Новини

 • Медсестру — в кожну школу

  Депутати Сєверодонецької міськради вирішили організувати повноцінне медичне обслуговування школярів. Згідно з ухваленим рішенням, у штат закладів середньої освіти міста введуть посаду «медична сестра», і вже передбачено кошти для фінансування витрат на оплату їхньої праці.

 • Влада й бізнес шукають компроміси

  Координаційну раду з питань розвитку мікро- та малого підприємництва, до якої буде залучено делегатів від громадських організацій, що представляють інтереси малого бізнесу, створює Кабінет Міністрів. «Це буде нашим спільним майданчиком для діалогу: шукатимемо компроміси для комфортного ведення бізнесу в Україні ...

 • Уряд наводить лад у кадастрах

  Нараду, присвячену першим підсумкам роботи Держгеокадастру, провів  Прем’єр-міністр Олексій Гончарук. Так, Держгеокадастр почав вносити дані до реєстру — у стислі терміни на кадастрову карту встигли нанести нові інформаційні шари: «Незареєстровані землі», «Ліси», «Природно-заповідний фонд».

 • Держава не зміниться без кожного з нас

  Уряд оголосив відкритий конкурс на 25 посад державної служби категорії «А». На 17 вакансій подали заявки понад 400 кандидатів. За багатьма вакансіями вже розпочато конкурсний добір. Ще вісім вакансій очікують на професійних управлінців.

 • Збройні сили скорочення не зазнають

  Перед початком обговорення проєкту державного бюджету на 2020 рік у Верховній Раді відбулася перша на цій сесії Година запитань до уряду. Чільне місце було відведено питанням безпеки та оборони, зокрема розведенню військ на східній лінії розмежування.

 • Brexit відбудеться за планом і згідно з угодою

  Цього тижня у європейському кварталі Брюсселя застосовували жорсткі заходи безпеки. Вулиці на під’їзді до будівлі Єврокомісії було перекрито бетонними блоками й колючим дротом, біля вузьких проходів для пішоходів на тротуарах стояли поліцейські, які уважно перевіряли документи кожного, а сам ...

 • Культурний шлях Європи пролягає через Рівненщину

  Третій міжнародний симпозіум «Via Regia — культурний маршрут Ради Європи», що проходить у Лейпцигу (Німеччина), напрацьовує стратегію розвитку до 2030 року. Цей маршрут пролягає і через Рівненщину.

 • Інвестиції — в туризм і переробку

  Щорічний інвестиційний форум «Закарпаття — бізнес у центрі Європи» пройшов у найзахіднішій області країни, в Ужгороді. Двомстам учасникам — представникам бізнесу цієї й сусідніх областей, кількох країн і їхніх торгово-промислових палат, громадських організацій, наукових інституцій, керівникам підприємств, дипломатам представили потенціал цього регіону.

 • «Чигиринський прорив» Євгена Поступайла

  Гончарством у Головківці на Черкащині та навколишніх поселеннях займалися з давніх-давен. Очевидно, поширенню цього народного ремесла сприяли чималі поклади в краї гончарної глини та природна схильність українців до творчості. Відомо, що близько 400 років тому на замовлення польського королівського двору ...

 • Амброзію знищували мінералом

  У Полтаві завершився сезон боротьби з карантинним бур’яном-алергеном амброзією полинолистою, яку із середини червня до жовтня обприскували на території міста і за його межами речовиною, що містить мінерал бішофіт. Ідею її застосування запропонував професор Полтавської аграрної академії Павло Писаренко.

 • Уперше за багато років дитсадок не закрили, а відкрили

  У Слов’янську на Донеччині відбувся знаковий захід: після реконструкції тут відкрили дитячий садок-ясла №26 «Буратіно». Особливість ситуації в тому, що за останні 20 років у місті з різних причин змушені були закривати дошкільні дитячі заклади, а урочисто відкрили вперше ...

 • Щодня за межі області вивозять понад 70 тонн молока

  Основні обсяги виробництва молока в області зосереджено в особистих господарствах — майже 75%. Загалом на Луганщині тваринництвом займаються 44 тисячі особистих господарств і 66 сільгосппідприємств. Та нині  п’ятьом переробним підприємствам області вже не вистачає сировини для виготовлення молочної продукції.

 • Зоряні ночі Холодного Яру

  Майже 200 юнаків і дівчат з’їхалося з усіх регіонів країни в урочище Холодний Яр, щоб узяти участь у всеукраїнській тереновій грі «СіЧ: Сила і Честь». Так молодь ушанувала звитяжців боротьби за незалежність і територіальну цілісність нашої держави.

 • У фокусі уваги — сім’ї переселенців

  Харківщина та обласний центр стали для багатьох вимушених переселенців з Донбасу другою домівкою, де вони знайшли житло, роботу, відкрили власний бізнес. Саме цей регіон прихистив найбільше жителів Луганської й Донецької областей, які шукали мирного притулку, втікаючи від війни. За даними ...

 • У Полтаві пси до смерті покусали жінку

  Зграя псів напала на молоду полтавку вранці біля ставка на вулиці Лесі Українки. Не відомо, чому тварини виявили до неї таку агресивність. Та коли поліцейські приїхали на місце трагедії, їм, щоб розігнати розлючену зграю, довелося застосувати сльозогінний газ.