ТЕНІС. Найкращий тенісист планети серб Новак Джокович все ближче до захисту титулу на Australian Open, передає ТСН з посиланням на gotennis.ru.

В 1/8 фіналу Джоко у важкому матчі здолав швейцарського тенісистка Станісласа Ваврінку – 1:6, 7:5, 6:4, 6:7 (5:7), 12:10.

Новак програв перший сет і поступався у другій партії з рахунком 2:5, проте потім зміг зібратися і вийти вперед.

Однак Ваврінка не поспішав здаватися і взяв четвертий гейм на тай-брейку. Тож переможець зустрічі визначався в п'ятій партії.

Вирішальний сет почався з обміну брейками, після якого спортсмени по черзі брали гейми на своїй подачі. За рахунку 11:10 Джокович з третього матчболу завершив матч на свою користь.

У чвертьфіналі Ноле зіграє з чехом Томашем Бердихом, який обіграв південноафриканця Кевіна Андерсона.

«Ця гра одна з найдовших, найцікавіших і найбільш захоплюючих в моїй кар'єрі. Станіслас мав багато шансів виграти матч.

Він добре почав гру, і весь час агресивно атакував. Мені дуже шкода, що один з нас повинен був програти. Ваврінка заслужив перемогу не менше за мене», – заявив Джокович після гри.