КВАРТИРНЕ ПИТАННЯ. Вінницький міський голова Володимир Гройсман заклав першу цеглину у спорудження десятиповерхового будинку, в якому 60 квартир зводяться за державною програмою здешевлення іпотечних житлових кредитів для придбання доступного житла та 80 квартир — за муніципальною програмою. «Те, що квартири реалізовуються за двома програмами, дає можливість кожному обрати для себе прийнятний варіант», — зазначив міський голова. Нині 51 квартира вже має власника (36% загальної кількості). Зауважимо, що це третій будинок у місті, який споруджують у рамках муніципальної програми. В ньому вартість 1 кв. м загальної площі становить 5300 грн. Ця ціна є однією з найнижчих у місті і на 22% меншою від прогнозованої вартості житла на первинному ринку цього року. «До весни ми збудуємо «коробку» і розпочнемо внутрішні роботи та благоустрій», — запевнив керівник генпідрядної організації Валерій Коробков. Уведення будинку в експлуатацію заплановано на грудень наступного року.
Коментарі (0)
Написати коментар
Архів публікацій
-
президент україни
-
Урядовий портал
-
УКРІНФОРМ
-
ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
-
урядова гаряча лінія 1545
-
ДЕРЖБЮДЖЕТ 2021
-
АНТИКОРУПЦІЙНИЙ ПОРТАЛ