"Вчені створили бактерію, яка вироблятиме киснь на Марсі"

12 листопада 2018

Автори дослідження кажуть, що солі, які є на марсіанській поверхні, зможуть зробити планету придатною для життя. Бактерія може сильно впливати на перхлорат-хімічна сполука. Для експерименту вчені помістили розчин з солі в біореактор з штучними бактеріями. Після цього розчин розділився на хлорид і кисень, після чого другий речовина зібрали. Дане дослідження дозволить першим переселенцям постійно перебувати на Червоній планеті. Відзначимо, в розрахунок бралося, що NASA планує відправити експедицію до 2030 року.

Фахівці кажуть, що на дане дослідження вчених надихнуло два аспекти: Біоремедіація і освоєння космічного простору. Вчені знайшли корисні властивості забрудненої води на Землі, що дозволить дихати на Марсі. Справа в тому, що поверхня на Червоній планеті складається з 1-прцентного перхлората, але він небезпечний для людини. Тому було вирішено розділити його, звільнивши кисень.


Дана знахідка модифікована. Автори дослідження кажуть, що солі, які є на марсіанській поверхні, зможуть зробити планету придатною для життя. Бактерія може сильно впливати на перхлорат – хімічна сполука. Для експерименту вчені помістили розчин з солі в біореактор з штучними бактеріями. Після цього розчин розділився на хлорид і кисень, після чого другу речовину зібрали. Це дослідження дозволить першим переселенцям постійно перебувати на Червоній планеті. Відзначимо, в розрахунок бралося, що NASA планує відправити експедицію до 2030 року.

Фахівці кажуть, що на це дослідження вчених надихнули два аспекти: Біоремедіація і освоєння космічного простору. Вчені знайшли корисні властивості забрудненої води на Землі, що дозволить дихати на Марсі. Справа в тому, що поверхня на Червоній планеті складається з 1-процентного перхлорату, але він небезпечний для людини. Тому було вирішено розділити його, звільнивши кисень.

Орест ГОРЯНСЬКИЙ
для «Урядового кур’єра»
 



При копіюванні даної статті посилання на джерело обов'язкове: http://www.ukurier.gov.ua