Про «Урядовий кур'єр»

Газета "Урядовий кур'єр" — щоденне видання центральних органів виконавчої влади України.

Засновник — Кабінет Міністрів України.

Головний редактор — Сергій БРАГА.

Газета виходить з жовтня 1990 року.

Мова видання — українська. Періодичність — п'ять разів на тиждень (вівторок, середа, четвер, п'ятниця та субота).

Входить до першої трійки найтиражніших видань в Україні. Загальний наклад 300 тисяч примірників на місяць.

"Урядовий кур'єр" оперативно інформує про найголовніші події у політичному, економічному, громадському, культурному житті країни та світу. Як офіційна газета органів державної виконавчої влади України, "Урядовий кур'єр" першим отримує найповнішу та ексклюзивну інформацію про діяльність Президента і Уряду України, друкує на своїх сторінках повні тексти законів України, Указів Президента, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів, нормативні документи міністерств і відомств та коментарі до них. Значна частина цих документів набуває чинності з дня публікації в "Урядовому кур'єрі".

Особливе місце в газеті займає правова тематика, матеріали якої розраховані не тільки на фахових юристів, державних службовців, а й на широкий читацький загал. Моніторинг законодавства, аналіз нових законопроектів, узагальнення судової практики, діяльність правоохоронних органів, поради професійних правників, огляд ринку юридичних послуг – ось лише головні напрямки, які охоплює цей блок. Окрім того, "Урядовий кур’єр"залишається чи не єдиною в Україні газетою, яка регулярно надає своїм читачам юридичні консультації, підготовлені фахівцями міністерств і відомств.

У газеті широко представлена культура, духовність, історія України, традиції нашого народу. Багато уваги приділяє видання вітчизняній науці, пошукам та відкриттям учених, впровадженню інноваційних підходів і технологій у економіці, освіті, медицині. 
Ґрунтовно висвітлюється тема охорони здоров’я, зокрема проблеми реформування галузі, забезпечення доступності сучасної медичної допомоги, шляхи подолання соціально небезпечних хвороб, популяризується здоровий спосіб життя.

"Урядовий кур’єр" знайомить з панорамою міжнародних подій і одночасно є одним із найголовніших і найвиваженіших джерел про Україну за кордоном. Не випадково газету передплачує, зокрема, бібліотека Конгресу США та Британська бібліотека.

Серед авторів "Урядового кур'єра" — фахові спеціалісти-аналітики, громадські діячі, політики, посадовці, бізнесмени, діячі науки,  культури, освіти і спорту. Газета має розгалужену мережу власних кореспондентів. Тож кожна цікавинка з регіонів швидко стає відомою всій Україні.

Свідоцтво про реєстрацію:  КВ №2 від 12 квітня 1994 року.

Юридична адреса редакції: 01008, м. Київ, вул. Садова,1/14.

Фактична адреса: 01021, м. Київ, вул. Грушевського 14/1.

Телефон/факс для довідок: (44) 253-12-95 / (44) 230-06-91.

Передплатний індекс — 61035. 

©Інформація (новини, статті, документи, оголошення, реклама, інфографіка, фото), яку  розміщено на сайті www.ukurier.gov.ua, є власністю редакції газети «Урядовий кур’єр».  

Передрук зазначеної інформації  чи будь-яке інше її поширення здійснюється лише за згоди керівництва редакції. Під час використання інформації, розміщеної на сайті, посилання на газету «Урядовий кур’єр» обов'язкове.

 

Інформація про діяльність ДП «Редакція газети «Урядовий кур’єр»

Розділи

Цілі діяльності

Квартальна фінансова звітність

Річна фінансова звітність

Аудиторські висновки щодо річної фінансової звітності

Статут підприємства

Структура власності

Біографічна довідка керівника підприємства

Біографічні довідки членів наглядової ради

Річні звіти наглядової ради та керівника підприємства

Структура, принципи формування і розмір винагороди керівника підприємства

Рішення суб’єкта управління щодо підприємства

Фактори ризику

Відомості про договори

Інформація про операції та зобов’язання підприємства

 Документи

Публічні закупівлі