Обсяг реалізації деревини в круглому вигляді за 2000-2013 роки
Коментарі (1)
Шановні читачі! Звертаємо вашу увагу на правила коментування матеріалів на сайті видання «Урядовий кур'єр».
Коментарі з’являються на сайті тільки після їх перевірки модератором, а не відразу після того, як ви їх розмістили.
У коментарях заборонено антисемітські висловлювання, спонукання до расизму, заклики до насильства, тероризму, збройного повалення чинної конституційної влади.
Просимо вас утриматися від нецензурних слів та виразів, лайок тощо, які ображають людську честь і гідність, а також від комерційних пропозицій, реклами, посилань на інші сайти та ін.
Редакція видання не несе відповідальності за образи, висловлені на адресу інших осіб.
27 червня 2014
горецька ірина
ліси вирубують, аж страшно. де не поїдеш - голі вирубки. ніхто не висаджує нові дерева. де не поїдеш: житомирщина, чернігівщина, київщина - лісові пустки. що далеко ходити, подивітся на боярське лісництво. ще торік біля малютянки вирубали десятки гектарів лісу, а не посадили жодної деревини. зараз дорубуть біля кожужівки. німці під час війни платили місцевим і ті садили ліси. а зараз свої рубають.