столиці Болгарії «срібло» завоювала Олександра Старкова з Дніпропетровська (52 кг), «бронзу» – Марина Черняк із Запоріжжя (48 кг) і рівненчанка Анастасія Турчин (78 кг).

У медальному заліку чоловіча збірна України в Тбілісі стала восьмою, жіноча команда в Софії – сьомою.