НОВОВВЕДЕННЯ. Жителям міста над Ворсклою запропонували нову послугу. Віднині подати заяву до відділів ДРАЦС Полтави можна через Інтернет. Зареєструватися в електронну чергу можна на офіційному сайті Головного управління юстиції в Полтавській області. Для цього потрібно знайти на сайті (праворуч) вікно з написом «Онлайн-запис». Обрати потрібний відділ ДРАЦСу: Центральний, Октябрський, Київський, Ленінський, Кременчуцький, Лубенський, Миргородський або Комсомольський. Вказати зручний час, дату, інформацію про себе. Потім — мету звернення: подача заяви на реєстрацію шлюбу, видача повторного свідоцтва, реєстрація народження дитини, подача заяви на розірвання шлюбу. Представники влади запевняють, що така форма роботи з відвідувачами значно зменшить черги.
Коментарі (0)
Написати коментар
Архів публікацій
-
президент україни
-
Урядовий портал
-
УКРІНФОРМ
-
ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
-
урядова гаряча лінія 1545
-
ДЕРЖБЮДЖЕТ 2021
-
АНТИКОРУПЦІЙНИЙ ПОРТАЛ